En İyi WordPress Üyelik Eklentisi: 13+ Üyelik Sistemi

En İyi WordPress Üyelik Eklentileri

WordPress üyelik eklentisi listesimi oluştururken var olan neredeyse tüm wordpress üyelik eklentilerini inceledim ve en iyi wordpress üyelik eklentileri hangileriyse bu incelemem sonucunda da yaklaşık 15 tanesini listelemeye karar verdim.

Sizler için üyelik ekletilerini seçerken her türlü iş modeliyle ve site tasarımıyla uyum sağlayan eklentileri dikkatle seçmeye çalıştım. Umarım sizde en iyi wordpress üyelik eklentisi listemi beğenirsiniz.

Ultimate Membership Pro – WordPress Üyelik Eklentisi

Ultimate Membership Pro – WordPress Üyelik Eklentisi

Detaylı Incele Canlı Demo

En iyi wordpress üyelik eklentisi listemizde ilk sırada yer alan Ultimate M. Pro, üyelik ile ilgili her türlü ihtiyacınıza cevap verebilen üst düzel bir eklentidir.

Eklentinin düzinelerce özelliği mevcut. Sağladığı özellikler ile tam kapsamlı wordpress üyelik sistemi elde edebilirsiniz.

Bu sistem ile kolayca üyelik formları oluşturabilir, ücretli üyelik sistemi yapabilir ve hatta bu sistemle kazanç elde edebilirsiniz.

Belirlediğiniz içerikleri üye olmayanlar için kilitleyebilir, böylece üye olmayanları üye olmaya yönlendirebilirsiniz.

Ultimate Membership Pro – WordPress Üyelik Sistemi

Ayrıca bu üyelik eklentisi ile üyelerinize seviye veya rütbe atayabilirsiniz. Rütbelere göre özel içeriklerin gösterilip gösterilmeyeceğini belirleyebilirsiniz. Hatta puan sistemi oluşturup üyelerinizin puanlara göre seviye atlamasını sağlayabilirsiniz.

WordPress sosyal medya hesapları ile üyelik girişi fonksiyonu da olduğu için ziyaretçilerinizin üyelik formu doldurmadan, tek tıkla sadece sosyal medya hesapları ile üye kaydı ve giriş yapabilmelerini sağlayabilirsiniz.

Yine WordPress üye profil sayfası eklentisi ihtiyacınızı da Ultimate M. Pro ile karşılamanız mümkün. Sitenize üye olan kullanıcılar, kendi üyelik profillerini oluşturabilirler.

Ultimate Membership Pro – WordPress Üye Profil Sayfası Eklentisi

WordPress üyelik eklentisi konusunda profesyonel bir çözüm sunan eklentinin diğer öne çıkan bazı özelliklerine bakacak olursak:

 1. Sonsuz sayıda abonelik – üyelik paketi oluşturabilme
 2. Tüm ödeme sistemleriyle uyumlu (paypal, stripe, banka havalesi vs.)
 3. İndirim kuponu oluşturabilme
 4. Deneme hesabı oluşturabilme
 5. Gelişmiş ve kolay yönetilebilen kontrol paneli
 6. Özel üyelik, giriş, profil sayfaları tasarlayabilme
 7. İçerik kilitleme
 8. Üye olanlara ve olmayanlara özel menü oluşturabilme
 9. Kısa kod desteği ile istenilen yere üyelik formu veya giriş formu ekleyebilme
 10. Sosyal medya hesapları ile üye kaydı ve giriş
 11. Üye listesi sayfası oluşturabilme
 12. Seviye, puan veya rütbe sistemi
 13. E-posta ile veya tarayıcı bildirim özelliği
 14. Özelleştirilebilir e-posta bildirim şablonları
 15. Çift katmanlı e-posta doğrulaması
 16. Üye aktivitelerini görebilme
 17. Eklenti yüklenmeden önce kayıt olan kullanıcılar sisteme dahil edilebilir
 18. Dahili dosya yöneticisi
 19. Ülkelere göre özel fiyat, para birimi belirleyebilme, vergi kesintileri ayarlayabilme
 20. WooCommerce uyumlu

ve burada yer veremediğimiz düzinelerce özelliğe sahip olan Ultimate Membership Pro wordpress üyelik eklentisi bence ilk tercihiniz olmalı.

ARMember WordPress Üyelik Sistemi Eklentisi

ARMember WordPress Üyelik Sistemi Eklentisi

Detaylı Incele Canlı Demo

Varsayılan wordpress üyelik sistemi, sınırlı olarak sunduğu özellikler nedeniyle sizi asla tatmin etmez. Mesela bazı konuları sadece üyeler görebilsin derseniz, bununla ilgili bir seçenek bulamazsınız.

Veya wordpress ücretli üyelik (veya wordpress premium üyelik) sistemi kurup üyelere özel içerik paylaşımı ile içeriklerinizi kazanca dönüştürmek istersiniz fakat eklentisiz bu hayalinizi gerçekleştirmenin oldukça zor olduğunu görürsünüz.

Bu noktada ARMember wordpress üyelik eklentisi, profesyonel bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor.

Armember, çıktığı günden bu yana sürekli gelişen, bu süreçte wordpress üyelik sistemi konusunda ihtiyaç duyulabilecek tüm özellikleri bünyesine ekleyen harika bir eklenti olduğunu söyleyebilirim.

Eklenti ile wordpress kayıt ol eklentisi ihtiyacınızı karşılayabiliyorsunuz. Özel üyelik formları oluşturabiliyor, dilerseniz paketler halinde premium üyelik satışı gerçekleştirebiliyorsunuz.

ARMember WordPress Ücretli Üyelik Sistemi

Üyelik seviyelerine türlerine göre içeriklerinizi kilitleyebilme, bir nevi wordpress şifreli sayfa oluşturma işlemini de bu eklenti ile yapabilmeniz mümkün.

Armember WordPress Siteye Üye Olma Eklentisi

Ayrıca wordPress üye profili sayfası eklentisi arayışınızı da bu eklentiyle sonlandırabilirsiniz. Sunduğu wordpress özel üye sayfası ile üyeleriniz kendi profil sayfalarını oluşturabilir ve düzenleyebilirler.

Bu wordpress üyelik eklentisi güvenlik özellikleri ile diğer üyelik eklentileri arasından sıyrılmayı başarıyor. Spam koruması, brute force koruması, iki aşamalı doğrulama, captcha free anti-spam işlevi, ip adresi banlama gibi güvenlik önlemleri ile üyelik sisteminiz koruma altında.

Armember wordpress üyelik eklentisi diğer öne çıkan özelliklerine bakacak olursak:

 1. Güvenlik için entegre özel araçlar
 2. Üye olanlara ayrı olmayanlara ayrı menü gösterimi
 3. Üyelere indirim ya da hediye kuponları oluşturabilme
 4. Davetiye sistemi
 5. Özel üyelik ve giriş formları tasarlayabilme
 6. Gelişmiş raporlama
 7. BuddyPress ve bbPress uyumlu
 8. wooCommerce uyumlu
 9. Diğer ülkelerin para birimleriyle üyelik satışı yapabilme
 10. ip adresi veya e-mail ile banlama özelliği
 11. Özel üye kartları oluşturabilme
 12. Sosyal medya hesapları ile üye kaydı ve giriş
 13. Entegre satış ortaklığı (affiliate) sistemi

MemberPress – WordPres Üyelik Sistemi Eklentisi

MemberPress WordPress Üye Ola Eklentisi

Detaylı Incele Canlı Demo

Üyelere özel içerik paylaşımı üzerine bir web sitesi oluşturmayı planlıyorsanız MemberPress wordpress üyelik eklentisi en doğru tercihlerden biri olabilir.

MemberPress tam teşekküllü bir üyelik sistemi oluşturmanıza olanak sağlayan bir çok araca sahiptir. Eklenti ile üyelikleri kolay bir şekilde yönetebilir, güvenli bir şekilde üyelik satışı yaparak gelir elde edebilirsiniz.

MemberPress’in öne çıkan en iyi özelliği çok kolay kullanımlı, kullanıcı dostu bir yönetim paneline sahip olması. Üyelik eklentilerinin genelinde ortaya çıkan karmaşık yönetim süreci bu eklentiyle çözülmüş durumda diyebilirim.

MemberPress WordPress Üyelik Eklentisi Yönetim Paneli

MemberPress PayPal, Stripe, Banka Havale-EFT gibi yöntemleri destekliyor. Bu yöntemleri çok kolay bir şekilde sisteme entegre edebiliyorsunuz.

E-Posta pazarlama ihtiyacınız için de sistemle entegre çalışabilecek Mailchimp, AWeber, Drip gibi 10’dan fazla popüler hizmeti de destekliyor.

Eklenti wordpress kayıt ol sayfası, giriş formu, üye profili gibi sayfaları çok kolay bir şekilde hazırlayabiliyorsunuz.

Eklentinin güzel özelliklerinden biri de sadece ihtiyacınız olan özellikleri kurup aktif edebiliyor olmanız. Bu da sisteminize gereksiz yük binmesini engelleye güzel bir özellik.

MemberPress WordPress Üye Ola Eklentisi – Ek Araçlar

WordPress ücretli üyelik sitelerinin omurgası olarak hizmet verebilen bir eklenti olan MemberPress’in öne çıkan diğer özellikleri:

 1. Dijital indirme ürünleri satışı için özel sistem
 2. Site içerisindeki özel içerik türlerinden kategorilere, etiktelerden özel menülere kadar içerik kilitleyebilme
 3. Üst düzey güvenlik önlemleri
 4. Entegre satış ortaklığı sistemi
 5. Güçlü raporlama sistemi
 6. Hemen hemen tüm wordpress eklenti ve temalarla uyumlu

WP Membership – WordPress Üyelik Sistemi Eklentisi

WP-Membership – WordPress Üyelere Özel İçerik Eklentisi

Detaylı Incele Canlı Demo

WordPress üye olmayanlara içerik gizleme, bazı konuları sadece üyeler görebilsin, üyelere özel içerik paylaşımı gibi işlemler için kullanabileceğiniz bir diğer wordpress üyelik eklentisi de WP Membership.

Kur ve kullan kolaylığı ile gelen eklenti, sizin herhangi bir ekstra işlem yapmanıza gerek kalmadan tüm üye girişi sayfası, üye olma sayfası, e-posta ayarları gibi üyelik için gerekli ayarlar otomatik olarak yapılabiliyor.

WP Membership WordPress Ücretli Üyelik Eklentisi Formalar

Eklentinin Türkçe dil desteği mevcut. Woocommerce uyumlu eklenti ile Paypal, Stripe, Banka havalesi gibi yöntemlerle hem ücretli üyelik hem de indirilebilir dijital içerik satışı yapmanız da mümkün.

Kupon oluşturma, abonelik paketine göre kullanıcı rolü belirleyebilme, üyelik kaydından sonra belirli bir sayfaya yönlendirme yapma, her seneryoya göre oluşturulabilecek e-posta bildirimleri, süresi sona eren abonelikler için e-posta hatırlatma modülü gibi wordpress ücretli üyelik sistemi için gerekli çoğu özelliğe sahip eklentiye bir şans vermeye değer.

WooCommerce Memberships Üyelik Eklentisi

WooCommerce WordPress Üyelik Sistemi Eklentisi

Detaylı Incele Canlı Demo

WooCommerce kullanan E-Ticaret siteleri için varsayılan üyelik sistemi yetersiz gelmekte. Gelişmiş bir woocommerce üyelik sistemi için e-ticaret sitelerine yönelik hazırlanmış bu eklentiyi kullanmanız sağlıklı bir tercih olacaktır.

Eklenti ile özel üyelikler oluşturabiliyor, satışa sunduğunuz bazı ürünleri özel müşterilerinize gösterilecek şekilde ayarlayabiliyorsunuz.

Mesela yaş sınırlaması olan yetişkin ürünlerin gösterimini özel üyeliklere göre ayarlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Ya da özel premium üyelikler oluşturarak sadece bu müşterilerinize özel indirimler uygulayabilmeniz de bu eklentiyle mümkün.

Woocommerce Üyelik Eklentisi – Premium Üyelikler

Eklenti, kullanıcı yönetimini de kolaylaştırıyor. Üye olan tüm müşterilerinizin ne zaman ne satın aldığı gibi istatistiklerine ulaşabileceğiniz gibi yönetim tarafına müşteriler için özel bilgi notları ekleyebiliyor, müşteri profilinden direkt mesajla müşterinizle iletişim kurarak daha sağlıklı bir müşteri ilişkilerine sahip olabiliyorsunuz.

Özellikle dijital içerik satışı veya abonelikli ürün kullanımları gibi ihtiyaçlarınız için tam teşekküllü bir çözüm sunan Woocommerce Membership, bu alt yapıyı kullanan e-ticaret siteleri için olmazsa olmaz eklentilerden biridir diyebiliriz.

User Profiles Made Easy – WordPress Üyelik Eklentisi

User Profiles Made Easy – WordPress Üyelik Eklentisi

Detaylı Incele Canlı Demo

WordPress üye profil sayfası eklentisi ihtiyacı arayışı içinde olanlar için profesyonel bir çözüm sunan User Profiles Made Easy, tasarımsal etkileyiciliği ile ön plana çıkıyor.

Eklentinin iddialı olduğu nokta, üye olma, kullanıcı girişi ekleme, profil sayfası oluşturma, premium üyelik satışı, özel üye sayfası gibi kullanıcıyla birebir etkileşime girecek alanlar için üst düzey bir tasarım sunması.

User Profiles Made Easy – WordPress Üyelik Sistemi

WordPress üyeler arası mesajlaşma işlemi de bu eklentiyle mümkün. Site içi mesajlaşma için özel bir sistem kullanan eklenti, özellikle woocommerce altyapılı e-ticaret sitelerinin, müşteriyle olan iletişimi için büyük kolaylık sağlıyor.

En iyi WordPress üyelik eklentileri arasında yıldızı parlayan User Profiles Made Easy’nin öne çıkan özelliklerine bakacak olursak:

 1. Sosyal medya hesapları ile üye kaydı ve girişi
 2. İçerik gizleme, şifreli sayfa oluşturma
 3. Özel üye profil sayfaları
 4. Üye profilinden bildirim alabilme
 5. Üyelerin içerik ekleyebilmesi özelliği
 6. WooCommerce uyumlu
 7. Üye değerlendirmesi, puanlaması, seviyeler, rütbeler…
 8. Üyelerin istedikleri içerikleri favorilerine ekleyebilmesi
 9. Kullanıcılar için grup oluşturabilme
 10. Üyelerin online – offline bilgisi
 11. Üyelik formu için sınırsız seçenek oluşturabilme
 12. Kullanıcı dostu kolay kullanımlı yönetim paneli
 13. Üst düzey destek

User Pro – WordPress Üyelik Sistemi Eklentisi

User Pro WordPress Üye Ol Eklentisi

Detaylı Incele Canlı Demo

WordPress siteye üye olma eklentisi arayışından olanlar için hazırladığımız listemizde sırada olan alternatif kaliteli çözümlerden biri de User Pro.

User Pro tam bir üyelik sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak hepsi bir arada bir eklentidir. WordPress sosyal ağ ile giriş, sayfaları sadece üyelere gösterme, özel üye profili sayfası gibi ihtiyaçlarınızı tek başına karşılayabilen eklentinin diğer wordpress üyelik eklentilerinden farklılaştığı konular da var.

Mesela, aynı Facebook, Twitter gibi ünlü sosyal medya ağlarındaki doğrulanmış profil özelliği mevcut. Ayrıca takip et özelliği ile de üyeleriniz birbirini takip edebilir ya da takipten çıkarabilir.

User Pro WordPress Üyelik Sistemi Eklentisi

Ayrıca eklenti ile üyeleriniz kendi içeriklerini oluşturabilirler. Özel bir yazı editörü ile admin panelinize giriş yapmadan site ön yüzünden içerik oluşturup gönderebiliyorlar.

Üye profillerinde bir çok özellik barındıran eklenti ile üye aktivitelerini de görünür kılabiliyorsunuz. Üye en son ne yapmış, kaç takipçisi var, hangi içerikleri beğenmiş vs. gibi sosyal ağlarda görmeye alıştığımız bir çok özelliğe eklenti ile beraber sahip olabiliyorsunuz.

Üyeler arası mesajlaşma sistemine de sahip olan eklentinin diğer özellikleri de:

 1. Özelleştirilebilir oturum açma ve kayıt formları
 2. Kullanıcı rozetleri
 3. Puan sistemi
 4. Üyelere yardımcı olabilmek için ipuçları, bilgi formları ekleyebilme
 5. Facebook, Twitter, Google+, Bkontakt, LinkedIn ve Instagram üzerinden sosyal bağlantı ve anlık profil senkronizasyonu
 6. SVG formatında avatar yükleyebilme
 7. Üyeler kendi ülke bayraklarını ekleyebilir
 8. Kullanımı kolay yönetim paneli

Youzer WordPress Üyelik Eklentisi

Youzer – WordPress Üye Ol Eklentisi

Detaylı Incele Canlı Demo

WordPress ile bir sosyal ağ platformu oluşturmak isteyenlerin ilk tercihi olan BuddyPress’in üyelik sistemini daha işlevsel, daha zengin, daha kaliteli ve daha profesyonel olmasını sağlayan Youzer, sosyal ağ sitesi oluşturmak isteyenlerin bir numaralı tercihi.

Son derece kaliteli olarak kodlanan eklentinin arkasında profesyonel bir ekip var. Bu ekip size güvenlik, kullanıcı dostu bir yönetim, sınırsız tasarım ve kullanıcı memnuniyeti garantisi sunuyor.

Youzer – WordPress Üye Profil Sayfası Eklentisi

Youzer’in onlarca özelliğini keşfetmek için mutlaka eklenti inceleme sayfasına veya eklentinin demosuna göz atmanız gerekiyor. Ben yine de eklentinin öne çıkan bir kaç özelliğini sıralayayım:

 1. Arkadaş ekleme
 2. Site içi mesajlaşma
 3. Anlık bildirimler
 4. Onaylanmış profil rozeti
 5. Mention özelliği (kullanıcı etiketleme)
 6. Hashtag özelliği
 7. Beğen düğmesi ve emojiler
 8. Sosyal medya hesaplarıyla kayıt ve giriş
 9. Kullanıcı akışı
 10. Üyeler grup oluşturabilir ve yönetebilir
 11. Üye online – offline durumu
 12. Bütün sosyal ağlarla uyumlu

Ultimate Learning Pro WordPress Üyelik Sistemi Eklentisi

Ultimate Learning Pro – WordPress Üyelik Sistemi Eklentisi

Detaylı Incele Canlı Demo

En iyi wordpress üyelik eklentisi listemizde diğerlerinden farklı olarak online eğitim siteleri için özel olarak tasarlanmış Ultimate Larning Pro eklentisine de değinmeden geçemedim.

Bu ücretli üyelik satışı yaparak müşterilerinize online dersler sunabileceğiniz bir wordpress online eğitim eklentisi aslında.

Bu alanla ilgilenenler LMS (learning managament system) terimine aşinadır. Bu eklentimiz de her şey dahil, komple bir LMS altyapısı yani online öğrenme platformu sunuyor size.

Eklenti ile online dersler oluşturabilir, wordpress ücretli üyelik sistemi ile de bu dersleri üyelerinizle paylaşabilir, sistemdeki öğrenci ve öğretmenler arası iletişim sağlayabilir, online sınavlar oluşturabilir, üyelerinize sertifikalar verebilirsiniz.

Ultimate Learning Pro – WordPress Online Eğitim Üyelik Eklentisi

Eklenti ile premium üyelik satışı yapabileceğiniz gibi direkt online eğitimlerin, kursların tek tek satışını da yapabiliyorsunuz. Hatta hazırladığınız e-book gibi dijital içeriklerinizin satışını da yapabiliyorsunuz.

U. Learning Pro eğitim odaklı siteler için başka wordpress üyelik eklentilerine bakmadan kullanılabilecek tam teşekküllü bir eklenti olarak tavsiyemdir.

PrivateContent WordPress Siteye Üye Olma Eklentisi

Private Content – WordPress Üyelere Özel İçerik Eklentisi

Detaylı Incele Canlı Demo

WordPress üye olmayanlara içerik gizleme için bir çözüm arıyorsanız, Private Content tam da aradığını wordpress üyelik eklentisi olabilir.

Eklenti sayfaları üyelere gösterme işlevini başarılı bir şekilde yerine getirmesinin yanı sıra size çok düzeyli bir wordpress üyelik sistemi sunuyor.

Private Content – WordPress Kullanıcı Kayıt Eklentisi

Eklenti ile kullanıcılarınıza seviyeler atayabiliyor, içeriklerinizi bu seviyelere göre gösterip gizleyebiliyorsunuz. Sadece yazıları değil, kullanıcı seviyesine göre menülerinizi, bileşenlerinizi, kategorilerinizi ve diğer site alanlarınızın görünümünü ayarlamanız da mümkün.

Ön ödemeli sınırsız üyelik, zaman sınırlı aylık veya yıllık abonelik, deneme hesabı, indirim kuponu gibi premium üyelik özellikleri ile üyelik satışı yapmanıza imkan tanıyan eklentinin diğer özelliklerinden bazıları da şu şekilde:

 1. Sınırsız alan ve form oluşturma
 2. Her özellik için kısa kod kullanımı
 3. Google Analytics entegrasyonu ile anlık olarak hangi kullanıcının ne yaptığını görebilme
 4. Formları renk ve şekil olarak tasarlayabilme
 5. Türkçe dil desteği

SUMO Subscriptions – WordPress Ücretli Üyelik Sistemi

SUMO Subscriptions – WordPress Ücretli Üyelik Sistemi

Detaylı Incele Canlı Demo

Sumo, e-ticaret siteleri için en kapsamlı woocommerce üyelik eklentisi olarak listemizdeki yerini alıyor. Sumo ile sitenizden abonelik ürünleri oluşturup satabiliyorsunuz.

Eklenti ile fiziksel ve sanal ürünlerinize abonelik özelliği eklemenizi sağlar. Haftalık, aylık veya yıllık abonelikler için yinelenen ödemelerle ürünler oluşturabilir ve yönetebilir , ücretsiz denemeler sunabilir ve hatta kayıt ücreti ekleyebilirsiniz.

SUMO Subscriptions – WooCommerce Üyelik Eklentisi

Sumo, her abonelik için fiyat, süre ve yenileme sayısını ayarlamanızı kolaylaştırır. Eklenti, müşterilere hem abonelik hem de abonelik dışı ürünleri tek bir ödeme işleminde birlikte satın alma fırsatı sunar.

Hemen hemen bütün ödeme yöntemleri ile uyumlu eklentiye, e-ticaret sitesi sahibiyseniz göz atmanızı tavsiye ederim.

LearnDash WordPress Üyelik Eklentisi

LearnDash WordPress Üyelik Eklentisi

Detaylı Incele Canlı Demo

Online kurslar oluşturup satabileceğiniz bir LMS eklentisi olan LearnDash, wordpress tabanlı online eğitim sitesi oluşturmak isteyenler için tam bir çözüm sunuyor.

Eklenti ile online kurslar, eğitim paketleri oluşturabilir, üyelerinize sertifikalar verebilir, eğitimlere göre abonelik paketleri oluşturup satışını yapabilirsiniz.

LearnDash ile tam bir online okul sistemi oluşturmanız mümkün. Bir wordpress üyelik eklentisinden daha fazlasını sunan eklenti, bu alanda faaliyet gösteren eğitim sitelerinin bir numaralı tercihi olarak listemizdeki yerini alıyor.

Restrict Content Pro – WordPress Üyelere Özel İçerik Eklentisi

Restrict Content Pro – WordPress Üyelere Özel İçerik Eklentisi

Detaylı Incele Canlı Demo

WordPress üye olmayanlara içerik gizleme, bazı konuları sadece üyelere gösterme, üyelere özel içerik paylaşımı gibi problemlerinize çözüm olacak olan Restrict Content Pro alanındaki en profesyonel eklenti olarak öne çıkıyor.

Restrict Content Pro ile sınırsız abonelik paketleri oluşturabilir, wordpress içeriklerinizi sadece abone olanlara gösterilecek şekilde ayarlayabilir bir nevi wordpress şifreli sayfa oluşturma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Eklenti sadece içerik kilitlemeye yaramıyor, bunun yanında tam bir üyelik sistemi de sağlıyor. Çoğu ödeme yöntemini destekleyen eklenti ayrıca ihtiyaç duyduğunuzda kullanabileceğiniz affiliate, indirim kupon sistemi, parola koruma sistemi, e-posta yönetimi, zamanlı içerik kısıtlama, ip kısıtlama, özel sayfa yönlendirme gibi pek çok eklentiyi de bünyesinde barındırıyor.

Umarım En İyi WordPress Üyelik Eklentisi başlıklı yazımı yararlı bulmuşsunuzdur. Teşekkürlerinizi, yazımı sosyal mecralarda paylaşarak gösterebilirsiniz. Bu benim için fazlasıyla yeterli olacaktır.

%d blogcu bunu beğendi: