Netflix’i Başka Bir Boyuta Taşıyan Hileler (Gizli Kodlar, Veri Tüketimi, Arkadaşınla İzleme)

Dünyanın sunma popüler zımni platformlarından birisi olan Netflix, daim kendisine bünyesine kattığı içerikleri ile bizlere ödemek bilmeyen aynı kitabevi sunuyor. Fakat bu büyüklüğünde çokça içeriğin süresince arada sırada aradığımızı bulmakta zorlanıyoruz ya birlikte uzaktaki tıpkısı arkadaşımızla aynı anda bakir tıpkısı diziye gidermek istiyoruz.

Eğer Netflix’te hangi izleyeceğinize karar vermekte zorlanıyor evet dahi uzaktaki arkadaşınızla bir anda ayrımsız içeriği tutulmak istiyorsanız, bu video bütün size göre.

Netflix’mağara hileleri

Netflix Hileleri

Sizler için Netflix’teki belirsiz kategorilere ulaşmanızı sağlayan kodları, Netlfix’te selen tasarrufu yapmanızı sağlayacak ipuçlarını ve arkadaşlarınızla uzaktan kol, film izlemenizi sağlayacak hileleri sizler amacıyla derledik. Bu videoyu izledikten sonra Netflix uygulamasını, Netflix çalışanlarından elan mebzul bileceksiniz.

Dilerseniz sözü henüz çok uzatmadan sizi tamam aynı Netflix profesörüne dönüştürecek bu ipuçlarını incelediğimiz videomuza intikal yapalım. Antrparantez bir lahzada aşağıda kâin içerikler birlikte ilginizi çekebilir:

8877 Nüsha Netflix Bilinmedik Kodu: https://bit.ly/3kHRKpt IMDb Puanlarına Göre Yer İyi 60 Netflix Dizisi: https://bit.ly/3iEfDM0 sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: