Nasılsa Kâffesi Disney’in: The Simpsons’a ‘Loki’ Özel Bölümü Geliyor

Dünyanın en iri iletişim araçları kuruluşlarından biri olan Disney, eş olduğu farklı markaları aynı arada karşımıza çıkarmaya devam ediyor. Fiirma son olarak, Disney+ amacıyla “The Good, The Bart, and The Loki” ünlü özel bir kürsü yayınlayacak.

Çarşamba günü Disney’den yapılan açıklamaya bakarak, özel kesim 7 Temmuz’de yayınlanacak ve Disney+’a hususi olacak. Marvel Sinematik Evreni’nde Loki’yi canlandıran Tom Hiddlestone bu hususi bölümde da Loki’yi seslendirecek.

Disney, satın alım üzere 71 bilyon dolar ödemişti

the simpsons loki

Disney, Fox’u satın kabul etmek amacıyla 71 milyar dolar üzere büyük bire bir tutar ödemişti. Bu satın almanın tıpkı parçası olarak The Simpsons’ın hakları bile Disney’e geçmişti. Disney birlikte cemaat olduğu bu iki pop markayı tıpkı arada kullanmaya karar verdi. 

Hususi bölümle ilişik yerine hazırlanan görseller, Marvel’in Avengers: Endgame kadar yapımları için mergup tarza benziyor. Afişte dikkat çeken noktalar beyninde Lisa’nın Thor, Ralph Wiggum’un da Hulk olması meydan alıyor. 

Disney’in açıklamasına göre bu bölümün merkezinde Loki’nin Asgard’dan sürgünü ele alınacak. Yapılan açıklamada Loki’nin “şimdiye kadarki sunu kip düşmanları: Simpsonlar ve Springfield’ın sunma kalburüstü kahramanları” ile karşılaşacağı rapor edildi. 

The Simpsons için alışılmadık değil

simpsons marvel

The Simpsons’ın uzun tarihinde gayrı markalara ilgili karakterleri ve ayrıca hamur insanları ağırladığına sık sık şahit olmuştuk. Şimdiye kadar King of the Hill’den Hank Hill, The Critic’ten Jay Sherman, Family Guy’dan Peter Griffin kadar karakterler birlikte The Simpsons’ta vadi almıştı.

Disney’in ayrıca 4 Mayıs Film Yıldızı Wars haset için “The Force Awakens from its Nap” (Dokunaklı Uyanıyor Uykusundan) adlı bir özel bölümü üstelik bulunuyordu. Bu fasıl şu anda Disney+ üzerinden dahi izlenebiliyor.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: