Apple Watch, Duygu Ritmi Sensörüyle Benzeri Kadının Hayatını Kurtardı

Akıbet yıllarda günce hayatımızın giyit, gözene kadar parçaları olmaya başlayan giyilebilir teknolojilerden biri, BENDE ’li aynı kadının hayatını kurtardı. Fikirli saati sebebiyle ihtisas ritmindeki farklılığı fark eden eş, ölümsek tıpkısı duygu krizinin eşiğinden döndü.

O günkü fiziksel aktivitesinin birkaç olmasına karşın ihtisas ritminin normalin haddinden fazla üstünde olduğunu gören karı, eşini bile aramasıyla doktoruna ulaştı. Yapılan müdahalenin ardından his krizinden kurtulan karı, herhangi bir şeyin Apple Watch yardımıyla olduğunu açıkladı.

His hızının normalin 2 katına çıktığını Apple Watch ’la ayırt etti 

apple watch

KÖLE ’nin Michigan eyaletinde dinç Diane Feenstra, tesadüfen taharri ettiği Apple Watch ’ında duygu atış hızının normalin çokça üstünde; saniyede 169 vuruş şiddetinde seyrettiğini gördü. Bu yordam egzersiz sırasında de acayip olmakla bu arada Feenstra, o zaman yorucu tek husus yapmamıştı.

O dönme yaptığı sunu çetin etkinlik 12 aşama basak çıkmak olan karı, durumu ayırt edince eşini aradı. Ivedili bire bir şekilde doktoruna hasıl Feenstra ’nın ahit içre kalp aksesi geçirmiş olduğu ortaya bundan sonra. Şayet engelleme edilmeseydi ikinci, ve belli pahal sonuçlara illet olan tıpkısı kalp krizi daha gelebilirdi.

Müstacel serviste yapılan müdahale sırasında atar damarı tıkandığı muhtemelen eş, dönüş içre sol ayağında şişme ve sol elinde balkı hissettiğini söyledi. Kanını özemek üzere aspirin verilerek kalp doktoruna yönlendirilen karı, ihtimal birlikte hayatını kurtaran Apple Watch üzerine şu ifadeleri kullandı: “Saatle önsezi hızınızı denetlemek çokça gösterişsiz ayrımsız madde. Sabah tek şey yapmamıştım. Kim agâh, ölümcül sonuçları olabilecek ikinci tıpkı kalp aksesi geçirebilirdim.”

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: