Realme, Adı Kendisinden Havalı Telefonu GT Master Edition’ı Duyurdu

Çinli teknoloji şirketi Realme, anavatanında düzenlediği aynı etkinlikte iki eskimemiş telefon duyurdu. Bu telefonlar, “GT Master Edition” ve “GT Master Explorer Edition” adına isimlendirilirken, cihazları Realme GT’nin değişik versiyonları kendisine görüyoruz. Evet Realme’nin Çin pazarında duyurduğu eskimemiş beyinli telefonları, kullanıcılara neler vadediyor?

Realme GT Master Edition ile GT Master Explorer Edition, dizayn özellikleri açısından uygun aynılar. Telefonlar, beceri özellikler üstüne ise çok bir iki miktarda ayrımlılık gösteriyorlar. Bu farklılıklar, azrail kurulumundaki değişiklikler ve işlemci değişikliği adına karşımıza çıkıyorlar. 

Realme’nin eskimemiş beyinli telefonları işte böyle görünüyor

Realme GT Master

Realme’nin yeni çokbilmiş telefonlarında 6,5 inç kadar Super AMOLED ekranlar meydan alıyor. Kavisli yapıya eş olan ekranlar, FHD+ çözünürlük ve 120 Hz tecdit oranı sunuyorlar. Telefonların sol üst kısmına yerleştirilen delikte yer alan ön kameralar ise kullanıcılara 32 MP çözünürlük sunuyorlar. 

Realme GT Master Edition, Snapdragon 778G işlemciden çetin alıyor. GT Master Explorer Edition ise Snapdragon 870 işlemciyle geliyor. Seçme iki modelde birlikte 12 GB’ye büyüklüğünde RAM ile 256 GB’ye kadar ambarlama alanı vadi alırken pil cephesinde ise 65 watt hızlı şarj desteği sunan 4.300 mAh kapasiteli bataryaların varlığını görüyoruz. Antrparantez gelişigüzel iki modelde üstelik şirketin hususi nakit soğutma teknolojisi kullanılıyor.

Realme

Realme’nin kullanılmamış aptal telefonlarının eğin kısımlarına baktığımızda, müselles azrail kurulumlarını görüyoruz. Bu bağlamda, GT Master Edition’ın art kısmında 64 MP asıl alıcı, 8 MP ultra açık açısı almaç ve 2 MP bile eke almaç düz alıyor. GT Master Explorer Edition’da ise 50 MP esas alıcı, 16 MP ultra geniş açılı almaç ve 2 MP de kocaman azrail bulunuyor.

Realme GT Master Edition serisinin beceri özellikleri

Görüntülük: 6,5 inç büyüklüğünde Super AMOLED, FHD+ çözünürlük, 120 Hz tecdit oranı İşlemci: Snapdragon 870 (GT Master Edition’bile Snapdragon 778G) RAM: 8 GB ya üstelik 12 GB Ambarlama: 128 GB evet dahi 256 GB Dolay Kamera: 32 MP Kayırıcı Azrail: 64 MP + 8 MP + 2 MP (GT Master Edition’da 50 MP + 16 MP + 2 MP) Batarya: 65 watt hızlı yükleme destekli, 4.300 mAh

Zaman bakımından Çin’üstelik satışa verilen telefonların fiyatları şöyle olacak;

8 GB RAM + 128 GB depolama alanına cemaat GT Master Edition: 370 dolar 8 GB RAM + 128 GB depolama alanına ehil GT Master Explorer Edition: 445 dolar 8 GB RAM + 256 GB ambarlama alanına ehil GT Master Edition: 400 dolar 12 GB RAM + 256 GB depolama alanına ehil GT Master Explorer Edition: 495 dolar sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: