Samsung, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 İçin İlginç Bir Kampanyaya Hazırlanıyor

Güney Koreli uygulayım bilimi devi Samsung, şu sıralar 11 Ağustos’ta gerçekleştireceği Galaxy Unpacked etkinliğine odaklanmış durumda. Bu etkinlik kapsamında iki adet katlanabilir ekranlı telefon, kablosuz kulaklık ve beyinli saat üzere genişlik yıpranmamış ürünlerini tanıtacak olan müşareket, etkinlikle ilgili akıbet çalışmalarını dahi az daha tamamlamış durumda. Şimdiyse Samsung, yaklaşmakta olan katlanabilir ekranlı telefonlarıyla ilişik mefret aynı girişim elan attı.

Samsung, 11 Ağustos’ta düzenleyeceği etkinlikte duyuracağı katlanabilir ekranlı uslu telefonları Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 amacıyla tıpkısı ayırtma sayfası oluşturdu. Bu sayfada yer kayran ayrımsız ayrıntı, Samsung’un bu aptal telefonları satın kabul etmek isteyen kullanıcılar üzere tıpkı zorlamasız sağlayacağını gözler önüne seriyor. Anca kim bir bitiren, Galaxy Z Fold 3 yahut Galaxy Z Flip 3 satın ahzetmek üzere erbap olduğu iki telefonu aniden varyasyon üzere kullanabilecek.

Samsung’un ayırtma sayfasında vadi düzlük o teferruat

Samsung

Samsung, fikirli telefon satın alırken doğrusu değişim imkanı sunuyor. Bu sistem kapsamında elinizdeki bir telefonu Samsung’a satarak, yeni aynı akil telefon satın alabiliyorsunuz. Galaxy Z Flip 3 ile Galaxy Z Fold 3 içinse bire bir değil, iki telefonu nagehan Samsung’a satabileceksiniz. Müşareket bu sayede, amiral gemisi telefonlarından bile pahalı olan katlanabilir ekranlı telefonlarına elan aşkın kamera bulmayı amaçlıyor üzere görünüyor.

11 Ağustos’ta düzenlenecek etkinlik, Samsung’un bakir fikirli telefonlarının maharet özellikleriyle birlikte fiyatlarını bile açığa çıkacak. İddialara bakarak Samsung, Galaxy Unpacked etkinliğinde 1.500 dolardan başlayan fiyatlar açıklayacak. Bu fiyatlar, sadece Türkiye amacıyla değil, başka ülkeler üzere da bire bir fikirli telefon amacıyla haddinden fazla pahalı. İşte bu ebat, Samsung’u Galaxy Z Fold 3 ile Galaxy Z Flip 3 üzere böylesi ayrımsız girişim atmaya zorlamış durumda. Bakalım Samsung’un çift telefon değiş edebilme kampanyası, tüketicileri hangi kadar etkileyecek.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: