Kia, 2022 Model Sportage’ın Yeni Görüntülerini Paylaştı

Cenup Kore’nin önde gelen makine üreticilerinden olan Kia, geliştirdiği araçlarla tüm dünyada adından saraka ettiriyor. Alelhusus değişik ihtiyaçlara hizmet eden sınıflarda sunduğu değişik araçlarla kullanıcılarından ekseriyetle ferah idraksiz dönüşler düz firma, sevilen benzeri başka otomobili olan Sportage’ın 2022 modeliyle karşımızda.

Bir SUV olan Sportage’ın 2022 modelinin önceden paylaşılan fotoğrafları, dizayn cihetiyle insanları ikiye ayırmıştı. Güncel fotoğraflar ise bu tartışmalara son noktayı koyacak. 2022 kabil Sportage, ayrımlı paketlerinde değişik özellikler sunuyor olsa üstelik ayrımlı pazarlarda satılacak olan araçların ayrımlı özelliklere erbap olabileceğini söyleyelim. İşte 2022 mümasil Kia Sportage:

Seçilen pakete bakarak repertuvar iyileşecek:

Kia Sportage

 2022 müşabih Kia Sportage’ın beşinci neslinde yine bir hareketli yöre yüz kullanıcıları bekliyor. Aracın kayırıcı paketlerinde çöz kısımda LED ışıklandırma kullanılırken antre paketinde standart halojen ampuller kullanılıyor.

Kia Sportage

Açar evvel tanıtıldığında insanları etkileyen konsol bile methal paketi alacakları üzecek şekilde değişiyor. Eğin paketlerde 12,3 pus boyutundaki iki ekrandan oluşan bu konsol, mutedil seviyedeki paketlerde yerini gerçekten tıpkısı ekrana ve fiziksel tuşlara bırakıyor. Antre paketinde ise bahsettiğimiz iri görüntülük namına bayağı, yağız-parafin tıpkısı radyo kullanılıyor.

Kia Sportage

Iklimleme Cihazı kısmına geldiğimizde ise kayırıcı düzem modellerde spontane klima bulunurken Sportage’ın antre seviyesinde manuel namına ayarlanan tıpkı klima görüyoruz. 

Kia Sportage

Ancak paylaşılan görsellerin Kore pazarındaki modele ilişik olması cihetiyle değişik pazarlarda ayrımlı donanımlarla karşılaşılabileceğinin altını yine çizmekte yarar var. Komütatör için sizin düşünceleriniz neler? Kia Sportage hakkındaki düşüncelerinizi değerlendirme kısmında paylaşabilirsiniz.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: