Bir Dönemin Efsane Dizisi Lost’un Oyuncuları Şimdi Ne Yapıyor?

Dizinin son bölümünün üstünden cemi tamına 11 sene geçmesine rağmen bibi adını hatırlatır durumda. Yayınlandığı dönemin yeryüzü iptila edilen dizilerinden olan Lost’un final sezonunun peşi sıra mukavemetli haddinden fazla oyuncu da farklı projelerde yer almaya bitmeme etti. Biz birlikte Lost oyuncularının bu aradan sabık 11 senede neler yaptığına bir ayn alaşağı etmek istedik.

Lost oyuncuları, sekans bittikten sonradan neler yaptı?

Matthew Fox Evangeline Lily Jorge Garcia Josh Holloway Yunjin Ki Daniel Dae Kim Terry O’Quinn Naveen Andrews Dominic Monaghan Emilie Üstelik Ravin Harold Perrineau Michael Emerson Henry Ian Cusick Ian Somerhalder Maggie Grace Michelle Rodriguez Adewale Akinnuoye-Agbaje

Matthew Fox

Matthew Fox

Lost’tan bilahare kayran aldığı yapımlar: In A Forest Dark and Deept, World War Z, Extinction, Bone Tomahawk

Lost’ta namzet gösterildiği bir nice ödülden sonradan Matthew Fox, 2011’ yılında West End tiyatrosunda Mağara A Forest Dark and Deep’te çalım aldı ve ardından World War Z, Extinction ve Bone Tomahawk filminde aldığı roller ile beyaz perdede kendini göstermeye devam etti. Bu başarıların arkası sıra tıpkısı süre sahnelerden uzaklaşan oyuncu şu an muvaffakiyetli benzeri fotoğrafhane

Evangeline Lily

Evangeline Lily

Lost’tan bilahare düz aldığı yapımlar: The Hobbit: Desolation of Smaug, The Hobbit: Battle of the Five Armies, Ant-Man, Ahit-man and Wisp, Crisis

Lost’taki Kate rolü Evangeline Lily için berenarı adamakıllı kapıları araladı. Hobbit filminde Tauriel karakterini canlandırdıktan sonra Marvel’ın müstehap film serisi Ant-Man’üstelik Wasp karakteri ile karşımıza artık. Mail zamanlarda ise Crisis isimli suç/gerilim filminde cafcaf aldı.

Jorge Garcia

Jorge Garcia

Lost’tan bilahare düzlük aldığı yapımlar: Alcatraz, How I Kabarma Your Mother, Hawaii Five-0, Californication, Once Upon a Time, Ridiculous 6, The Wrong Missy

Garcia, Lost’un bitiminden sonradan, Alcatraz, How I Kabarma Your Mother, Hawaii Five-0, Californication, Once Upon a Time üzere birçok göstergeç dizisinde saha aldı. Seri oyunculuğunun beraberinde Ridiculous 6 isimli serbest yetenekli fars filminde meydan aldı ve Koca Sandler’ın The Wrong Missy filminde “uçaktaki herif” karakterinde tıpkısı Cameo’akarsu kâin.

Josh Holloway

Josh Holloway

Lost’fecir bilahare vadi aldığı yapımlar: Intelligence, Colony, Yellowstone, Mission Impossible: Ghost Protocol

Lost’fecir bilahare Holloway CBS’mağara 1. sezonun ardından tahrip edilen Intelligence dizisinde aktörlük hayatını sürdürdü. 2018 yılında biten Colony dizisinin esas kadrosunda oynadı ve Paramount Network’ad Yellowstone dizisinde cila aldı. Sekans dışında ise adlı oyuncu Mission Impossible: Ghost Protocol’birlikte Tom Cruise ile birlikte oynadı.

Yunjin Ki

Yunjin Kim

Lost’tan sonra saha aldığı yapımlar: Mistress, Ms. Ma Nemesis, House of Disappeared

Lost’fecir bilahare Ki, 4 mevsim süresince Alyssa Milano’nun karşısında Mistress’ta dizisinde ve birkaç Kore filminde tumturak aldı. Mümasil zamanlarda ise Ms, Ma Nemesis isimli göstergeç dizisinde ve House of the Disappeared filminde çalım aldı.

Daniel Dae Kim

Daniel Dae Kim

Lost’tan sonra yer aldığı yapımlar: Hawaii Five-0, Divergent, Hellboy, Always Be My Maybe, New Amsterdam

Lost’un bitiminden bilahare Ki, 2010’dan 2017’ye büyüklüğünde süren Hawaii Five-0 da teferruatlı benzeri müddet oynadı. Divergent’ın Franchise’ında ve Hellboy’birlikte ve Always Be My Maybe’da çalım aldı. Ayrıca andıran zamanlarda New Amsterdam dizisinde görüldü.

Terry O’Quinn

Terry O’Quinn

Lost’fecir sonra meydan aldığı yapımlar: Perpetual Grace, LTD, Patriot, Secret and Lies, Emergence, FBI: Most Wanted, Hawaii Five-0

O’Quinn, John Locke rolünden sonra Perpetual Grace, LTD, Patriot, Secret and Lies, Emergence ve FBI: Most Wanted karışma girmek üzere bir nice değişik göstergeç dizisinde saha aldı. Ayrıca Hawaii Five-0’dahi bozuk Lost oyuncuları Daniel Dae Ki ve Garcia ile gene aynı araya geldi.

Naveen Andrews

Naveen Andrews

Lost’tan sonradan yer aldığı yapımlar: Sense8, Instinct, Sinbad, Once Upon a Time mağara Wonderland, Reckless, The Dropout, Sinbad

Lost’un bitimiyle alay malay adlı oyuncu özellikle Sense8, Instinct, Sinbad ve Once Upon a Time in Wonderland üzere diziler de şan aldı. Mail zamanlarda ise Reckless isimli acıklı filminde ve The Dropout göstergeç dizisinde gösteriş aldı.

Dominic Monaghan

Dominic Monaghan

Lost’fecir sonraları kayran aldığı yapımlar: Flasforward, Goodnight Burbank, The Unknown, Quantum Break, Radioflash, Edge of the World, Star Wars: Episode IX – The Rise of Skywalker

Lost’fecir sonradan oyunculuk hayatına kaldığı yerden bitmeme eden Monaghan, Flashforward, Goodnight Burbank,  The Unknown ve Quantum Break gibi bir nice dizide saha aldı. Mail zamanlarda ise Radioflash, Edge of the World ve Star Wars: Episode IX – The Rise of Skywalker üzere filmlerde oyunculuğunu bitmeme ettiriyor.

Emilie Bile Ravin

Emilie De Ravin

Lost’fecir sonraları düzlük aldığı yapımlar: Once Upon a Time, A Lover Scorned, The Submarine Kid

Lost’un bitiminden sonraları oyunbazlık hayatına biraz elan camit bir şekilde bitmeme fail Üstelik Ravin, Once Upon a Time dizisinin beraberinde A Lover Scorned ve The Submarine Kid üzere filmlerde görkem aldı.

Harold Perrineau

Harold Perrineau

Lost’tan sonraları meydan aldığı yapımlar: Wedding Brand, Constantine, Goliath, Criminal Minds, Full Circle

Oyunbazlık kariyerinin birçok kısmını diziler üzerine kuran Perrineau, Wedding Brand, Constantine, Goliath, Criminal Minds ve Full Circle gibi bir nice adlı yapımda fiyaka aldı. Oynadığı dizilerin yanı sıra gelecek zamanlar için When We Were Pirates ve The Dancing Bull kadar planlanan projeler kâin.

Michael Emerson

Michael Emerson

Lost’tan sonraları vadi aldığı yapımlar: Person of Interest, Arrow, The Betik of the Rose, Evil

Lost’ta Other ile tanıdığımız Emerson Lost’fecir sonradan 5 mevsim boyunca adlı sekans Person of Interest’ta Jim Caviezel’mağara karşısında rol aldı. Sonrasında Arrow ve The Name of the Rose ile karşımıza çıkan ünlü oyuncu şu zaman Evil serisinde oynamaya devam ediyor.

Henry Ian Cusick

Henry Ian Cusick

Lost’fecir sonra yer aldığı yapımlar: Inhumans, Scandal, The Passage, The 100

Oyunculuk hayatına seri ağırlıklı namına devam eden Cusick,  Marvel dizisi Inhumans, Scandal, The Passage ve The 100 kadar pop dizilerde kendini göstermeye bitmeme etti. Ati zamanlarda planlanan When we Were Pirates’ta Lost’taki racon arkadaşları Harold Perrineau ve Jorge Garcia ile tıpkısı araya gelmeyi planlıyor.

Ian Somerhalder

Ian Somerhalder

Lost’tan sonraları kayran aldığı yapımlar: The Vampire Diaries, V-Wars

Lost’un bitiminden sonraları The Vampire Diaries’te teferruatlı tıpkı süre gönülleri fethedip popüler kültürü statüsünü geliştiren Somerhalder, mail zamanlarda V-Wars’birlikte görüldü.

Maggie Grace

Maggie Grace

Lost’tan sonradan saha aldığı yapımlar: The Twilight Saga: Breaking Dawn Part1/Part2, Californication, Susanna, Fear the Walking Dead

Düzencilik hayatını berenarı mahmul canlı Grace, Lost’tan serian sonraları Twilight serilerinde vadi alarak kendini göstermeye devam etti. Californication ve Susanna kadar dizlerde bile düzlük düzlük Grace yakın zamanda Fear the Walking Dead’da tekellüf aldı. Ati zamanlar amacıyla ise Incident on 459 isimli benzeri tırsmak filmi kâin.

Michelle Rodriguez

Michelle Rodriguez

Lost’tan sonraları düzlük aldığı yapımlar: Machete, Alita: Battle Angel, Fast and Furious, Backdoor, Crisis

Lost’un bitiminden sonraları film ağırlıklı benzeri Hollywood kariyerine ehil olan Rodriguez, Machete, Alita: Battle Angel, kadar ünlü filmlerin beraberinde alelhusus Fast and Furious serisi ile kendisini sürekli gerelti uğrunda tuttu.

Adewale Akinnuoye-Agbaje

Adewale Akinnuoye-Agbaje

Lost’tan sonraları düz aldığı yapımlar: G.I. Joe: The Rise of Cobra, Thor: Dark World, Suicide Squad, Game of Thrones, The Fix, Hunted, American Odyssey

İngiliz oyuncu Adewale Akinnuoye Agbaje Lost’tan sonra G.I. Joe: The Rise of Cobra, Thor Dark World, Suicide Squad kabil tıpkısı haddinden fazla adlı filmlerde adından bahsettirdi. Bunların beraberinde Game of Thrones, The Fix, Hunted, American Odyssey üzere dizilerde de sık sık tumturak aldı.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: