Milli Terbiye Bakanı Aydınlık Selçuk, Okulların Ne Ant Açılacağını Açıkladı

Habertürk ekranlarında Küşade ve Kesin programına katılan Milli Eğitim Bilimi Bakanı Saf Selçuk, öğrenciler ve öğretmenler üzere olağandan kocaman ve muhtemel bir açıklama yaptı. Selçuk, kendisine yönetilen okulların ne zaman açılacağıyla ait soruyu “6 Eylül ’den itibaren öğrencilerin gelmesini bekliyoruz.” ifadeleriyle cevapladı.

Selçuk, açıklamasında dünyadaki gidişe baktıklarını ve kontrolün artmaya başladığını belirtti. Varyantlarla ait ayrımlı hal senaryolarının üstelik başladığını ifade fail Selçuk, Türkiye ’dahi birlikte taharri edilebilir düzeyde olduğunu anlatım etti ve “Gözü Kapalı Eylül ’üstelik başlayacak üzere yönetiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Telafi, yalnızca akademik eskiklikleri gidermeyecek:

ziya selcuk

Telafi için da gâh açıklamalarda kâin Selçuk, telafi meselesinin hem akademik hem toplumsal birey anlamda makro bire bir fehva olduğunu söyledi. Selçuk, telafi kamplarında akademik eksikten eksantrik ihtiyaçların birlikte karşılanacağını, alelhusus yaz aylarında toplumsal duygusal faaliyetlerle çocukların özgüvenlerini ve kültürlerini artırmaya odaklanacaklarını belirtti.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: