Az Buçuk Abartmıyor musunuz: Vivo, İçinde Drone Olan Benzeri Fikirli Telefon Patenti Aldı

Hazırladığı hesap tasarımlar ve uygulayım bilimi şirketlerinin aldığı patentlerle ilişik bilgiler sağlamasıyla bildik LetsGoDigital, Vivo’nun yeni ayrımsız çokbilmiş telefon patentini açığa çıkarmayı başardı. Şayet Vivo hakeza tıpkı patenti esas bire bir ürüne dönüştürürse, beyinli telefon sektörünün enteresan ürünlerinden biriyle karşılaşacağımızı. Tamam bu patent neler sunuyor?

Vivo’nun musaddak patenti, beyinli telefona bire bir drone ekliyor. Evet yanlış duymadınız; Vivo, geliştirmekte olduğu beyinli telefonun içine dört sayı pervanesi olan benzeri drone eklemeyi planlıyor. Kullanıcılar, telefonlarından ışık ya dahi video bağışlamak istediklerinde bu drone’u kullanarak çekim yapabilecekler. Patent benzeri aktarılma üs tamam mu belirsiz fakat böylesi ayrımsız evolüsyon, tamlık anlamıyla ayrımsız mühendislik harikası türlü.

Vivo’nun zarfında drone haiz telefon patenti

Vivo patent

Vivo’nun tıpkı uslu telefona yerleştirmeyi planladığı drone, iki sayı alıcı ile geliyor. Bu kameralardan tıpkısı tanesi karşıya, ötekisi ise hatta tarafa bakıyor. Aslında bu ayrıca icra vekili azrail takatli de lojik değil, çünkü madun tarafa bakması, kullanıcılar için çokça henüz elverişli olmasını sağlayabilirmiş. Öte yandan, drone’un ehil olacağı kızılötesi sensörler, navigasyon ve engeller üzere kullanılacak kadar görünüyor.

Berat, çalkantı verici kabilinden görünüyor olsa birlikte şişman sorunlara ehil. Zaman dünyadaki arz siktirici drone bile tıpkı uslu telefondan elan sorumluluk. Bu bile Vivo’nun fikirli telefonunun günümüz gündeş telefonlarından güçlük olabileceği anlamına geliyor. Antrparantez telefonun aynı bölümü, drone’un yerleştirilmesi amacıyla kullanılacak. Bu birlikte değişik donanım bileşenleri amacıyla henüz kısıtlanmış düz anlamına geliyor. Söz Gelişi bu telefon, çok banal benzeri pil ile gelebilir. Fakat şimdilik, tekmil bu anlattıklarımızın birer varsayımdan ibaret olduğunu unutmayın. Çünkü Vivo, bu patenti katiyen bire bir cins nişane haline getirmeyebilir.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: