Bataryasıyla Sarhoş Edecek Samsung Galaxy M22’nin Fiyatı Ortaya Bundan Sonra

Kullanıcılara temas seviyeden çokbilmiş telefon sunan Güney Koreli uygulayım bilimi devi Samsung, genelde çıkarmasını beklediğimiz yeni Galaxy Watch, Z Fold ve Z Flip modelleriyle gündemimizde olsa de akla yatkın pahalı modelleri bile gündemin içinde kendine herhangi bir zaman rahatlık meydan bulabiliyor. Şimdi üstelik Samsung, bu uygun pahalı modellerden Galaxy M22 ile karşımızda.

Sudhanshu Ambhore adlı kullanıcı, Samsung Galaxy M22 ’nin listelendiği ayrımsız sitenin ekran görüntüsünü paylaştı. Sitede kayran düz bir, Galaxy M22 ’nin 4 GB RAM ve 128 GB depolama alanına cemaat olan beyaz zehir renge sahip modeli. İşte M22 ’nin ortaya sâdır fiyaıt ve özellikleri:

Galaxy M22 ’nin özellikleri ve fiyatı

Galaxy M22

Öncelikle bunların paylaşılan bilgiler olduklarını ve Samsung tarafından gelen her doğrulamanın söz konusu olmadığını belirtelim. Samsung ’un Galaxy M22 modeli, paylaşılan Geekbench testine bakarak MediaTek ’mağara Helio G80 işlemcisinden gücünü takanak. Bunun beraberinde kıymet başarım ürünü olarak karşımıza çıkma olan emsal 25W mesabesinde aceleci şarjı destekleyecek. Ancak kutudan 15W değerinde şarj destekleyen bir uyarlayıcı çıkacak.

Bunlara ek adına bataryasıyla ün salmış M modellerinin arasına girecek olan M22 ’bile 6.000 mAh büyüklüğünde tıpkısı pil bulunacak. AMOLED tıpkısı ekrana topluluk olması beklenen modelde 720p çözünürlük ve 90 Hz görüntülük tazeleme hızının 6,4 parmak boyutundaki ekranda bulunması bekleniyor.

Akıbet namına telefonun Avrupa fiyatının 239,90 euro yerine paylaşıldığını görüyoruz. Bu da tahminî 2.500 TL olarak karşımıza çıkarken vergiler birlikte işin içine girdiğinde 3 bin TL bandında benzeri telefon beklemenin kusurlu olmayacağını söyleyebiliriz.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: