Amazon, ‘Game of Thrones’ Etkisi Yaratabilecek Yeni Dizisi The Wheel Of Time’ın Eser Tarihini Duyurdu Video

Robert Jordan’ın 12 bibliyotek serisinden oluşan The Wheel of Time, bugüne büyüklüğünde yavaş demet görmesinin yanı sıra FXX marifetiyle tıpkısı diziye dönüştürülmek istenmiş ancak yazarın afiyet koşulları nedeniye im hayatına başlamadan tahrip edilmişti. 

İptal edilmesinin üzerinden 6 yıl geçmesinin arkası sıra, Netflix ve Hulu’nun en balaban rakiplerinden Amazon Prime, Jordan’ın kitaplarından esinlenerek kurgulanan The Wheel of Time adlı dizi için çekimlere başladıklarını açıklamıştı. Merakla muhtemel dizinin im tarihi galiba oldu ve Amazon, The Wheel of Time’ı 2021 yılı içerisinde seyircisiyle buluşturacaklarını açıkladı.

Amazon, The Wheel of Time’ı tıpkı sonraki GoT ika üzerine kararlı

The Wheel of Time

Robert Jordan’ın kaleme aldığı The Wheel of Time, çabucak ara sıra kadınların doğaüstü güçlere sahip olduğu füsunkâr ayrımsız evreni anlatıyor. Dünyayı kurtaracağı söylenen insanı arayan tıpkı adamın ve yanındaki beş kadının hikayesinin anlatıldığı bu saf, mebzul ve elem arasındaki yaklaşmakta olan savaş konusunda kurmaca.

Liyakatli dizi film ve filmlerle kütüphanesini genişletmeye odaklanan Amazon için The Wheel of Time, yıpranmamış ayrımsız Game of Thrones etkisi yaratabilecek türden. Rosamund Pike, Josha Stradowski ve Marcus Rutherford’un başrollerini paylaştığı kol, Amazon’un bugüne kadar yer haddinden fazla güvendiği yapımlardan biri olma niteliğini taşıyor. The Wheel of Time’ın resmi Twitter hesabı, “Efsanelerin birlikte benzeri başlangıcı evet” başlığıyla dizinin 2021 yılında yayınlanacağını duyurdu. Akıbet kendisine dizinin daha yayınlanmadan ikinci sezon üzere icazet alacak kadar iddialı olduğunu üstelik söylemeden geçmeyelim.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: