Ghost of Tsushima Director ’s Cut, PS5 ve PS4 İçin Duyuruldu

Alelhusus çıkışından önceki çokça konuşulan Ghost of Tsushima oyununa geçenlerde kullanılmamış bir eklenmiş paket ve yeni özellikler ekleneceğine dair dedikodular vardı. Bu haftanın başında ESRB yoluyla derecelendiriliği ortaya sâdır Ghost of Tsushima Director ’s Cut oyunu, resmi namına duyuruldu.

Geçtiğimiz günlerde God of War: Ragnarok karşı ortaya sâdır bilgileri sizinle paylaşırken Ghost of Tsushima oyununa eklenecek bakir ayrımsız harita hakkındaki bilgileri üstelik aktarmıştık. Bu ortaya sâdır harita, oyunun Director ’s Cut sürümünde oyuna eklenecek.

Iki adasının kaderi üstelik imdi ellerimizde

Oyuna eklenecek olan Iki adası, esasta oyunun anne haritası olan Tsushima’ya yandaki bir ada. Sucker Punch ’ın açıklamasına bakarak ana karakterimiz Jin Sakai, Moğollar aracılığıyla bürüme edilen adaya istilayı köstek olmak üzere gidecek fakat kendisini, geçmişindeki travmatik olayları ortaya çıkaran benzeri sıra olayın ortamında bulacak.

Ghost of Tsushima Director ’s Cut, PS5 amacıyla 69,99 dolar ve PS4 üzere 59,99 dolar eşit etiketi ile satışa sunulacak. Zaman itibariyle PlayStation Store Türkiye ’dahi satışı sıfır oyunun ülkemiz üzere fiyatı mümasil zamanda açıklanabilir. Antrparantez oyuna elan ilkin topluluk olan kullanıcılar, cüzi bir hacim ödeyerek oyunlarını Director ’s Cut sürümüne yükseltebilecek. Bu “kısmi” hacim PS5 sahipleri için 9,99 dolar iken PS4 sahipleri bu yükseltme amacıyla 14,99 dolar ödeyecek.

PS5 sahiplerine eskimemiş özellikler

Oyuna PS5 üzerinde sahip olan oyuncular filhakika 1080p çözünürlükte 60 FPS ile oyunu oynayabiliyordu. Ancak Sucker Punch ’ın açıklamasına göre Ghost of Tsushima Director ’s Cut ’ın PS5 versiyonunda oyuna adaptif tetik özelliği ve adaptif ihtizaz özelliği üstelik eklenecek. Ayrıca oyunun PS5 versiyonun yükleme sürelerinin çokça dokunaklı bir şekilde azalacağı ve 4K çözünürlükte 60 FPS ile oyunun rahatça oynanacağını birlikte belirttiler.

Antrparantez PS4 konsolundaki Ghost of Tsushima oyunun taşıt dosyaları de PS4 ve PS5 ’teki Ghost of Tsushima Director ’s Cut oyununa taşınabilecek. Bunun sebebi ise oyuna yıpranmamış eklenecek olan Iki adasının, oyunun ikinci bölümünden sonradan açılıyor olması. Oyuna antrparantez gelişmiş ışık modu ayarları, arama şemasını tahvil ve dövüş sırasında karakterlere kilitlenme üzere özellikler birlikte eklenecek.

Tekmil bunlara munzam kendisine tamamen yıpranmamış tıpkısı modun da oyuna ekleneceği söylendi. Bu mod için ise daha sonra açıklama yapılacağı belirtildi. Ghost of Tsushima Director ’s Cut, 20 Ağustos tarihinde PS4 ve PS5 üzere çıkışını yapacak.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: