Özellikleriyle Kurdurduğu Hayalleri Fiyatıyla Yıkan Xiaomi Mi Notebook Pro X Duyuruldu

Çinli uygulayım bilimi devi Xiaomi, çokbilmiş telefon pazarındaki yükselişini dizüstü sektöründe birlikte devam yol açmak istiyor. Şirket, duyurmuş olduğu serencam amiral gemisi dizüstü modeliyle hele Windows dizüstü bilgisayar rekabetine çetin aynı rakip sokmuş oluyor.

Eskimemiş Mi Notebook Pro X, Xiaomi’nin esbak döl dizüstü bilgisayar tasarım dilini sürdürüyor. İnce, belli belirsiz ayrımsız alüminyum vücut, akıbet paye teferruatlı ekran çerçeveleri, degaje benzeri dokunmatik yüzey ve 1,5 mm akıntı kapasiteli klavyesi ile Mi Notebook Pro X, kullanıcıların beklentilerini kesinlikle karşılayacak.

xiaomi dizüstü bilgisayar

15,6 parmak kadar 3.456 x 2.160 piksel çözünürlüklü bire bir OLED görüntülük ile mevrut Mi Notebook Pro X, 60 Hz yenileme hızı ve Gorilla Glass dulda ile geliyor. sRGB nitelik paletinin yüzdelik 100’ünü destekleyen bu görüntülük, 600 nit azami parlaklığı ile dönem ışığında kullanımı çok da olanaklı kılmıyor.

Core i7-11370H işlemci ile hız aşırtma ile 4,8 Ghz frekans hızı, Core i5-11300H işlemci ile ise ivinti aşırtma ile 4,4 Ghz frekans hızı sunuyor. Dolayısı ile Xiaomi, başarım üstüne gelişigüzel soru işaretine yer bırakmıyor. Çizge üzerine NVIDIA’nın 4GB GDDR6 karın sunan RTX 3050Ti‘a güvenen dizüstü bilgisayar, i7 işlemcili modelde 32 GB RAM, 1 TB SSD, i5 işlemcili modelde ise 16 GB RAM, 512 GB SSD seçeneğine sahip.

mi notebook pro x

Ayrımsız nüsha USB Type-C, benzeri nüsha Thunderbolt 4, iki skor USB Type-A, bire bir skor HDMI 2.1 ve aynı skor 3,5 mm kulaklık girişine topluluk olan Mi Notebook Pro X, Bluetooth 5.2 ve Wi-Fi 6 gibi arz bakir tohum kablosuz angajman teknolojilerini destekliyor. Harman vasıtasıyla geliştirilmiş tıpkı gürültülü sistemine erbap olan dizüstü bilgisayar, 80Wh kapasiteli bataryasını USB Type-C girişi üzerinden 130W hız ile yükleme edebiliyor.

Peki… Gelelim en şanlı bahis olan fiyata. ‘Uzay Grisi‘ yerine adlandırılan tek bire bir vasıf seçeneğine ehil olan Xiaomi Mi Notebook Pro X, i5 işlemcili dublör üzere 1.238 dolar, i7 işlemcili benzeşim için ise 1.549 dolar kıymet etiketine ehil. Doğru almak icabında Xiaomi, ‘premium’ bir dizüstü bilgisayar isteyenlerin beklentilerini ziyadesiyle karşılayan bire bir aygıt ortaya çıkarmış olsa de eşit, çoğu tüketicinin benzemek da istemeyeceği büyüklüğünde efdal.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: