Samsung’un Yeni Katlanabilir Telefon İddialarını Doğrulayan Bir Reklam Sızdırıldı

Samsung’un sıradaki Unpacked etkinliğinde ne ürünleri tanıtacağı, geçtiğimiz günlerde sızdırılmıştı. Bu ürünlerin bildirme dikkat çekenleri, yıpranmamış katlanabilir modeller oldu. Şirketin hazırlamış olduğu ve yakın zamanda sızdırılan kullanılmamış aynı reklam ise söz konusu ürünlerin varlığını doğrular nitelikte oldu.

Samsung, Unpacked etkinliği üzere hazırladığı reklamda kullandığı ifadeler ve şekillerle eskimemiş katlanabilir modelleri doğruladı. Görselde kullanılan sloganda ‘yönelmek’ ifadesine meydan verildi.

“Gelecek ‘katlanarak’ geliyor”

samsung galaxy flip fold

Samsung, sızdırılan reklamıyla Unpacked etkinliğinin tarihini hatırlatırken, ara sıra ipuçlarını bile meraklılara ulaştırdı. bahis konusu görselde “Gelecek, yıpranmamış yollarla kendini gösterecek (‘katlanacak’). Haddinden Fazla yakında.” ifadelerini kullanan iştirak, bakir katlanabilir modellerin varlığını az daha biçimsel namına ilan etti. Görselde bulunan iki sayı katlanmış biçim bile iddiayı destekleyen bire bir başka prensip oldu.

Unpacked etkinliğinde bizleri neler bekliyor?

samsung unpacked

Henüz önceki iddialardan de duyduğumuz üzere etkinlikte Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 modellerinin tanıtılması bekleniyor. İddialara göre Galaxy Z Fold 3, 120 Hz yenileme hızına sahip 6,2 inçlik Super AMOLED bire bir ekrana topluluk olacak. Snapdragon 888 çıpır setinden kaime algı cihaz, 12 GB RAM ve 256 GB dahili zihin taşıyacak. Galaxy Z Flip 3 ise esasen iddialara bakarak 120 Hz yenileme hızına topluluk 6,7 inçlik Zihayat AMOLED tıpkısı ekrana sahip olacak. 22:9 görüntü oranına erbap ekranın beraberinde aygıt, geçmiş modelde aşağı boyutu dolayısıyla eleştirilen kapak ekranı büyütülecek.

İddialara bakarak Samsung’un Unpacked etkinliği, 11 Ağustos tarihinde; Türkiye saatiyle 16.00’bile başlayacak. Sızdırılan haberlere bakarak telefonların birlikte giyilebilir birçok aksesuar üstelik müşareket vasıtasıyla tanıtılacak. Bu mahsulat ve etkinlik için elan çok bilgi almak isterseniz ilgilendiren haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: