Netflix, ABD’nin En Azılı Uyuşturucu Kaçakçılarının Hayatını Anlatacak Belgeselin İlk Fragmanını Yayınladı Video

Netflix, uzun bire bir süredir 1980’lerde ABD’nin en ünlü eroin kaçakçılarından Willy Falcon ve Sal Magluta’nın hayatlarını anlatacak bir belgesel üstünde çalışıyordu. Cümlesi ana görüntülerden ve hikayelerden oluşan bu dokümanter Cocaine Cowboys: The Kings of Miami’nin geçmiş fragmanı yayınlandı

Eski maden ile ilişkin belgesellere göre henüz ağır ezgi bire bir tarza cemaat olacak Cocaine Cowboys: The Kings of Miami, 45 an uzunluğunda 6 bölümden oluşuyor. ABD’nin yer iri mızrap davalarında destan gösteren iki suçlunun hayatının anlatıldığı belgeselin yönetmen koltuğunda ise Billy Corben oturuyor.

Cocaine Cowboys: The Kings of Miami fragmanı

Willy Falcon ve Sal Magluta, maden kaçakçıları beyninde mega film yıldızı olarak görülüyorlar. 1980’li yıllarda yalnız Florida eyaleti içerisine 75 titrem kokain sokmayı başaran düet, ABD’nin yer şişman esrar ağını oluşturmuş, Miami’nin “kokainin cenneti” olarak anılmasını sağlamışlardı.

Cocaine Cowboys: The Kings of Miami, Billy Corben’in ahenktar kalemiyle alay malay Florida’yı kasıp kavuran ikilinin hayatını anlatacak. 6 bölümden oluşacak belgesel, 4 Ağustos’ta Netflix’te yayınlanacak.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: