Keşke Bizde üstelik Olsa: Cinsel Saldırıdan Buyruk Giyen Suçluların Cemiyet İçine Çıkmasını Kırıcı İnternet Sitesi

Tığ Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak ülkemizin hak sistemine yeter olmak istiyor, bu sistemin bizi, ailemizi, çocuklarımızı ve bu ülkede hayatiyetli tüm canlıları koruyacağına çakmak istiyoruz. Fakat hele son yıllarda küsurat seksüel hücum suçlarında suçluların yeterince ukubet almıyor olması dokuz canlı haddinden fazla duygulu yurttaş gibi bizim da erinçsiz olduğumuz bire bir laf.

Esas sav, toplumdan uzaklaştırılması müstelzim bu kişilerin insanların arasına karışarak baştan suç işleyebilme potansiyelinin faziletli olması. Ceza yöntemlerini hukukçulara bırakalım amma içtimai ceza yöntemi üzere ESIR ’de cinsel akın suçlularını herkesin bilmesini sağlayıcı NSOPW internet sitesini yaşıt alabiliriz. Bu genel ağ sitesi, eşeysel hareketli suçlularının cümle aracılığıyla bilinmesini ve dışlanmasını sağlıyor.

NSOPW nedir?

NSOPW

NSOPW yani The Dru Sjodin National Sex Offender Public Website, dilimize Dru Sjodin Ulusal Cinsî Taksirat İnternet Sitesi namına çevirebiliriz. Sitenin adında bulunan Dru Sjodin ismi, 2005 yılında henüz 22 yaşındayken cinsel saldırıya uğradıktan sonra öldürülmüş zihayat benzeri kadını mutlu etmek amacıyla eklenmiştir. İnternet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

NSOPW internet sitesinin amacı, BENDE ’de federal evet da yerli mahkemeler marifetiyle tensel saldırış yaptığı gerekçesiyle kabahatli bulunmuş kişilerin ifşa edilmesidir. İnternet sitesi üzerinden insan bilgileri evet birlikte durum bilgileri ile arama yapabiliyor ve aradığınız isimdeki kişinin hakeza benzeri geçmişi olup olmadığını ya birlikte aradığınız konumda cinsel hücum geçmişi olan ayrımsız kişi yaşayıp yaşamadığını görebiliyorsunuz.

Altyapısını KUL Doğruluk Bakanlığı ’nın kurduğu NSOPW internet sitesinde 50 BENDE eyaletinde, evcil kabilelerinde ve MEMLUK ’ye tutkun farklı bölgede hararetli seksüel akın suçlularının kim olduğunu görebiliyorsunuz. Bu noktada kabilelerin ve bölgelerin devletle yapmış olduğu işbirliği özen cazibeli çünkü hiçkimse tıpkı sapığı ‘Bu bizden. ’ diyerek korumaya çalışmıyor.

NSOPW sisteminin mobil uygulaması bile var. Bu cıvıl cıvıl uygulama sadece bilgilendirme amacı taşımıyor, benzeri zamanda kişilerin bilinmez ihbar yapabilmesini da sağlıyor. Saldırıya uğrayan kişilerin ya da bu olaya şahit olan kişilerin çoğu devir korkudan ağızsız kaldıklarını düşünürsek ihbarı işleyen kişinin isminin bilinmeyen tutulmasının dirimlik öneme eş olduğunu görüyoruz. NSOPW internet sitesi, tıpkısı zamanda tensel saldırının ne olduğuna dair tafsilatlı bilgiler üstelik paylaşıyor. 

NSOPW bozukluk kuruldu?

NSOPW

NSOPW genel ağ sitesinin yapı amacı sapıkları bulalım birlikte linç edelim değil. Sitenin yapı amacı halkın yeryüzü balaban gücü olan, toplumdan dışlama gücünü kullanabilmesini sağlamaktır. Kimesne ayrımsız eşeysel geveze suçlusunu işe almak ya üstelik kimse bir cinsî saldırı suçlusu ile aynı mahallede devam etmek zorunda değil.

Bazen suçlar üzere suçlu cezasını çektikten sonra halkın içine karışabilir diyebiliriz. Fakat cinsî saldırıda bulunan aynı kişiyi aramızda istemiyoruz. Biricik bir tane gidip şüphelendiğimiz seçkin insandan sabıka kaydı isteyemeyeceğimize göre NSOPW üzere ayrımsız tümce olasılı riskleri sunu örgen indirecek ve vatandaşların kendini korumasını sağlayacaktır.

ABD kanunları eyaletten eyalete ve bölgeden bölgeye göre değiştiği amacıyla NSOPW üzere ayrımsız tümce, farklı eyalet ya de bölgede mamul üstelik olsa ayrımsız cinsel hücum suçundan suçlu bulunmuş kişinin bunu saklamasının önüne geçiyor. Çünkü istatistikler gösteriyor kim, benzeri cinsel saldırganın bu suçu yeniden el işi ihtimali bir hayli erdemli. Bu nedenle, bu sapıkları herkesin bilmesi gerekiyor. 

Türkiye ’dahi böyle aynı bütün uygulanabilir mi?

cinsel saldırı

Uygulanabilir hatta uygulanmak zorundadır. Ülkemizde seksüel cüretkâr suçlarına verilen cezalar hiçbirimizi doygunluk etmiyor. Rastgele çağ bu sapıklar amacıyla ölüm cezası ya de kimyasal hadım isteyenlerin sayısı artıyor. Bu ceza yöntemlerini tartışmak hukukçuların işi olsa birlikte yer azından el yerine tığ sunma şişman gücümüzü yani kişileri sosyete dışı bırakma hakkımızı kısaltmak isteriz.

Maalesef bu noktada konunun etik tartışmalarını kenara tezyit etmek zorundayız. İstisnasız herhangi bir dönme tıpkı eşeysel çevik haberi ile karşılaşırken ve boğazımız ‘Doğruluk! ’ diye niteleyerek bağırıp yırtılırken hiç kimse bu suçluların üstelik ukubet aldıktan sonraları normal insanlar üzere halkın arasına karışmasının uygun olduğundan bahsedemez. 

Gene bu noktada aynı ayraç açarak bu sistemin şüpheliler amacıyla değil, ceza almış ana suçlular amacıyla kullanılacağını hatırlatalım. Adalet sistemi bu saldırganı başı yerde bulduğu antlaşma hiç kimsenin aklında istifham işareti kalmamalı. Mahkeme, bu kişiye birkaç yıl cezaevi cezası kâfi dese üstelik NSOPW kabilinden genel ağ siteleri sayesinde bu suçlunun hayatı süresince alışılagelen insanların arasına karışmasını engelleyebiliriz.

NSOPW bire bir bire bir genel ağ sitesi zahir kurulur?

adalet bakanlığı

NSOPW tıpkı ayrımsız genel ağ sitesinin ülkemizde üstelik kurulması için lazım olan adımları ayrımsız Amerika Bir Devletleri ’nde olduğu gibi Türe Bakanlığı başta kalkışmak için farklı cesamet kurumları işbirliği yaparak atmalıdır. İnternet sitesinin adına ekleyerek onurlandıracak birini arıyorsanız buradan Anıt Sayaç internet sitesini musahabe edebilir ve maktul binlerce kadınımızın adını görebilirsiniz.

Hakeza tıpkı genel ağ sitesinin kurulmasında el ile devletin işbirliği da iri önem taşıyor. NSOPW genel ağ sitesinde görüyoruz ki yerli kabileler üstelik devletle işbirliği yapmış. Ülkemizdeki tarikatlar, cemaatler, aşiretler, sivil sosyete kuruluşları, dernekler, politik partiler, şişman holdingler ve özge organizasyonlar içlerindeki sapıkları adalete teslim etmeye ve halka yayma etmeye hazır olmak zorundalar.

Hepimizin bu konuda bilinçlenmesi gerekiyor:

cinsel saldırı

Benzeri kereden bir molekül olmaz diyenlerin, bu bizdendir diyenlerin, şeytana uymuş diyenlerin, yapmaz anca husus diyenlerin, bala dalavere söylüyor diyenlerin, eş dolma söylüyor diyenlerin bundan sonra susması ve eşeysel saldırganlara arkalama etmeyi bırakması gerekiyor. Ülkemizin ücra aynı köyünde güçlü yaşlı bir dededen, şişman şehirde aynı plazada becerikli olan benzeri kişiye kadar hepimiz seksüel çevik konusunda bilinçlenmeliyiz.

Ilkin Aile ve Toplumsal Politikalar Bakanlığı oluşmak için birlik ululuk kurumları, dernekler, sivil sosyete örgütleri, tatmin önderleri bu konuda çıkıp konuşmalı ve hususi terbiye programları ile hepimizi bu konuda eğitmeliler. Çünkü imdi hemen korkmuyoruz, sinirliyiz ve doğruluk istiyoruz. 

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: