Rockstar Games Kurucularından Dan Houser’ın Yeni Oyun Stüdyosu Açacağı İddia Edildi

1998 yılında kardeşi Sam ile birlikte Rockstar Games şirketini kuran Dan Houser, birçok Rockstar Games oyununun arkasındaki bellek desek abartmış olmayız. Grand Theft Auto ve Red Dead: Redemption kadar akıbet kademe kalburüstü serilere önderlik eden Dan Houser, 11 Mart 2020 tarihinde şirketten az buçuk şoke edici bire bir şekilde ani ayrıldı.

Neredeyse 1 buçuk yıl sonradan böylece mazlumluk bozuldu ve söylentilere bakarak Dan Houser yıpranmamış tıpkı oyun stüdyosu açmaya hazırlanıyor. Andıran günlü aynı haberde Houser ’ın kullanılmamış aynı şirketin patentini aldığı öğrenildi. Kaynakta bu müşareket şayet bir baziçe stüdyosu değilse Dan Houser ’ın kişisel yatırım kolu olabileceği de belirtiliyor.

Kullanılmamış ‘baziçe ’ şirketinin ismi “Absurd Ventures in Games” olacak

dan houser

Absurd Ventures in Games LTD isimli şirket, 23 Haziran 2021 tarihinden beri tescilli. Houser ’ın adı resmi kayıtlarda şirkete derun görünse birlikte ne yapılacağı elan kesin değil. Dan Houser, baziçe dünyasında esbak performansı ayn önüne alındığında çokça zihayat bire bir figür. Başkaca geçtiğimiz sene Rockstar Games ’kap ayrılması Take-Two hisselerinin düşmesine nöbet açmıştı.

Bu kılükal ortaya çıktığında hem oyuncular hem bile sektörden birçok kayırıcı, 2018 ’da sızdırılan Manhunt 3 geliyor söylentisinin bu söylentiyle angajmanlı olduğunu ve Dan Houser ’ın Manhunt ’ın 3. oyununu özlük başına geliştireceğini düşünüyor.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: