Hadi Yine İyiyiz: Battlefield 1, Tamamen Ücretsiz Oldu (Battlefield V Sürprizi İçerir)

EA ve DICE yoluyla geliştirilen Battlefield serisi, bugüne büyüklüğünde milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başardı. Ahenktar kendisine kullanılmamış bir oyunla karşımıza çıkan saf, serencam olarak Battlefield 1 ve Battlefield V ile oyunculara sunuldu. Seçme iki baziçe bile özge Battlefield oyunlarında olduğu kabilinden tek oyunculu kısımda vurgun kalsa dahi haddinden fazla oyunculu tarafta serinin zevkini yaşatmayı başardı.

Geçtiğimiz günlerdeyse baziçe dünyasını heyecanlandıran aynı haberle karşılaşmıştık. Twitter’birlikte Battlefield sızıntılarıyla adlı olan Tom Henderson, yaptığı paylaşımda Battlefield 1’in bu hafta ücretsiz olacağını söylemişti. Tom Henderson’a tamlık takdirlerimizi sunmamız gerekiyor, zira kendisinin bu sızıntısı akıllıcasına daha çok; üste konusunda yıpranmamış benzeri şaşırtı elan geldi.

Battlefield 1 ücretsiz oldu:

battlefield 1

2016 tarihinde yayınlanan Battlefield 1, Amazon Prime Gaming üyelerine özel tamamen ücretsiz oldu. Amazon Prime Gaming üyeleri, Battlefield 1’i avutmak üzere kendilerine sunulan kodu Origin üzerinden kullanarak oyunu kütüphanelerine ekleyebilirler.

Battlefield 1 ücretsiz olarak zahir alınır?

Bu bağlantıya tıklayarak Amazon Prime Gaming’mağara Battlefield 1 sayfasına ulaşın ve hesabınıza antre yapın. ‘Demin murat vücut’ antetli kutucuğa tıklayın.

battlefield 1

Harf rica edin’ kutucuğuna tıklayın. Karşınıza çıkan kodu kopyalayın ve bilgisayarınıza gebe olan Origin uygulamasına girin (Hamile değilse buradan indirin).

battlefield 1

Fevkani menüde Origin > Redeem Product Code seçeneğine basın.  Açılan kutucuğa kopyaladığınız kodu yapıştırın.

Daha da balaban aynı sürpriz: Battlefield V birlikte ücretsiz oluyor:

battlefield 5

Yukarıda verdiğimiz Battlefield 1 sayfasında aşağıya indiğiniz takdirde mehabetli ayrımsız sürprizle elan karşılaşacaksınız. Battlefield V, 2 Ağustos tarihinde Amazon Prime kullanıcılarına hususi ücretsiz olacak.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: