Olur Bundan ABD’nin Haberi Var mı: Qualcomm CEO’suna Göre Huawei, Apple Büyüklüğünde Hayat Dolu

Duraksız uygulayım bilimi sektöründe en eke mikroçip üreticilerinden biri olan Qualcomm‘un bakir CEO’su Cristiano Amon, bu hafta bakımından görevine yöntemince başladı ve koltuğa mazbut geçmez ‘Qualcomm CEO’su‘ adına evvel röportajını verdi. 

Cristiano Amon, bahis konusu mülakat sırasında Qualcomm olarak Çin pazarında elan pop ve henüz dinamik aynı ayraç olmayı hedeflediklerini ve dünyanın yer büyük fikirli telefon pazarı olan Çin’den henüz çok dirimlik elde etmeyi istediklerini söyledi.

huawei logo

Amon’un yer dikkat çeken açıklamaları ise 2 yıldan mufassal tıpkısı süredir devam eden BENDE ambargosu nedeniyle teşrikimesai yapamadıkları Huawei ile ait oldu. söz konusu durumun Android pazarında bire bir mabeyin oluşturduğunu anlatım eden Amon, antrparantez kayırıcı düzey koşulları açısından Huawei’nin balaban almaç portföyü oluşturma potansiyelinin Apple’dan bağan olmadığını tabir etti. 

Amon’un açıklamalarından anladığımız kadarıyla Qualcomm, bakir döneminde Çin pazarında daha fazla aksiyon düzenlemek istiyor ki Huawei, alelhusus Çin pazarında tezyifkâr bile haddinden fazla iri bir firma. Tekrar üstelik Qualcomm CEO’sunun Huawei’nin ‘imkanlar ve gizil müşteriler’ açısından Apple kadar kıpırdak olduğunu söylemesi, KÖLE merkezli şirketin Huawei ile harıldamak istediğini gösteriyor.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: