Apple, Eskimemiş Kulaklığı Beats Studio Buds’ın Tanıtımında Samsung Galaxy S21 Kullandı

ESIR merkezli teknoloji devi Apple, andıran aynı bir zaman sunma yıpranmamış kablosuz kulaklıkları Beats Studio Buds‘ın Türkiye’ye geldiğini duyurmuştu. Delici özelliklere eş olan kablosuz kulaklığın sunu ilginç yanı, MediaTek marifetiyle üretilmiş olan benzeri işlemciye erbap olmasıydı. Bu format, kablosuz kulaklığın Android ekosistemi üzere üstelik gayet uygun olduğu anlamına geliyordu. Demincek Beats Studio Buds amacıyla benzeri reklam hazırlayan Apple, herkesi şaşırtmayı başardı.

herhangi bir uygulayım bilimi şirketi, hazırladığı bir reklamda asıl ürünün yanı sıra kullandığı ürünleri da genelde kendi markasından yeğleme haysiyet. Apple dahi bugüne kadar bunu yapıyordu. Fakat Beats Studio Buds üzere hazırlanan tıpkı reklam, bu algıyı yıktı geçti. Zira Apple, Beats Studio Buds için hazırladığı reklamda Samsung’un en yeni amiral gemisi Galaxy S21‘i yeğleme etmişti. 

Apple’ın paylaştığı reklam görseli

Apple

Apple, Amazon’dahi yaptığı Beats Studio Buds listelemesinde, söz konusu reklama düz veriyor. Bu kablosuz kulaklığın hem Android hem da iOS cihazlar için biricik dokunuşla eşleştirme özelliğine cemaat olduğundan bahseden şeriklik, Android ekosistemindeki cihazların Beats’in ateş parçası uygulamasını kullanarak bu kulaklığın kamu işlevlerine ulaşabileceklerini belirtiyor. İşte tam bu açıklamaların düzlük aldığı paragrafın üstünde dahi Beats Studio Buds ile Samsung Galaxy S21‘in kullanıldığı görünüyor.

Apple marifetiyle hazırlanan reklam, şirketin Android ekosisteminin avantajlarının farkında olduğunun bariz ayrımsız göstergesi. Göründüğü için bu durumu değerlendirmek ve kablosuz kulaklık sektöründe Android kullanıcılarına dahi seslenmek talip şirket, hakeza benzeri reklam filmi hazırlamış durumda. Bakalım bu soy benzeri reklam, Android kullanıcılarını Apple tarafından üretilmiş tıpkısı kablosuz kulaklığı kullanmaya itebilecek mi.

Apple’ın Amazon’daki Beats Studio Buds listelemesine buradaki bağlantı vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: