EURO 2020’nin Fenomeni Olan İsviçreli Taraftara Reklam ve Sponsorluk Teklifleri Yağıyor Video

Türkiye açısından dayanabilen iyi geçmemiş olsa bile acun genelindeki ayak topu tutkunlarını seyre doyuran görüntülere fon olan EURO 2020 turnuvasının genişlik viral anlarından benzeri tanesi, İsviçre taraftarı Luca Loutenbach isimli tıpkı adama aitti. Bu insan, yalnızca 1 zaman içerisinde değişen ruh haliyle turnuvanın en eğlenceli anlarının yaşanmasına imza atmış, turnuvayı izleyen tümce Loutenbach’ı tanımıştı.

Kameramanların ilgisini çekmeyi başaran Luca Loutenbach, önceki canının ne kadar sıkılmış olduğunu tüm samimiyetiyle gösteriyordu. Bundan sadece 1 dakika sonradan ise gelen gol sevinciyle adeta kendinden sabık İsviçre taraftarı, izleyenlerin yüzünde gülümseme ettirmeyi başarmıştı. Ülkenin gündemine oturan yandaş demincek, İsviçre’dahi sağlam çok markanın peşinde koştuğu aynı kişi haline geldi.

Loutenbach’ın ayrımsız zaman arayla zarfında bulunduğu can kuşu tıngır

EURO 2020

İsviçre’nin bildirme adlı isimlerinden tıpkısı tanesi haline mevrut Loutenbach, konuyla ait yaptığı açıklamalarda o anlarda internetinin olmadığını, olaydan tamamen bilgisiz olduğunu tabir ediyor. İnternet bağlantısını aktifleştirdikten sonradan gelen mesajlara kendisinin da inanamadığını söyleyen taraftar, tanıdıklarının adlı olduğu mesajını gördüğünde yadırgatıcı olduğunu belirtiyor.

Verdiği görüntülerle herkesi eğlendiren taraftarla iletişime sabık evvel şeriklik, Swiss Air ergin. Havayolu şirketi, Loutenbach’ı İspanya maçı amacıyla ücretsiz bire bir şekilde taşımış. Daha sonra Red Bull‘un ulaştığı yandaş, bu şirketten dahi avantadan erke içeceği almış. Fakat Loutenbach’ın ocakçı bunlarla tutkun değil. Loutenbach’ın Fransa maçında ne kadar yorulduğunu gören İsviçre Turizm Ofisi, ateşli taraftarın güzelce dinlenmesi amacıyla konaklama ücretinin bire bir bölümünü karşılamış. Antrparantez İsviçre Umum Sağlığı Ofisi dahi Loutenbach ile iletişime geçerek, onu aşı kampanyalarının yüzü olması amacıyla inandırma etmeye çalışıyormuş.

bu arada, turnuva kapsamında zaman, İsviçre İspanya karşılaşması oynanacak. Türkiye saati ile 19:00’bile başlayacak karşılaşmadaki gözler, tutum edebileceğiniz için Luca Loutenbach’ın üzerinde olacak. İspanya’üstelik bile gündem haline mevrut İsviçre taraftarı, İspanyollara bakarak bugün sadece ağlayacak

Ateşin İsviçre taraftarının viral olan videosu

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: