Jack Dorsey’den Bitcoin Açıklaması: İnternetin İlk Yıllarını Yaşıyor Gibiyiz

Saklı Yazı para dünyasının detaylı süredir merakla beklediği etkinlik sonunda gerçekleşiyor. Twitter’ın kurucusu Jack Dorsey ile Tesla ve SpaceX şirketlerinin kurucusu Elon Musk, ‘The B Word’ isimli etkinlikte bire bir araya geldi. İkili ve beraberindeki Sıska Invest kurucusu Cathie Wood, kripto para dünyasına dair görüşlerini paylaştı.

Piyasanın sunma çok tartışılan ismi Elon Musk, geçtiğimiz dakikalarda yaptığı açıklamada hangi saklı yazı paralara topluluk olduğu açıklamış, SpaceX’mağara da Bitcoin sahibi olduğunu duyurmuştu. Etkinlikte konuşan Jack Dorsey’se Bitcoin’mağara kendisi üzere ne ifade ettiğini ve gelecekte neler planladığını açıkladı.

“İnternetin geçmiş yıllarını yaşıyor gibiyiz”

jack dorsey

“Ekonomik Ihya Aracı Yerine Bitcoin” panelinde bire bir araya mevrut adlar beyninde meydan düz Jack Dorsey, Bitcoin’mağara satın alınıp tutulan bire bir hayat olmanın ötesinde degaje kitlelere hitap ettiğini açıkladı. Dorsey, bu konuda örnek kendisine Gana’dan Nijerya’ya aracıların şişman bire bir kesintisine maruz kalmadan para gönderebilme avantajını sundu.

Açıklamalarına bitmeme fail Dorsey, Bitcoin üzerine namına sabah yeli veren şeyin onu kullanan ansambl olduğunu rapor etti. Dorsey, “İnternetin ilk yıllarını yaşıyor gibiyiz” cümlesini kurdu. Peşi Sıra Bitcoin üzerine donanımdan yazılıma yaptıkları değme şeyin degaje köken kodlu olacağını açıkladı.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: