Realme’nin Alt Markası DIZO, İlk Telefonundan Lansman Görseli Paylaştı

Realme, geçtiğimiz haftalarda kullanılmamış alt markası DIZO’yu duyurmuştu. Telefon, kulaklık kabil ürünlerin yanı sıra kâh elektrikli ev aletleri de üretecek olan bellik, piyasaya uygun pahalı mahsulat sunacak. İlk adına geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen benzeri tanıtım ile kablosuz kulaklıklarını tanıtıcı DIZO, şimdi bile yeni telefonunun önce lansman görselini paylaştı.

DIZO’nun resmi Twitter hesabından paylaşılan fon, ‘En bereketli özelliklerle birleşen nitelikli tasarım’ namına duyuruldu. DIZO, paylaşımında benzeri zamanda telefonun yakında tanıtılacağının dahi sinyallerini verdi.

Dizayn ortaya çıkarıldı:

DIZO paylaşımında telefonun tasarımını bilinmez tutmak için çabalamış fakat ufak biraz oynama ile bir Twitter kullanıcısı telefonun tasarımını ortaya çıkarmayı başarmış. Ortaya çıkan görüntüde telefonun evvelden ortaya sâdır DIZO Star 500’e benzediğini tefhim etmek tür. Özellikle arkadaki azrail tasarımı noktasında iki görsel birbiriyle eğlenceli ancak tanıtım görselinde arkada DIZO isminin kayran almayışı telefonları ayırıyor.

Tuşlu ve dümdüz bire bir tasarıma eş ayrımsız telefon yerine karşımıza sâdır DIZO Film Yıldızı 500, 2021 yılında karşılaşmayı bekleyeceğimiz türden bir telefon değil. Eğer DIZO’nun tweetinde vadi verdiği telefon siftinlik birlikte Film Yıldızı 500 olarak ortaya sâdır telefon ise telefonun çift SIM desteği, 2G bağlantısı, tıpkısı microSD deneyli yuvası ve 1.830 mAh batarya ile geleceğini söyleyebiliriz. 

DIZO’nun telefonlarına müteveccih bu bilgiler dışında seçkin resmi vukuf namevcut. Bu birlikte bu tuşlu ve günümüze ilgilendiren değil kabilinden hasıl telefonun kök olup olmadığını bilmemizi engelliyor. DIZO’nun paylaşımındaki ‘birinci sınıf tasarım’ ve ‘en ferah özellikler’ söylemleri birlikte Film Yıldızı 500 ile çelişiyor. Parçalanmamış bu istifham işaretlerini giderebilmek üzere az buçuk elan beklememiz gerekecek kadar görünüyor.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: