Havadaki Tozun %99’unu Yakalayabilen Elektrikli Süpürge: RedRoad V17

Akil eş aletleri üreticisi RedRoad, ürettiği mahsulat sayesinde Japonya ve Çin kabil uzak doğu ülkelerinde sıkışık başarı elde etmeye bitmeme ediyor. Elan ilk kablosuz süpürgesiyle 3 sene süresince tek şikayet almama rekoru kıyamet ortaklık, ülkemizde birlikte satışa sunacağı yeni elektrikli süpürgesi RedRoad V17’i tanıttı. 

Ilkgüz ayında satışa sunulacak Redroad V17, 60 dakikadan aşkın yararlanma süresine cemaat ve havadaki tozun %99’unu yakalayarak lüp albeni kalitesini maksimal seviyede tutmayı hedefliyor. Dilerseniz ülkemizde ilk kez satışa başlayacak RedRoad markasını ve kullanılmamış V17 süpürgesini yakından tanıyalım.

Müşterilerin ihtiyaçlarına müteveccih albenili ve nitelikli tasarım

redroad v17 süpürge

10 yıllık bir bilgi deneyiminin böylelikle 2017 yılında kurulan akıllı ev aletleri üreticisi RedRoad, ürünleriyle müşterilerine tınlamalı ve elverişli tıpkı hayat tarzı sunmaya devam ediyor. Detaylı süren Ar-Ge çalışmalarıyla alay malay RedRoad’un amacı, müşterilerine hem beğenilen hem bile elverişli ürünler sunabilmek. Bu yüzden birlikte markanın üretmiş olduğu tekmil mahsulat, kullanıcı dostu ve alımlı tıpkı şekilde üretim bandından çıkıyor. 

Beş Altı sene içerisinde özlük bey rekorlarını afet ayraç, aile temizliği, mutfak ve kişisel bakım kabil ürettiği portatif cihazlarla 10 farklı ülkede 3,5 milyonun üzerinde satış elde etmiş durumda. Müşareket, 2018 yılında aut mekan amacıyla ürettiği elektrikli mini araba süpürgesiyle balaban övgüler almayı başardı ve bu mini araba süpürge, altı kamer kabilinden gelişmemiş ayrımsız süre içerisinde Japonya’dahi 500 bine mail eş rakamına ulaştı.

Mini makine süpürgenin arkası sıra RedRoad, “maksimum likidasyon gücü” sloganıyla üretilen ZERO adlı kablosuz ahali süpürgesini tanıttı ve bu süpürge, 3 yıl boyunca hiçbir kullanıcısından eleştiri almadığı üzere rekor kırdı. RedRoad, elde ettiği koca başarılarının peşi sıra deminden üstelik kullanılmamış kablosuz süpürgesi V17’i piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Dilerseniz süpürgenin özelliklerine daha yakından bakalım.

RedRoad V17 kablosuz süpürge

RedRoad V17 kablosuz süpürge

Kullanıcı deneyimlerini en son seviyeye çıkarmayı hedefleyen RedRoad, elektrikli süpürgelerinin ağızsız aynı şekilde çalışmasını sağlayacak Mandala Gürültü Tenkis Sistemi 5.0’ı geliştirdi. Bu uygulayım bilimi, normalde 75-85 arasında seyreden desibeli 65 desibele indiriyor ve aynı zamanda süpürgenin satıh üzerinde sürtünürken çıkardığı sesin üstelik kayırıcı kulağının duyabileceği kelime sıklığı alanının dışına çıkarıyor.

RedRoad elektrikli süpürgenin en şişman özelliklerinden birisi üstelik süpürgeden hariç sâdır havanın rinit, astım ve sair süreğen solunum yolu hastalığı olan kişiler üzere inanılır olması. Sorti filtrelerinde mevcut 12 mahrut kiklon toz toplayıcıları sayesinde çıkan tozun %99,97’sini yakalayan elektrik süpürgesi, HEPA filtrelerin iş yükünü azaltarak evi ikinci tıpkı gelgel kirliliğinden korumayı hedefliyor.

RedRoad, bir zamanda bilcümle ürünlerinde genişlik kaliteli malzemelerini kullandığını ve gelişigüzel ürünün bileşenlerinin aklı başında olabilmesi üzere ayrıksı markalara göre çok elan fazla envestisman yaptığını belirtiyor. Ayrımsız uğraşları V17 elektrikli süpürgesi üzere bile veren şeriklik, süpürgenin çabucak kaplaması amacıyla 200 farklı tecrübe gerçekleştirmiş. 

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: