Cristiano Ronaldo, Instagram’ın Bildirme Haddinden Fazla Kazananları Listesinde Birinci Oldu: İşte Paylaşım Başına Aldığı Ücret

İtalyan takımlarından Juventus formasıyla izlediğimiz, Portekiz milli takımında de kaptanlık pazubandını takan ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo tıpkısı zamanda içtimai medyada bile oldukça popüler ayrımsız isim. Mevrut esbak bildirme mebzul oyuncular beyninde gösterilen Ronaldo, Instagram gelirleri üstüne birlikte lider.

Ronaldo, paylaşım başına kazandığı 1,6 milyon dolar ile Instagram’den yeryüzü haddinden fazla dünyalık kazanan esame arasında önce sırada düzlük aldı. Ronaldo bu listede Dwayne “The Rock” Johnson ve şarkıcı Ariana Grande üzere isimleri geride bırakmayı başardı.

İlk posta şahika ayrımsız futbolcuda

ronaldo

Bir Zaman bu listenin zirvesinde hele Amerikalı televizyon yıldızları, film ve saz sektöründeki adlar düzlük alıyordu. Ronaldo’nun bu sene arz çokça kazanan benibeşer olmasıyla gelişigüzel listenin tarihinde ilk kez bire bir futbolcu zirvede bulunmuş oldu.

Ronaldo’nun hangi büyüklüğünde etken bir kişioğlu olduğunu akıbet kendisine basın toplantısında yaptığı kolalama çıkışı ile de görmüştük. Kader topçu, masadaki kola şişelerini kaldırıp sonrasında üstelik su içmeleri üzere insanlara çağrıda bulunmuştu. Sonrasında firmanın hisselerinde ağır tıpkısı düşüş yaşanmıştı.

Insider Voice’e bakarak Ronaldo, 2019 yılında iz promosyonu paylaşımları amacıyla 889 bin dolarlık tıpkısı ecir alıyordu. 2021 yılında ise bu ücreti neredeyse ikiye katlamayı nail oldu. Ronaldo’nun son dilek ettiği ecir ise 1,6 milyon dolara bundan sonra.

300 milyon takipçi

ronaldo

Ronaldo’nun şu anda Instagram’daki takipçi sayısı 300 milyonun üzerinde ve adlı futbolcu bu platformda sunu çok takipçiye eş olan âdem evladı. Facebook ve Twitter kabil platformlar bile hesaba katıldığında bu nüsha 550 milyon kişinin konusunda çıkıyor.

Lionel Messi da 1,2 milyon dolar ile listeye 7. bayağı girdi. Cetvel ise şu şekilde:

Cristiano Ronaldo: 1 milyon 600 bin dolar Dwayne Johnson: 1 milyon 520 bin dolar Ariana Grande: 1 milyon 510 bin dolar Kylie Jenner: 1 milyon 490 bin dolar Selena Gomez: 1 milyon 460 bin dolar Kim Kardashian: 1 milyon 410 bin dolar Lionel Messi: 1 milyon 160 bin dolar Beyoncé Knowles: 1 milyon 140 bin dolar Justin Bieber: 1 milyon 100 bin dolar Kendall Jenner: 1 milyon 5 bin dolar sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: