Bildirme İyi Videoteyp Düzenleme Programları – 2019

Günümüzde uslu telefonların dahi yaygınlaşması ile kullanıcılar daha çok eskisinden çokça elan fazla videoteyp çeker oldu. Vakit Kaybetmeden gelişen teknoloji değil, bire bir zamanda sosyal medyanın yaygınlaşması üstelik video düzenleme işini bir nice kullanıcı amacıyla uğraşı ya üstelik idrak kapısı haline getirdi.

Tabiatıyla kim bu değişim doğrultusunda üstelik piyasada video aranjman programları destan gösterdi. Kullanıcılar ise zamanında hoppadak Hollywood filmlerinde görebilecekleri özel efektleri, internette mevcut derslerin bile sayesinde özlük imkanları ile yapma şansına eriştiler.

Ancak video düzenleme programlarını lisanslı olarak fethetmek istediğinizde, alelhusus dolar kurunun etkisiyle efdal fiyatlarla karşılaşmanız benzer. Şayet videoteyp düzenlemeye kullanılmamış tıpkısı giriş yapacaksanız sizin amacıyla seçtiğimiz ücretli programları satın almadan ilk deneyim sürümlerini kullanabilir ya dahi ücretsiz programlara talih verebilirsiniz. Sizin amacıyla seçtiğimiz sunma güncel ve arz bereketli videoteyp düzenleme programları bu haberimizde bulabilirsiniz.

Ücretli video düzenleme programları:

Adobe Premiere Pro CC:

Güncel ecir: 112 TL/ay  Türkçe araç desteği: Bulunmayan Geliştirici: Adobe

Adobe Premiere Pro CC – kat sayı videoteyp: 

Özellike aynı Windows kullanıcısı iseniz, Adobe Premiere Pro şu an amacıyla sektörde bulabileceğiniz genişlik bol videoteyp aranjman programlarından birisi. Akıbet paye popüler olmasının arkasında yatan faktör ise eş olduğu kullanıcı dostu arayüzü ve bir nice videoteyp formatını desteklemesi. imdi profesyonellere seslenme fail bu program ile kullanıcılar video düzenlerken lazım olabilecek bilcümle araçları ellerinin altında bulabilirler. Programa ağız ağıza bilge olduktan bilahare yapabilecekleriniz ağız ağıza hayalet gücünüz ile sınırlı.

PowerDirector Ultra:

Edimsel sevap: Bir Tane Seferlik 565 TL  Türki komütatör desteği: Bulunmayan Geliştirici: Cyberlink

PowerDirector Ultra – örnek video

PowerDirector, projelerinize Hollywood bütçesi ayırmadan akıbet etap arzulu işler çıkabileceğiniz aynı video aranjman programı adına karşımıza çıkmakta. Sevap olarak beklenin altında satışa verilen bu program videoteyp düzenleyeme bakir başladıysanız sizin amacıyla biraz ağdalanmış türlü. Fakat internet üzerinde mevcut dersler size bu konuda havari olacaktır.

Corel VideoStudio Ultimate:

Güncel ecir: Yegâne Seferlik 800 TL   Türki çevirici desteği: Bulunmayan Geliştirici: Corel

Kullanıcı dostu arayüzü ile Corel VideoStudio kullanıcılara son evre çabuk ayrımsız şekilde video aranjman dünyasına antre yapmalarını sağlamakta. 4k ve 360 derece VR desteği olan program bu işi istekli adına eden kullanıcılar üzere biraz aşkın çarpık çurpuk kaçabilir. 

Corel VideoStudio Ultimate  – yaşıt videoteyp: 

Vegas Pro 17:

Aktüel ücret: Bir Tane Seferlik 3430 TL Türkçe vesile desteği: Yok Geliştirici: MAGIX Software GmbH

Vegas Pro 17 – örnek video: 

Daha öncesinde Sony Vegas Pro olarak bildiğimiz aplikasyon daha çok Vegas Pro adıyla satışta. Vegas Pro ’nun belki birlikte bildirme önemli özelliği sahip olduğu sonuç derece kudretli optimizasyon sayesinde çok canlı bire bir bilgisayara sahip olmasınız birlikte programdan yararlanabilmeniz.

Bitiş Cut Pro:

Güncel sevap: Tek Seferlik 2000 TL Türkçe komütatör desteği: Bulunmayan Geliştirici: Apple

Bitiş Cut Pro denk – videoteyp

Bitiş Cut Pro amacıyla Apple bilgisayarlarının takat sınırı canavarı olduğu söylesek sanırım falsolu olamaz. Apple ’in geliştirmesini kendisinin üstendiği bu izlence kullanıcılara hele bereketli optimize edilmiş ve bu yüzden birlikte düşük özelliklerde çalışabilme imkanı sunmakta. Ancak programının Windows sürümü bulunmamakta.

Ücretsiz video düzenleme programları: 

Blender:

Güncel ecir: Ücretsiz  Türkçe komütatör desteği: Yok Geliştirici: Blender Foundation

Blender – emsal video: 

Blender boş kaynaklı ve tamamen ücretsiz bire bir video aranjman programıdır. Esasen 3D animasyonlar için geliştirilen amma tıpkı zamanda son paye yeterli videoteyp düzenleme araçları ile mevrut tıpkısı programdır. İçindeki düzenleyici sebebiyle kesme, yapıştırma gibi yalınç işlemlerin birlikte isterseniz maskeleme kabilinden henüz ağdalanmış işlerinizi birlikte halledebilirsiniz.

Openshot:

Güncel ecir: Ücretsiz Türki çevirgeç desteği: Namevcut Geliştirici:  ‎OpenShot Studios

OpenShot – denk videoteyp: 

OpenShot son basamak kapsamlı ve ağız ağıza ücretsiz tıpkısı video aranjman programıdır. Masaüstünden dosyaları sürükleyip program içine tevdi imkanı veren bu video düzenleyicisi aynı zamanda bitmeyen kademe makam ve ses izi eklemenize müsaade vermekte.

VSDC Free Video Editor:

Edimsel ecir: Ücretsiz Türkçe vesile desteği: Yok Geliştirici: Flash-Integre LLC 

VSDC Free Videoteyp Editor – denk videoteyp: 

VSDC tekmil donanımlı aynı video düzenleme programıdır. Barındırdığı bir nice tadımlık, daha geçmiş video aranjman tecrübesi olmayan kullanıcılar amacıyla evvel ilkin biraz muğlak gözükse dahi, erbap olduğu kullanıcı dostu arayüzü ile çok tez alışılabilen bir programdır.

HitFilm Express:

Aktüel ücret: Ücretsiz Türki çevirgeç desteği: Namevcut Geliştirici:  FXhome

HitFilm Express – denk video: 

Ücretsiz ve henüz istekli tıpkısı videoteyp düzenleme aracı arıyorsanız, HitFilm Express bu arayışınızı serencam buldurabilir. Macerasız ayrımsız videoteyp düzeneleme programının bütün özelliklerine eş bu program benzeri zamanda 180 ’den aşkın özel efekt içermekte. HitFilm Express için hazırlanan dersleri izleyerek siz üstelik Star Wars ya de Iron Man gibi Hollywood filmlerindeki efektleri tecrübe şansı bulabilirsiniz.

DaVinci Resolve:

Güncel ücret: Ücretsiz  Türkçe komütatör desteği: Namevcut Geliştirici: DaVinci

DaVinci Resolve – örnek video:

Uzanım ayarı üstüne evvel akla gelen programlardan benzeri tanesi üstelik DaVinci Resolve. Birçok heveskâr araca cemaat olan izlence, bir zamanda son paye olağan benzeri kullanıcı arayüzüne eş. Şayet sadece kesme ve yapıştırma ika amacıyla aynı program arıyorsanız, Dahi Vinci Resovle sizin amacıyla gereğinden aşkın ince tıpkısı izlence olabilir.

Sizin üzere derlediğimiz bu programlardan genişlik uygununu seçip siz de videolarınızı düzenleyebilir evet de kendinizi bu konuda geliştirebilirsiniz. 

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: