Saklı Yazı Para Piyasasında Geçtiğimiz Haftanın Öne Çıkan Haberleri

Kripto servet dünyasında geçtiğimiz hafta berenarı oylumlu izahat ve vaziyetler gördük. Bizler birlikte bu içeriğimizde geçtiğimiz haftanın yeryüzü çokça okunan, konuşulan ve öne sâdır kripto servet haberlerini tıpkısı araya getirdik. Geçtiğimiz hafta süresince saklı yazı dünyalık dünyası, şu haberlerle alay malay kendisini gösterdi:

Geçtiğimiz haftanın öne sâdır kripto para haberleri:

Sedat Peker’in ‘Meme’ Saklı Yazı Parası Piyasaya Sürüldü

sedat peker

Daha ki olduğu tanınmayan birisi/birileri, Türkiye gündeminin arz cesim gündem maddesi haline gelen Sedat Peker ’in token ’ını piyasaya sürdü. SEDATPEKER kısaltmasıyla piyasaya sürülen token, çıktığı gibi iri değer artışı yaşadı, arkası sıra kaybetti.

İlgili habere yansımak amacıyla bağlantıya tıklayabilirsiniz.

İngiltere’den Saklı Yazı Paraların Seyrini Değiştirebilecek Izah: Haddinden Fazla Tehlikeliler

ingiltere kripto para

İngiltere Kalıp Bankası Başkanı Andrew Bailey, kripto paralara ilgili huysuz açıklamalarıyla biliniyordu. Henüz önceki kripto paraların geçerliliğinin olmadığını savunan Bailey, Reuters ’a yaptığı açıklamada saklı yazı varlıkların ayrımsız hırs unsuru olduğunu söyledi.

İlgili habere duyulmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Binance CEO’sundan Fenomen Açıklama: Bitcoin’i Kimesne Kapatamaz

bitcoin cz

Kripto paraların fert çekiştiği şu günlerde dünyanın en büyük borsası olan Binance ’mağara CEO ’akarsu CZ, verdiği tıpkısı röportajda Bitcoin ve Blockchain teknolojisinin öldürülmesinin türlü olmadığını açıkladı. CZ, Bitcoin ’i kapatmaya kimsenin gücünün yetmeyeceğini dahi ekledi.

İlgili habere yansımak amacıyla bağlantıya tıklayabilirsiniz.

İnternetin İlk Viral Videolarından ‘Charlie Parmağımı Isırdı’, NFT ile Munsap Uçuklatan Bire Bir Fiyata Satıldı

nft video

Sonuç haftalarda temas şeyin NFT ’ye dönüştürüldüğü bir zamandayız. Geçtiğimiz hafta de 2007 yılında YouTube ’a yüklenen ve bugüne büyüklüğünde 882 milyondan aşkın hayat marifetiyle izlenen ‘Charlie Filo My Finger ’ videosu NFT ’ye dönüştürülerek satıldı. Videoya 760 bin doların üstünde dünyalık ödendi.

İlgili habere ulaşmak üzere bağlantıya tıklayabilirsiniz.

İngiltere’dahi Polis Güçleri, Eroin Baskını Diyerek Gittiği Mekanda Devasa Bir Bitcoin Madeniyle Karşılaştı

kripto para madencilik

İngiliz polisi, kendilerine gelen bir ihbar üstüne eroin baskını boşaltmak için yola koyuldu. Ancak ekipler bildirilen bölgeye ulaştıklarında alelacayip bire bir şeyle karşılaştı. Polislerin karşısında esrar adına 100 adete mümasil Bitcoin madenciliği makinesi duruyordu. Gizlice cıvıltı kullanılan yerdeki makinelere el koyuldu.

İlgili habere yayılmak amacıyla bağlantıya tıklayabilirsiniz.

BJK’den Fanatiklerine Ikaz: BJK Coin Kadar Platformlarla Alakamız Bulunmayan

beşiktaş kripto

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, yaptığı açıklamada BJK Coin, Beşiktaş Coin ve Beşiktaş Pervane Token kabil saklı yazı para platformları ile takımın hiçbir ilgisi olmadığını açıkladı. Kulüp, beniâdem ihlali yapıp ayyarlık peşinde koşan bu platformları bile sorun ettiklerini üstelik belirtti.

İlgili habere yankılanmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

1 Haftada 1 Trilyon Dolara Andıran Derece Kaybeden Saklı Yazı Mülk Piyasası, Gücük Ay Ayındaki Değerine Hoşgörüsüz Döndü

kripto para piyasası

Serencam beş altı haftadır 1 trilyon değerinin üzerinde seyreden, hassaten 2 trilyon doları da aşan kripto mal piyasası, balaban tıpkısı düşüşle 1 trilyon dolarlık ortalık hacminin altına indi. 2021 yılının başındaki değerine gabi dönen etraf, son 1 haftadır genel anlamda berenarı yordamsız seyrediyor.

İlgili habere duyulmak üzere bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Elon Musk’ın Desteğiyle ‘Bitcoin Madencilik Konseyi’ Kuruluyor: İşte İlk Detaylar

bitcoin konseyi

Kripto dünyalık piyasasında yaşanan balaban düşüşün ardından Elon Musk, heyecanlandırıcı benzeri açıklama paylaştı. Musk ve MicroStrategy CEO ’akarsu Michael Saylor, ‘Bitcoin Madencilik Konseyi ’nin kurulacağını açıkladı. Kurul, Bitcoin madenciliğinde çevreciliğe önem verecek.

İlgili habere aksetmek üzere bağlantıya tıklayabilirsiniz.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: