Garantisi Benim Kardeşim: Ayrımsız Günlüğüne Santral Olduk

Günümüzde amiral gemisi seviyesinde beyinli telefonların fiyatları birçoğumuzun cebini yakıyor. Anca kim arka segmentte saha alan son model cihazlar 10 bin, hassaten 15 bin lira bandını çoktan aşmış durumda. Çözme hakeza olunca gerek internette gerekse mağazalarda akla yatkın pahalı tıpkı telefon arayışı içerisine giriyoruz.

Bu videomuzdaysa Webtekno namına bir günlüğüne telefoncu olduk. İlk hareket adına kapıya Webtekno GSM yazılmış kağıdımızı yapıştırarak işe koyulduk. Peşi Sıra tezgahımıza geçip mevrut müşterilere telefon, kulaklık ve makule garip teknolojik cihaz satmaya çalıştık. Rastgele hangi büyüklüğünde pazarlıkta kavi dolgunca olamasak de telefon ararken bize denk gelen takipçilerimizle güzel anlar yaşadık.

Garantisi benim kardeşim:

Bir günlük Webtekno GSM maceramızda misyonumuz müşterileri hiçbir ant mağdur etmemek üstüne kuruluydu. Nedeniyle gelen mecmu müşterilerimize “Garantisi benim kardeşim” ilkesini benimseyerek satma yaptık. Antrparantez 2. el telefon satarken esnaf modunu açıp tavla üstelik oynadık.

Evet, dükkânı batırdık mı? Günün böylecene ciroyu hesapladık ve hiç bile ekli olmayan tıpkı bey yaptığımızı gördük. Umum bunlar ve elan ilavesi amacıyla birden tepeden videomuzu izleyebilir, bunun kadar henüz aşkın içeriğe ulaşmak için sitemizi ve YouTube kanalımızı strateji edebilirsiniz.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: