İçinde Kaybolacağınız Yer İyi Bulutsuz Dünya Oyunları

Seçkin hangi kadar boş acun oyunları, PC dünyasında ince süredir kamet gösterse da bu oyunların temel yıldızı, The Witcher: Wild Hunt ve Skyrim kabil oyunların birçok ödülü ceplerine indirmesiyle parlamaya başladı. Zamanla sükse yakalamaya başlayan berrak dünya oyunlarının ise ardı arkası kesilmedi.

Kategorik acun oyunları ise herkesin tıpkı noktada sevebileceği özellikler taşıyor. Alelhusus kimi vakit bu diyarlardan çekip başvurmak istediğimizde yalınlık acun oyunları, sunduğu ayrımlı dünyalar ve kıssalar ile imdadımıza koşabiliyor. Bu içeriğimizde, zarfında kaybolacağınız en mebzul yıldızlı acun oyunları nelermiş? Yakından benzeri göz atıyoruz. Listenin belli aynı puana yahut değerlendirmeye göre sıralanmadığını belirtmekte yarar var. Bunun adına vazıh acun oyunlarını, ortalama oynama sürelerine bakarak sıralıyoruz.

Sunma mebzul kilitsiz küreksiz dünya oyunları:

Watch Dogs 2 Dying Light Onat Cry 5 Horizon Zero Dawn Assassin ’s Creed: Origins Ghost of Tsushima Grand Theft Auto V Assassin ’s Creed Odyssey Ejderha Age: Inquisition Fallout: New Vegas Red Dead Redemption 2 Fallout 4 Mızrap Gear Solid V: The Phantom Pain The Elder Scrolls IV: Oblivion The Witcher 3: Wild Hunt The Elder Scrolls V: Skyrim

Watch Dogs 2

Watch Dogs 2

Yokuş yılı: 2016 Geliştirici: Ubisoft Yayıncı: Ubisoft Metascore: 75

Watch Dogs 2 oynanış videosu:

Çağcıl zamanlarda geçen belirtik dünya oyunlarına farklı tıpkısı koku getiren Watch Dogs 2, GTA V kabilinden amansız aynı rakibinin bulunduğu baziçe dünyasında adından meze ettirmeyi başarıyor. Çağcıl zamanlarda sabık hikâyesini ve yalınlık dünyasını “hack” olayı ile birleştiren Watch Dogs 2, teknolojinin tüm imkânlarından faydalanıp hack eliyle serian hemen istediğimiz değme şeyi yapabildiğimiz benzeri baziçe.

Dying Light

Dying Light

Yokuş yılı: 2015 Geliştirici: Techland Tabi: Techland Publishing Metascore: 75

Dying Light oynanış videosu:​

Çıktığı dönemin yenilikçi oyunlarından olan, Mirror Edge tarzı parkur oyunu temasını zombiler ve ayan dünya ile birleştiren Dying Light, Metacritic üstünde 80 geçem ve Steam ’de “Akıbet Merhale Olumlu” gabi dönüşler düzlük tıpkı oyun. Sandalye apokaliptik bir dünyada hayatta kalmaya çalıştığımız ve ortaya çıkan değişik tarikatlar ile uğraştığımız Dying Light, 2015 yılında çıkmasına karşın hâlâ cümbüş uyandıran ve sanki esbak piyasaya çıkma üzere duran tıpkı baziçe.

Kızıllık Cry 5

Far Cry 5

Çıkış Belgesi yılı: 2018 Geliştirici: Ubisoft Montreal, Red Storm Naşir: Ubisoft Metascore: 78

Intizamlı Cry 5 oynanış videosu:

Oyun dünyasının genişlik pop FPS oyunlarını barındıran Fondöten Cry serisi, sarih dünyası ile da dolay plana çıkıyor. Hele baziçe sektörünün teknolojik gelişmelerinden az daha büsbütün yararlanan Mazbut Cry 5, oldukça bodur olan 50 saat civarı aynı oynanış süresine ehil olsa de baziçe dünyasının bildirme mebzul celi dünyalarından biri olan Fail ’s Gate şehrini bizlere sunuyor. Farklı Girintisiz Çıkıntısız Cry oyunlarında olduğu gibi münhal dünyada dolaşıp tarikatçıların ve örgütlerin sığınaklarını yok ettiğiniz Düzgün Cry 5 ’te gündeş site elementlerin birlikte yabanıl natür unsurları birlikte şişman bir vadi kaplıyor.

Horizon Zero Dawn

Horizon Zero Dawn

Yokuş yılı: 2017 (PS4), 2020 (PC) Geliştirici: Guerrilla Yayıncı: PlayStation Mobile, Inc. Metascore: 89

Horizon Zero Dawn oynanış videosu:

Terane apokaliptik acun temalı bir farklı degaje acun oyunu olan Horizon Zero Dawn, bizlere elan ilk haddinden fazla posta duyduğumuz fakat bu kadar iri ayrımsız oyunda görmediğimiz benzeri tahkiye sunuyor. Dünyanın sonunun geldiği ve bire bir avuç insanın hayatta merkez özlük içlerinde gruplaştığı bu oyunda modern şehirler ve medeniyet bundan sonra ayrımsız mitos kendisine saha alıyor.

Makinelerin dimağ kazanıp hâkimiyet sürdüğü bu dünyada, gündeş uygulayım bilimi ve çağcıl şehirler, çok eskide artmış efsanelerden ibaret. Az Çok balaban haritaya ve mütenevvi oynanış elementlerine topluluk Horizon Zero Dawn, esasen kalkmadan saatler geçirebileceğiniz bire bir baziçe.

Assassin ’s Creed: Origins

Assassin ’s Creed: Origins

Sorti yılı: 2017 Geliştirici: Ubisoft Montreal Tabi: Ubisoft Metascore: 84

Assassin ’s Creed: Origins oynanış videosu:

Yalınlık acun temasını önce oyundan bu yana sürdüren ve 2007 ’den bu yana kemiksiz acun oyunların yer popülerlerini piyasaya süren Assassin ’s Creed serisi, serinin yenilenen ismi Assassin ’s Creed: Origins ile bizleri değişik dünyalara ve medeniyetlere götürmeye devam ediyor.

Oynanış bakımından esaslı değişikliklere revan ve modern Assassin ’s Creed oyunlarının ilki olan Origins, devasa Antika Akdarı haritasıyla ve suikastçilerin kökenini anlattığı hikâyesiyle bizleri saatler boyunca gerçeklik dünyadan alıkoyarak, Antika Mısır ’ın sır dolu dünyasına hapsediyor.

Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima

Çıkış Belgesi yılı: 2020 Geliştirici: Sucker Punch Productions Tabi: Sony Interactive Entertainment Metascore: 83

Ghost of Tsushima oynanış videosu:

Bizleri az daha 750 sene öncesi, 1274 Feodal Japonya ’sına götürücü ve şişman oranda yaşanmış tarihi olaylara sülale sahipliği eden Ghost of Tsushima, baziçe dünyasının sunma göz kamera ve sanatsal celi dünyasını sunan oyunlardan biri. Moğol istilası sırasında Tsushima adasında bire bir Samuray ’ı canlandırdığımız oyunda; içerisinde birçok görevin, bilinmez mekânların ve etkileşime girebileceğimiz kişilerin bulunduğu devasa bir celi dünya karşılıyor.

Atınıza atlayıp olağanüstü rustik Japonya atmosferinde kilometrelerce nöbet alabileceğiniz ve yurdunuzu obstrüksiyon fail Moğolları dümbelek püskürtmeye çalıştığınız Ghost of Tsushima, 60 saati geçen oynanış süresiyle az çok tafsilatlı tıpkısı baziçe adına karşımıza çıkıyor.

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

Yokuş yılı: 2013 Geliştirici: Rockstar North Naşir: Rockstar Games Metascore: 96

Grand Theft Auto V oynanış videosu:

Çağdaş zamanlarda geçen devasa ayrımsız şehir düşünün, yapabileceğiniz tonlarca görev, düzinelerce aktiflik ve sürebileceğiniz onlarca şalter ile bu şehir GTA V ’te tamamen size ait. Açıkça dünya üzerine herhangi bir zaman bükülme mucit GTA serisinin akıbet şaheseri olan GTA V, bitmeyen içeriği ile başında 100 saati aşkın ahit geçirebileceğiniz tıpkısı oyun sunuyor.

Gerçekçi atmosferi ve olayları ile oyuncuları içine çekmeyi başaran GTA V, yabansı veya fantastik ayrımsız olay olmadan da oyunların dikkatını 100 saati bulan sürelerde üstünde tutmayı başarıyor. Grand Theft Auto Online kısmıyla dahi eğlencenin bitmeme ettiği GTA V; saatler tıpkı kenara, oyuncuların yıllarını geçirdiği benzeri baziçe.

Assassin ’s Creed Odyssey

Assassin ’s Creed Odyssey

Çıkış yılı: 2018 Geliştirici: Ubisoft Quebec, Ubisoft Montreal Tabi: Ubisoft Metascore: 86

Assassin ’s Creed Odyssey oynanış videosu:

Çağdaş Assassin ’s Creed oyunlarını şu zaman amacıyla sonuncusu olan Assassin ’s Creed Odyssey, Origins ’e göre henüz büyük haritasıyla ve aşağılık ardı arkası kesilmeyen görevleriyle bizleri karşılıyor. Bu kat Antik Yunanistan ’a seyahat ettiğimiz bu oyunda, gözümüzü alamayacağımız mekânlar ve hava yuvarı ile karşılaşıyoruz.

Yeni cidal sisteminin üstelik denendiği ve âdeta şişman savaşlara girebildiğimiz Odyssey ’mağara sarih dünyası ve yüzlerce görevi oyuncuları mutlu ederken, oyunun en çokça şikayet edilen tarafı seviye sistemi olmuştu. Sonuçta esas olayı gizlilik ve suikast olan bire bir oyunda düşmanlarınızı büsbütün sizden biraz düzem faik diye niteleyerek öldürememeniz, az buçuk asap bozucu bir uzanım.

Ejderha Age: Inquisition

Dragon Age: Inquisition

Çıkış Belgesi yılı: 2014 Geliştirici: BioWare Naşir: Electronic Arts Metascore: 85

Dragon Age: Inquisition oynanış videosu:

Dragon Age serisinin üçüncü anne oyunu olan Ejderha Age: Inquisition, çıktığı sene olan 2014 ’te, tumturak ika dalında Yılın Oyunu Ödülü içeri birçok ödüle cemaat olmuş benzeri baziçe. Yüzlerce görevin ve bu görevlerde size eşlik dostlarınızın olduğu oyunda, ağız ağıza keşfetmeye peyda Thedas isimli dünyada çokça ayrıntılı saatler harcıyorsunuz.

Az Çok fazla sayıda olan görevlerin birlikte Ejderha Age: Inquisition ’dahi; keşfedilebilecek antagonist bölgeleri, bilinmeyen yaratıklarla komple mağaralar ve bilinmez mekânlar bulunuyor. Cümle bunlar göz uğrunda bulundurulduğunda Inquisition ’ın oynanış süresi 120 saati geçebiliyor.

Fallout: New Vegas

Fallout: New Vegas

Depar yılı: 2010 Geliştirici: Obsidian Entertainment Editör: Bethesda Softworks Metascore: 84

Fallout: New Vegas oynanış videosu:

Çıkışının üzerinden 10 yıl geçmesine karşın henüz günümüz oyunları büyüklüğünde afiyetle oynanabilen Fallout: New Vegas, hem kilitsiz küreksiz dünyası hem bile post apokaliptik atmosferi ile oyuncuları kişi dünyasına çekmeyi başarıyor. Çekirdeksel afet sonrası dünyada hayatta artan beş on insandan biri olduğumuz New Vegas ’ta hem mutantlar hem de sair düşmanlar ile aynı anda savaşıyoruz.

Kül anlamıyla bire bir görk etme oyunu olan Fallout: New Vegas, sınırsız dünyasız yıldızlı dünyasında bulunan ve keşfedilmeyi bekleyen birçok sır ile oyunculara 130 saat civarı süren benzeri avantür sunuyor.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Huruç yılı: 2019 Geliştirici: Rockstar Games Yayımcı: Rockstar Games Metascore: 93

Red Dead Redemption 2 oynanış videosu:

Konu kemiksiz dünya ve tumturak yapma oyunu olduğunda kimesne, Rockstar Games ’mağara eline akarsu dökemiyor. Red Dead Redemption serisine tıpkı idraksiz ahit olan ve önce oyunda bahsedilen olayların kökenine nazil RDR 2 ’birlikte hisse senedi, avantür ve görevler asla bitmiyor. Oyun bittikten sonra bile bitmeme ilginç tıpkısı yapıya ehil olan RDR 2, haddinden fazla ayrıntılı saatler süresince vahşi batıda beygir sürüp, zırh patlatabileceğiniz tıpkısı baziçe.

Bire Bir GTA V ’te olduğu kabilinden çevrimiçi versiyonu Red Dead Online ile için devam fail RDR 2, oynanış süresi 130 saati sabık tek nefis modundan sonradan çevrimiçi modu ile oyunculara nesep dünyayı unutturuyor.

Fallout 4

Fallout 4

Sorti yılı: 2015 Geliştirici: Bethesda Game Studios Yayımcı: Bethesda Softworks Metascore: 84

Fallout 4 oynanış videosu:

Bildiğimiz yer apokaliptik acun ancak bambaşka ayrımsız hikâye ve 150 saati sabık oynanış süresiyle Fallout 4, oyun dünyasının arz mufassal süren bariz dünya oyunlarından biri. Belirtik acun oyunları devlerinden olan Bethesda ’nın elinden çıkan Fallout 4, oyunculara Nick Valentine ile alay malay facia sonrası Boston şehrinde keşfedilecek yüzlerce sır sunuyor.

Oynayış stilinin, alınan kararların ve yapılan şeylerin oyuna etkisi olduğu Fallout 4 ’te oyun, oyunculara belli tıpkı sefer sunmuyor. Bu sayede Fallout 4 ’te oyuncular, olayların özlük istedikleri şekilde şekillenmesini sağlayabliyor.

Uyuşturucu Gear Solid V: The Phantom Pain

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Sorti yılı: 2015 Geliştirici: Konami Digital Entertainment Naşir: Konami Digital Entertainment Metascore: 91

Maden Gear Solid V: The Phantom Pain oynanış videosu:

Mızrap Gear Solid serisinin akıbet oyunu olan Mızrap Gear Solid V: The Phantom Pain, hem gizliliğin, hem silahların hem birlikte çıplak dünyanın bir arada olduğu yapımları muhip oyuncuların vazgeçilmezi oluyor. Serinin geçmiş bariz acun oyunu olan The Phantom Pain, 2014 ’te piyasaya sâdır Metal Gear Solid V: Ground Zeroes oyununun devamı niteliğinde karşımıza çıkıyor.

Afganistan topraklarında geçen The Phantom Pain ’nde ünlü Venom Snake ile gizliliğin dolay planda olduğu maceralara atılıyoruz. Berenarı çok etkilişime cevaz veren kilitsiz küreksiz dünyada; atlama beygiri, araba, motor ve antrparantez tank kadar bir nice aracı kullanabiliyoruz.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Çıkış Belgesi yılı: 2007 Geliştirici: Bethesda Game Studios Yayıncı: Bethesda Softworks Metascore: 94

The Elder Scrolls IV: Oblivion oynanış videosu:

Bethesda ’yı Bethesda yapan ve şirketin popülerliğini medyun olduğu oyun serisi The Elder Scrolls, oyun dünyasının sunma ongun lüks ika ve bariz acun oyunlarına erbap. The Elder Scrolls IV: Oblivion ise serinin arz çokça bedii ve maruf oyunlarından biri. Çıkışının üzerinden 10 seneden çok geçmesine rağmen elan baziçe listelerinde kendine arka sıralarda meydan bulan Oblivion, 180 saatin üzerindeki oynanış süresiyle oyuncuları fantastik Itidalli Asır ’a adeta hepsediyor.

Oyunda mevcut birbirinden matrak NPC ’leri ile bile ünlü olan Oblivion, lüks etme bakımından dahi herhangi bir oyuncunun zat zevkine göre bir hikâyeleme kolu bulabileceği berenarı varlıklı ve devasa aynı baziçe. Temas hangi kadar oyunda asıl hedef dünyayı yetirmek olsa de tamam dünyayı boşverip zat kafanıza göre bile takılabiliyorsunuz. Oblivion, belirgin acun oyunları ortada bu serbestliği sunan nadir oyunlardan biri.

The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt

Çıkış Belgesi yılı: 2015 Geliştirici: CD PROJEKT RED Naşir: CD PROJEKT RED Metascore: 93

The Witcher 3: Wild Hunt oynanış videosu:

Yılın Oyunu Ödülü yürek 800 ’nam üstünde ödülün sahibi, bulutsuz dünyasıyla Steam oyunları ortada Sunma İyi Ortam ödülünü de cebine koyan The Witcher 3: Wild Hunt karşı ne desek beribenzer az kalır. 200 saate mümasil oynanış süresiyle hamur acun nedir bizlere unutturan ve kendimizi Witcher sanmamıza neden olan Wild Hunt, birçok baziçe listesinde hâlâ evvel sırayı kaptırmamayı başarıyor.

Fantastik Orta Çağ temalı oyunların ihtimal birlikte en iyisi olan The Witcher 3, günümüz meydanda dünya oyunlarının gidişatını belirleyen ve günümüz oyunlarına esin veren en muhteşem yapımlardan biri. Daha oynanabilen en ferah belirgin dünya oyunu namına adlandırılan The Witcher 3 ’nam yeryüzü büyük rakibi, 2020 ’de çıkma olan Cyberpunk 2077 olacak kadar duruyor.

The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim

Çıkış Belgesi yılı: 2011 Geliştirici: Bethesda Game Studios Tabi: Bethesda Softworks Metascore: 94

The Elder Scrolls V: Skyrim oynanış videosu:

Zahir acun oyunu denildiğinde The Witcher 3 ile bu arada arz çok karşılaştırılan ve akla gelen önceki oyunlardan biri The Elder Scrolls V: Skyrim oluyor. Çıktığı yıl 200 ’ün üzerinde Yılın Oyunu Ödülü düz Skyrim, birçoğumuzu boş acun oyunları ile tanıştıran ve ihtimal birlikte bilcümle yaz tatilimizi evimizde geçirmemizi sağlayan yegane oyun.

Oblivion ’üstelik olduğu kabilinden fantastik devasa tıpkı küşade dünyayı evlerimize getiren Skyrim ’üstelik de istediğiniz yolu seçip oyununuzu ona bakarak şekillendirebiliyorsunuz. İster sınırsız bucaksız arazilerde yürüyüp ejdarhaları avlayın, lazım hırsızlar çetesine katılıp çetede yükselmeye çalışın ve isterseniz bile boş boş dolaşıp canınız ne isterse onu yapın, Skyrim ’üstelik cümle seçenekler ağız ağıza size noksan durumda. Averaj 220 saatin üzerindeki oynanış süresiyle karşımıza çıkan Skyrim, rahatlıkla 500 saat geçirebileceğiniz ve sıkılmayacağınız aynı oyun.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: