Battlefield 2042’den Yeni Bilgiler Paylaşıldı: Yeni Haritalar, Yeni Mod ve Daha Fazlası

Henüz önceki Battlefield 2042’ye ters âlem desteği geleceği ve oyundaki tornadoların baziçe deneyimini damarı bozuk etkilediğini sizlerle paylaşmıştık. Zaman yapılan EA Play Live etkinliğinde ise Battlefield 2042 ile ilgili bakir bilgiler paylaşıldı.

Battlefield serisinin kullanılmamış oyunu, evvel tanıtılan fragmanı ile dayanıklı çok oyuncu marifetiyle berenarı beğenildi ve ölçüm edildi. Zaman yapılan sunumda, oyuncuların kendi haritalarını tasarlayabilecekleri Battlefield Ana Kapı isimli aplikasyon dahi tanıtıldı.

Battlefield 2042’üstelik özlenen haritalar dahi olacak

Battleield 2042

Battlefield 2042’üstelik mukavim çokça Battlefield oyuncusunun isteyerek oynadığı Battlefield 3 ve Rüzgâr Company 2’den haritaların, silahların ve araçların ekleneceği duyuruldu. Bunlara melfuf adına oyuncular, 2042 karakterleri ile İkinci Dünya Savaşı’nda geçen Battlefield Rüzgâr Company 2’nin karakterlerini yüz yüze savaştırabilecek.

Ayrıca oyunda Hazard Zone isimli ayrımsız mod birlikte bulunacak. Bu mod seçme ne kadar Battle Royale oyunlarındaki küçülen düzlük kabilinden olsa birlikte, oyunun çıkışında zarfında tıpkı battle royale modu bulunmayacak. Fakat battle royale modunun oyuna daha bilahare ekleneceği belirtildi.

EA, Battlefield Portal’ı duyurdu

EA, yaptığı sunumda Battlefield oyuncularının kişi Battlefield haritalarını oluşturmasını sağlayan web tabanlı ayrımsız aplikasyon tanıttı. Battlefield Portal ismiyle tanıtılan bu sistemde, 10’dan çok harita, 40’fecir aşkın silah, 30’dan aşkın araç gereç ve 40’tan çok kullanılabilir aracın olacağı açıklandı.

Battlefield Ana Kapı sayesinde kullanıcılar, hayallerindeki oyun modlarını oluşturacak, oynayabilecek ve sair oyunculara oynatabilecek. Bu tümce sebebiyle Battlefield 2042’nin az daha zevalsiz miktarda değişik baziçe moduna ehil olabileceği üstelik belirtildi.

Battlefield 2042, bu teşrinisani ayında konsol ve PC üzere huruç yapacak. Eylül ayında ise herkese küşade beta sisteminin başlayacağı ve EA Play kullanıcılarına evleviyet verileceği açıklandı.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: