Duy Bunları EA: PES 2022’nin ‘Tamamen Ücretsiz’ Olabileceği Söyleniyor

KONAMI’nin geliştirdiği popüler futbol oyunu Pro Evolution Soccer‘ın yaklaşmakta olan yeni sürümüyle ait dikkat calip ayrımsız gelişme yaşandı. Andy Robinson isimli bir yayımcı, katıldığı bire bir podcast yayınında oyunla ait haddinden fazla şişman yeniliklerin yaşanacağını öne sürdü. Eğer iddialar temel olursa, bu durumun arz haddinden fazla bile oyunseverleri mutlu edeceğini söyleyebiliriz.

Andy Robinson, katıldığı podcast yayınındaki iddialarının kaynağını açıklamadı. Yemeden Içmeden kulağına çalınan tıpkısı şeyler olduğunu rapor eden Robinson, KONAMI’nin PES 2022’yi sıradan de değiştireceğini anıştırma etti. Elan sonraları bu imanın altını açan editör, kimsenin beklemediği bir açıklama yaptı.

“PES 2022, tamamen ücretsiz benzeri oyun olacak”

PES 2022

Andy Robinson’un açıklamalarına bakarak PES 2022, ücretsiz benzeri oyun namına piyasaya sürülecek. Böylece oyuncular, PES 2022’ye sahip olmak üzere gelişigüzel ifa fayrap etmek zorunda kalmayacaklar. Iştirak galiba, yaklaşmakta olan oyunundan oyun içi ögelerle mal kazanmaya çalışacak. Fakat bu iddianın batıl olma ihtimalinin de var olduğunu unutmamak gerekiyor.

KONAMI’nin illet böyle ayrımsız husus planladığını intikal etmek yumruk. Zira müşareket, PES 2021’i eskimemiş tıpkısı oyun namına piyasaya beklemek namına baziçe içi güncelleme olarak yayınlamış, zamir odaklarının PES 2022 olduğunu açıklamışlardı. Antrparantez PES’in normal sürümüne kıyasla biraz daha sadeleştirilmiş versiyonu PES Lite, doğrusu ücretsiz namına piyasaya sürülüyor. Esas karıştıran sav, bire bir süre gündemi meşgul edecek kabil görünüyor…

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: