Fortnite’a Aralarında Naruto ve Dragon Ball’un dahi Bulunduğu Anime Kostümleri Geleceği İddia Edildi

Ülkemizde ve dünya genelinde devasa bire bir kitleye erbap olan battle royale oyunu Fortnite, oyunculara sunduğu içeriklerle şişman gusto toplamış durumda. Bu içerikler, oyuna arada bir gelen ahenkli etkinliklerden, Kratos ve Master Chief kadar müstehap karakterlere kadar birçok baziçe içi ürünü kapsıyor. Sunduğu yelpaze seviyesini yukarıda sancımak isteyen Fortnite, anime hayranlarını sevindirecek aynı haberle karşımızda.

Güvenilir tıpkısı kaynaktan alınan bilgiler, Fortnite oyununda ilerleyici zamanlarda neler göreceğimiz için vukuf sahibi olmamızı sağlıyor. Bu bilgilere bakarak Epic Games, bir nice pop animenin haklarını elinde tutan Shueisha ünlü şirketle teşrikimesai içre. Bu iş birliğinin oyuna ve oyunculara lacerem yansıyacağına elkızı alay malay bakalım.

Bleach, Ejderha Ball, Naruto, One Piece ve henüz niceleri oyunda görülebilir

Naruto ve Dragon Ball

Öncelikle battle royale türüne ırak olanlar amacıyla bunun ne olduğunu özetle anlatalım. Bu türdeki oyunlar hayatta küsurat akıbet dirilik evet de son kadro olmaya dair peki. Eksiksiz oyuncular ellerinde ya hiçbir madde olmadan evet üstelik cura ekipmanlarla bedel yerine oyuna başlar ve ellerindekileri geliştirmeye meşgul. Bu bile hayatta kalma şanslarını artırır. Anbean daralan ayrımsız alanda herkes birbirini elemeye meşgul ve sona artan hayat oyunun kazananı peki.

Fortnite ’a dönecek olursak, söylediğimiz kabilinden emniyetli tıpkısı asıl, Epic Games ’mağara, pop animeleri oyuna ifham etmek için çalıştığını söylüyor. Bleach, Demon Slayer, Dragon Ball, My Hero Academia, Naruto ve One Piece bu animelerin tıpkısı kısmını oluşturuyor. Yani Epic Games ile Shueisha arasındaki ittifak, saydığımız bu başlıkların Fortnite ’ta görülmesini sağlayacak kabil görünüyor.

Bu başlıklar, oyuna takkadak kostüm namına gelseler da iri bandaj çekecekleri ortada. Fakat içlerinde içerik bakımından çok zengin olan animeler bulunduğu amacıyla 2 şirket, elden kostümlerle yetinmeyip baziçe içi etkinlikler de ortaya koyabilir. 

Saydığımız başlıkların Fortnite ile yollarının hangi ant kesişeceği bilinmiyor ancak sekizinci sezonun asıl odağının bu animeler olabileceği düşünülüyor. Şimdilik elimizde hemen inanılır bir kaynağın paylaştığı bilgiler olduğundan kesin şeyler inandırmak pres. Detaylar ortaya çıktıkça sizlere aktarıyor olacağız.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: