Henüz 4 Gelmeden: Tıpkısı Tasarımcı, Galaxy Watch 5 İçin Hazırladığı Basiret Tasarımı Paylaştı

Samsung’un tıpkısı sonraki Galaxy Watch uslu saat serisi olacak Galaxy Watch 4, akıbet dönemde stabil haddinden fazla seyelan ile karşımıza imdi. Serencam namına fiyatların bile ortaya çıkmasıyla imdi lansmanın küçük yaklaştığının işaretlerini veren Galaxy Watch 4’ün Ağustos ayında düzenlenecek tıpkı UNPACKED etkinliğinde tanıtılacağı düşünülüyor.

Henüz biz bakir Galaxy Watch 4 fikirli saatlerine yönelik mukannen bilgilere sahip değilken ve aygıt tanıtılmamışken, benzeri tasar çizimci az buçuk elan ilerisini düşünmüş ve ‘Galaxy Watch 5’ üzere ihata ayrımsız tasarım geliştirmiş.

Daha gündeş ve alaz benzeri tasarım:

Galaxy Watch 5

‘Yalnızca cümbüş üzere’ diyerek tasarladığı Galaxy Watch 5 tasarımını meeco.kr isimli benzeri forumda paylaşan tasarımcı, düşüncesiz saate oldukça ilgi cazibedar bir hava katmayı başarmış. Samsung’un genel namına uslu saatlerinde seçtiği ‘analog hasıl tasarım’ çizgisinin biraz dışında olan bu ihata tasarımlarda Samsung’un yuvarlak hatlı dizayn anlayışı ise korunmuş.

Tıpkı zamanda ayrımlı keyfiyet seçenekleri sunan kayışlar bile tasarlamayı ihmal etmeyen tasarımcımız, gökçe, yeşil, gülgûn ve kahverengi renkleri yeğleme etmiş. Daha modern ve yalım sâdır bu dizayn, imdi Galaxy Watch Active serisine göz kırpan detaylara cemaat.

Galaxy Watch 5

Elbette kim bu Galaxy Watch 5 konsepti ağız ağıza bire bir tasarımcının fon gücünün ürünü fakat az çok estetik göründüğünü söyleyebiliriz. Samsung’un benzeri sonraki tohum aptal saatleri amacıyla tasarımsal yerine değişikliğe gitme kararı alması, ihtimal dahi karşımıza bu konsepte benzer ayrımsız düşüncesiz saat çıkarabiliir, ki agâh.

Ama öncesinde artık zül ettiğimiz, Galaxy Watch 4 serisi ve neler sunacağı. Fakat bu soruların cevabını öğrenebilmek için ağustos ayını beklememiz gerekiyor. Ortaya sâdır bilgiler akıllıcasına ise bizi Ağustos ayında heyecanlandıran bire bir Unpacked etkinliği bekliyor. Bu etkinlikte yeni Galaxy Watch 4 ailesinin birlikte Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 ile birlikte Galaxy Buds 2’nin da tanıtılacağı düşünülüyor.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: