Binance, Müttehit Kraliyet’taki Faaliyetlerinin Durdurulması Haberiyle İlgili Açıklama Yayınladı

Umumi merkezi Malta’bile kâin dünyanın arz nazik saklı yazı para borsalarından Binance, zaman Bir Krallık’fecir gelen aynı haberle sarsılmıştı. İngiltere Finansal Denetim Otoritesi (FCA) yoluyla yapılan açıklamada, Binance’in ülkedeki faaliyetlerini durdurması istek edilmiş ve kararın derhal uygulanması istenmişti.

Haberin yekpare içtimai medyada yayılmasının arkası sıra Binance’deri konuyla ilgilendiren ilk izah geldi. Şirketten yapılan açıklamada kararın Binance.com üzerinde doğrudan benzeri etkisinin olmadığı, bunun yerine Binance Markets Limited (BML) şirketini ilgilendirdiği bilgisine kayran verildi.

‘Kullanıcılarımızla olan ilişkilerimiz değişmedi’

binance

Yapılan açıklamada Binance Markets Limited (BML) ile ilgili FCA bildiriminden malumatlı olduklarını belirten Binance, bahsi geçen BML şirketinin ayrı tıpkısı tüzel kişilik olduğunu ve http://Binance.com web sitesi aracılığıyla seçkin yapıt yahut bakım sunmadığını belirtti. Açıklamada antrparantez Binance Group’un BML’yi Mayıs 2020’birlikte satın aldığı ve FCA’nın düzenleyici izinlerini daha kullanmadığından bahsedildi.

amma velakin FCA bildiriminin Binance.com’dahi sağlanan hizmetler üzerinde doğrudan tıpkı etkisinin olmadığı vurgulandı ve şirketin kullanıcılarıyla olan ilişkisinde rastgele farklılık olmadığının şeş çizildi.

Binance, açıklamayı şu ifadelerle noktaladı: “Düzenleyicilerle çalışırken gelişim birlikçi tıpkı yaklaşım benimsiyoruz ve yükümlülüklerimizi haddinden fazla ciddiye alıyoruz. Bu kullanılmamış alanda mütebeddil politikaları, kuralları ve yasaları enerjik yerine izlem ediyoruz.”

Binance’in açıklamalarına bakılacak olursa alınan değişmeyen, doğrudan kripto mal borsalarında alım satım işleyen kullanıcıları etkilemeyecek kadar görünüyor. Bu noktada ilerleyici günlerde neler olup biteceğini bilcümle birlikte göreceğiz.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: