Bir Krallık, Dünyanın Yeryüzü Iri Kripto Borsası Binance’in Ülkedeki Faaliyetlerini Durdurmasını İstedi

25 Haziran’da FCA (Finansal Dümen Otoritesi) aracılığıyla paylaşılan notta, Binance Markets LTD‘nin, “FCA’nın yazılmış onayı olmadan gelişigüzel aranje etkinlik yapmaması” istenirken, bu durumun derakap yürürlüğe gireceği tabir edildi.

Binance cephesinden henüz bir açıklama gelmedi. Yine de Britanya’de saklı yazı paralarla ilgili düzenlemelere baktığımızda platformun bilcümle faaliyetlerinin aceleten durmasınn it canlı dahi mümkün gözükmediğini ifşa etmek icap.

Vadeli işlemlere bunama

binance

Britanya’da kripto paralar doğrudan ayrımsız teftiş mekanizmasına elbette değil. Yine birlikte kripto nukut kullanılarak yapılan detaylı vadeli yatırımlar kadar amal denetimlere dahil oluyor. Bu de Binance’in aktivitelerinin kısıtlanacağını gösteriyor.

FCA, Binance’ten 30 Haziran’a büyüklüğünde “Binance Markets Limited Müttehit Kraliyet İçinde Tek Düzenlenmiş Aktivite Realizasyon Hakkı Yoktur”  ibaresini üstelik genel ağ sitesine koymasını ve içtimai iletişim araçları hesaplarında paylaşmasını bile istedi. 

Antrparantez şu anne büyüklüğünde platformu kullanmış olan ve Müttehit Krallık’ta işlek bilcümle müşterilerin bilgilerinin güvenceye alınması ve saklanması için de Binance’e 2 Orak Ayı tarihine kadar süre verildiği tabir ediliyor. 

Sebebi elan galiba değil

pound

FCA şu temel büyüklüğünde hastalık Binance’e karşı hakeza tıpkı aranjman ika yoluna gittiklerine dayalı bir açıklamada bulunmadı. Binance ise geçmiş açıklamalarında kanuni yükümlülüklerini çokça ciddiye aldığını açıklamış ve “kanun koyucular ve kolluk kuvvetleriyle iş birliği ortamında benzeri ilişkileri” olduğunu söylemişti.

Britanya’üstelik bile global ölçekte olduğu kadar kripto paralara müteveccih talepte yüce ayrımsız artım hücre çarpıyor. FCA dahi bu pazardaki hareketleri kabil olduğunca taharri altında tutmak için savaşım ediyor. Sizce kripto paraların geleceği hangi olacak?

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: