Samsung Galaxy Buds 2’nin 4 Farklı Renkle Geleceğini Gösteren Görseller Ortaya Çıktı

Son yıllarda hep şişman aptal telefon üreticileri peş peşe özlük tamamen kablosuz Bluetooth kulaklıklarını tanıtmaya başlamıştı. Samsung’un kulaklıkları Galaxy Buds üstelik eskimemiş serisi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Mayıs ayında FCC üzere benzeri hat hazırlayan Samsung, 4 ayrımlı keyfiyet seçeneğini değerlendirmeye aldığını göstermişti. Eskimemiş ortaya sâdır elektronik beyin tasarımı görüntüler seçkin 4 rengi üstelik doğrulasa de, haddinden fazla çok ayrımsız ilim içermiyor.

Galaxy Buds 2, 4 değişik renkte ati:

galaxy buds 2

Bunlara ilişik yeşil yapılış seçeneği da olacak.

Görsellerde Galaxy Buds 2 amacıyla 4 değişik renk seçeneği bulunduğu hücre çarpıyor. Bu damga seçenekleri siyah, beyaz, yeşil ve mor olacak. Kulaklıkların hepsinin kutuları beyaz olmakla beraber kulaklıkların rengi ile kutuların içinin rengi ayrımsız olacak.

Ne efsus ki paylaşılan görsellerde kulaklıklara dayalı haddinden fazla aşkın aynı hikmet bulunmuyor. Gine dahi görüldüğü kadarıyla Galaxy Buds 2 kaslı patırtılı engelleme teknolojisine topluluk olacak. Bunu üstelik erbap olduğu 2 mikrofon ile gerçekleştirecek. Kulak içi kısımda ise silikon bantlar bulunacak. Bu anlamda Samsung’un Galaxy Buds Pro’lardan ilham aldığını söyleyebiliriz.

Galaxy Buds 2 gizemini koruyor

buds 2 render

FCC Başvurusuna bakarak Buds 2’nin yükleme kılıfı 500mAh bataryaya topluluk olacak. Ayrıca beher kulaklıkta de 60mAh batarya bulunulacak. Yani kat kulaklıkları yeryüzü az 4 kere mecmu yerine yükleme edebilecek.

Spekülasyonlara göre Samsung Galaxy Buds 2’yi 28 Haziran’dahi gerçekleştireceği Mobile World Congress etkinliğinde tanıtabilir. Mavera yandan bakir kulaklıklarım tanıtılmasının bahis konusu olabileceği başka ayrımsız aktiflik bile Ağustos ayında gerçekleştirilecek olan ve Samsung’un kullanılmamış Galaxy Z serisi telefonun tanıtacağı aktiflik. 

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: