Epic Games, Fiyatı 31 TL Olan Torchlight 2’yi Ücretsiz Yaptı

7 Aralık’tan itibaren yeni yıla kadar her gün ücretsiz bir oyun verecek olan Epic Games’in bugünkü ücretsiz oyunu olarak karşımızda Torchlight 2 var. Satış fiyatı 31 TL olan oyunu nasıl edinebileceğinizi açıklıyoruz.

Her hafta yeni ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, 2020 yılının sonunda özel bir kampanya hazırladı. Bu kampanya kapsamında platformun kullanıcıları, 15 gün boyunca her gün en az 1 yeni ücretsiz oyuna kavuşacak.
Başka platformlarda zaman zaman yüksek bedellerle satılan oyunları da ücretsiz olarak sunan Epic Games, şimdi fiyatı 31,00 TL olan Torchlight 2 oyununu ücretsiz yaptı.

İzometrik kamera açısıyla envaiçeşit canavara kafa göz daldığımız, karakterlerimizi kendi isteğimize ve tarzımıza göre şekillendirdiğimiz, renkli ve eğlenceli bir dünyaya sahip olan Torchlight II, pek çok RPG ve Hack’n Slash severin gözünde iyi bir yere sahip bir oyun.

Oyunda seçebileceğimiz dört farklı sınıf bulunsa da oynanış şekilleri aynı sınıftaki ve benzer ekipmanlara sahip karakterlerin bile oldukça farklı olabilmesini sağlıyor. Bu karakterlerle istersek yerel ağ üzerinden istersek de internet üzerinden arkadaşlarımızla birlikte maceralara atılıyoruz.

Vilderan dünyasını keşfettiğimiz bu oyunda açık dünyanın tüm nimetlerinden faydalanıyor, hatta bu tür oyunlarda pek görmediğimiz şekilde atölye modları ve sonsuz oyun moduyla canımız nasıl isterse macerayı da öyle şekillendiriyoruz.

Torchlight 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum:

  • İşletim sistemi: Windows XP SP3/Vista/Windows 7
  • İşlemci: x86 uyumlu 1,4 GHz veya daha hızlı
  • RAM: 1 GB
  • Depolama: 1,7 GB
  • Görüntü kartı: DirectX uyumlu 3D grafik kartı, en az 256 MB bellek
  • DirectX®: 9.0c
  • Not: İnternetten oynayabilmek için internet bağlantısı gerekmektedir.
%d blogcu bunu beğendi: