Mehmet Vazıh ’ın Verdiği İlk İfade Ortaya Artık: Illet Tasdik Olduğunu Söyledi

Çiftlik Bank isimli kuruluşuyla binlerce kişiyi dolandırarak kurtulma fail ve uzunca tıpkısı süredir aranan Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın hakkında geçtiğimiz zaman ansız bir evolüsyon yaşanmıştı. Bundan üç zaman ilk Sözcü Gazetesi ’hangi videolu izah gönderen ve Türk yargısına tasdik olacağını belirten Aydınlık, esbak akşam 22:00 sularında Türkiye ’ye baş aşağı yaptı.

Brezilya ’dahi Interpol polisi yoluyla alınan ve Türkiye ’ye getirilen Mehmet Vazıh, Türkiye ’ye kıç bastığı kabilinden gözaltına makbuz. Aydın ’ın 4 günlük kontrol sürecinde olacağı ve arkası sıra İstanbul Anadolu Adliyesi ’hangi sevkedileceği açıklandı. Bugünse Aydın ’ın evvel ifadeleri ortaya artık.

Sebep konfirmasyon olduğunu açıkladı:

mehmet aydın

TRT ’de yer düz habere göre yöre görüşmedeki ilk ifadesinde Ziyalı, borçlarını ödeyeceğini açıkladı ve borcu kadar alacakları da olduğunu, borcunun şişman tıpkı bölümünü ödediğini söyledi. Aydın, “Neden teyit oldun?” sorusuna da çok zorlandığını, ailesiyle sevgili yaşadığını, hasretlik noktasına geldiğini, yurtdışında çevresinde de zorluklar çıkarıldığını söyledi.

30 yaşındaki Mehmet Entelektüel, ‘elektronik ortamda ödeme sistemleri yoluyla arakçılık ika ’, ‘kooperatif kurarak insanları desise ’, ‘suçunu finans gitmek üzere düzenleme ihdas ’, ‘üstlenme vererek toplanan varlıkları ibra ’ ve ‘verginin yasalı ihlali ’ suçlamalarıyla aranıyordu. Işıklı üzerine 75 bin yıla büyüklüğünde mahbes isteniyor.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: