Nintendo, Yeni OLED Ekranlı Switch Oyun Konsolunu Duyurdu

Nintendo, 7 inç’lik elan balaban ayrımsız OLED ekrana cemaat yıpranmamış Switch modelini bugün duyurdu. Bu modelin Switch’in eskimemiş bir Nvidia yongasıyla geleceğine dair söylentiler olsa birlikte bunlar gerçeği yansıtmıyor kadar görünüyor. Nintendo, bu modelin 1080p görüntüyü yalnızca TV moduyla destekleyeceğini tabir ederken söylentiler arasında 4K desteği birlikte kâin. Switch OLED modeli, 8 Ekim’üstelik ensiz dışında 350$‘lık kıymet etiketiyle satışa çıkma.

Düzeltilmiş edilmiş bu modelde yeni benzeri ekran dışında ayarlanabilir tıpkı masa standı, 64 GB’lık dâhili yeti (32 GB’tan yükseltilmiş), dâhili kablolu ethernet portuna eş yeni tıpkı dock ve elde ve masada yararlanma için geliştirilmiş ses desteği bulunan. Nintendo, “TV modunda HDMI ile 1080p desteği“nden bahsediyor; zımnında söylentilerle ortaya açıkan 4K modu, bu OLED Switch’te bulunan değil.

Nintendo’nun bakir baziçe konsolunun detayları:

Yeni modelde özgün modele kıyasla değişen zorlu bire bir özdek bulunmayan. Nintendo, eskimemiş OLED Switch’te pil ömrünün arz aşkın 9 saat olacağını söylüyor ki bu ölçü mevcut Switch’le tıpkısı. Yıpranmamış OLED Switch modeli, 320 gram ağırlığıyla 290 gramlık otantik modelden biraz daha gösterişli ve ince.

Eskimemiş Switch, Nintendo’nun TV’ye bağlanamayan, Switch’in henüz kıytırık ve karışık bire bir sürümü olan Switch Lite’ı duyurmasından iki sene sonradan ortaya çıkıntı durumda. Switch Lite, 2019‘un Ilkgüz ayında 199$’dan dar dışında satışa çıkmıştı.

Nintendo’nun Switch modeli güvenilmez ayrımsız bey başarısı yakalamış durumda; zira ABD’deki eş grafiklerini neredeyse iki yıldır daima domine etmekte. Switch modeli, 2017 yılında geçmiş ortaya çıktığından bu yana toplamda 84.59 milyon nüsha satıldı ki bu nicelik, Wii konsolunun bütün 101.63 milyon adetlik satış rakamına yaklaşmakta. Yeni Switch modeli de satışları Wii satışlarına yaklaştırmada mefret benzeri caka oynayacak üzere görünüyor.

Kullanılmamış Nintendo Switch’in sesli duyuru videosu:

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: