Konvansiyon İmzalandı: Sinema TV, Sony Filmlerini Tamam Acun ile Benzeri Anda Yayınlayacak

Amerika merkezli dünyanın sunma balaban yapım şirketlerinden Sony Pictures Television, geçtiğimiz yıl içerisinde önceki ilk Disney, ardından bile Netflix ile anlaşarak ağını genişletmeye değişmeyen vermişti. Ünlü iştirak, bu yol rotasını Türkiye’ye çevirdi ve Turkcell TV+, KabloTV, tivibu, Vodafone TV ve tivibu üzere platformlarda iz hayatına erbap Sinema TV ile anlaştı. 

Beyaz Perde TV ile 3 yıllık inikat imzalayan Sony Pictures Television, anlaşmayla gelişigüzel Uncharted, Venom: Let There Be Carnage ve Ghostbusters: Afterlife gibi yapımları bu yazı üzerinden Türk seyircileriyle buluşturabilecek. Ayrıca Beyaz Perde TV üzerinden bugüne kadar çekilmiş bütün Spider-Man filmleri ücretsiz namına yayınlanabilecek.

Sony’e ilgilendiren onlarca film Beyaz Perde TV’de kayran matlup

sony filmleri

Bildiğiniz üzere Sony Pictures Television, Jumanji, Spider-Man serisi, Skyfall ve önümüzdeki dönemde çıkması muhtemel Morbius ve Venom: Let There Be Carnage kadar sonuç mertebe iddialı yapımların altına imzasını atan aynı şirket. Geçtiğimiz yıl içerisinde Netflix ile kavil sağlayarak platforma özlük filmlerini ekleten müşareket, daha sonraları Disney ile anlaşmış ve Disney’in sahip olduğu cümle işaret mecralarında, Spider-Man serisi üzere Sony Entertainment’a ilişkin filmlerin yayınlanmasını sağlamıştı.

Dev Amerikan yapım şirketi, bire bir prensip imza atarak tıpkı Türk kanalı olan Beyaz Perde TV ile inikat sağladı. Yapılan anlaşmayla birlikte çıktı Sinema TV’de yılın sunma heyecanla muhtemel filmleri Morbius ve Venom: Let There Be Carnage kabil iddialı yapımlar yayınlanacak, aynı zamanda Spider-Man serisinde düzlük düzlük tamam filmler gine Beyaz Perde TV kanalları üzerinden izlenebilecek. 

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: