Çocuğunuzu İnternetteki Tüm Tehlikelerden Korurken Eğlenip Öğrenmesini Sağlayan Uygulama: Kidso

İnternet yararlanma yaşı çıktı banal düşmüş durumda. Şuurlu aynı kullanımdan bahsetmesek bile füru pespaye yaştan itibaren hele TikTok üzere video içeriklerinin ağırlıkta olduğu platformları kullanmaya başlıyorlar. Fakat bu platformlardaki içerikler hangi efsus kim seçme zaman çocuklara akla yatkın olmuyor. 

Aksi vasıta kullanımı, cinsî zımni, çabukluk, cavlaklık ya de reklamlar kabil mukavim çok platformda karşımıza sâdır içerikler, bahis konusu dallar olduğunda serencam evre sakıncalı. Bu türden içeriklerin çocukların psikolojisi ve gelişimi üstünde negatif etkileri olduğu biliniyor. Fakat internetin esasen torunlar için üstelik ‘faydalı’ hale getirilmesi olabilir ve bunu hayata geçirmeyi başarmış bire bir aplikasyon var; Kidso.

Pedagogların katkılarıyla hazırlanan içerikler ile emin ayrımsız vasat:

Çocukların eğitici, eğlenceli ve tehlikesiz içeriklere ulaşarak internette geçirdikleri vakti bu şekilde değerlendirebilmeleri için yola çıkan Kidso, pedagogların katkılarıyla hazırlanan masalların, hikayelerin ve oyunların kayran aldığı tıpkı uygulama. 

Kidso’da çocukların keyifle izleyebileceği ve dinleyebileceği sesli ve görüntülü masalların yanında eğitici oyunlar da var. Bu üstelik uygulamayı çocukların keyifle kullanacağı tıpkısı aplikasyon haline getirmiş. Ayrıca arayüz tasarımı bile berenarı mahdut ve hem Android hem bile iOS cihazlar amacıyla çevrimiçi mağazalardan ücretsiz ıskat etmek olabilir.

Acun klasiği masallardan yavru şarkılarına, akıl ve ilgi oyunlarından yaratıcılığı besleyen oyunlara büyüklüğünde stabil çok seçeneğin yer aldığı Kidso’yu elan yakından geçindirmek isterseniz buraya tıklayarak genel ağ sitesini görüşme edebilirsiniz.

KidsoİNDİR KidsoİNDİR sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: