Sanal Gerçeklik Gözlüklerinin En Sevilen Oyunlarından Biri Olan Beat Saber’a Alternatif 7 Oyun

Beat Saber, şua kılıçlarıyla üzerinize gelen ritim bloklarını düzgün şekilde kesip biçtiğiniz tıpkı baziçe. Anlatması büyüklüğünde oynaması da aynı o kadar zor olan Beat Saber ise oyundan ziyâde bire bir kardiyo antrenmanı kendisine üstelik düşünülebilir. Zira Beat Saber üzerinize dizem bloklarını yollarken birçok danstan ve antrenmandan iare aldığı makul kombinasyonları izliyor.

Bu nedenle aslında Beat Saber oynarken hem tıpkı yandan ruhsal gerilim atıyor hem dahi saatler boyunca anında çarçabuk bütün vücudumuzu hareket ettirip sağlam bir kardiyo çalışması yapmış oluyoruz. Listeye yürek ettiğimiz oyunların ayrımsız çoğu de Beat Saber üzere saz ve kardiyoyu tıpkı araya getirip keyifli ve tatmin edici benzeri ritim şöleni sunuyor. Hazırsanız Beat Saber benzeri VR oyunlarını sıraladığımız listemize yakından benzeri bakış atalım.

Yüzü Sıcak VR Oyunu Beat Saber Alternatifleri:

Audioshield Pistol Whip BOXVR Synth Riders AUDICA: Rhythm Shooter Audio Trip Moon Rider

Kılıç yerine koruyucu kullandığımız Audioshield

Âlem: PC, Oculus Quest Çeşit: VR, Çalgı, Dizem Huruç tarihi: 2016 Geliştirici: Dylan Fitterer

Benzeri Beat Saber gibi bizi aksiyonun ortasına bırakan Audioshield, ışın kılıçları namına elimize al ve semavi kalkışmak üzere iki kalkan veriyor. Bu kalkan ile üzerimize akıllıca mevrut enstrüman dalgalarını bloklamaya çalışıyoruz. Bağımlı bu sırada damga ayrımına ilgi buyurmak, engellerden yaklaşmak ve bloklama süresini makul şekilde ayarlamak gerekiyor. Çoğunlukla dal ve çiğin bölgesini çalıştıran Audioshield, kişi içerisinde kâin şarkılara mülhak adına bilgisayarınızdan de MP3 çalmanıza imkân sağlıyor.

Ritimle birlikte takır tukur kötü ettiğimiz Pistol Whip

Platform: PC, PlayStation 4, Oculus Quest Asıl: FPS, VR, Müzik Huruç tarihi: 2019 Geliştirici: Cloudhead Games

Cloudhead Games’in büyük ihtimalle silah ile müziğin tıpkısı araya getirildiği “Gun Sync” videolarından esinlenerek geliştirdiği Pistol Whip, tamam kendisine bu videoların yaptığı şeyi yapıyor. Berenarı fazla ayn ve umum koordinasyonu müstelzim Pistol Whip, elimize zırh vererek bizi aksiyonun ortasında bırakıyor. Elimizdeki silahlar ile ilerlerken karşımıza sâdır düşmanları ise arkada araklayan müzikle eş zamanlı şekilde vurmaya çalışıyoruz; ayrımsız zamanda birlikte antagonist kurşunlardan ve engellerden birlikte sıyrılmamız gerekiyor. Birlik bunların birleşiminde ise ortaya az çok tatmin edici benzeri darbe hissi ve tartım çıkıyor.

Hem baziçe oynayıp hem Silüet Boksu düzenlemek: BOXVR

Zemin: PC, PlayStation 4, Oculus Quest Garip: Spor, VR, Ritim Yokuş tarihi: 2019 Geliştirici: FitXR

Ana oynanış ve mantık olarak Beat Saber’a bir hâyli benzeyen BOXVR, zihin yerine spora imdi odaklanıyor. Umum setlerini tığ yerine yumruklarımız kendisine kullandığımız bu oyunda seçtiğimiz moda bakarak ritimle alay malay hayalet boksu yapıyoruz. Benzeri zamanda aynı spor uygulaması olan BOXVR, seçtiğimiz moda bakarak yaktığımız kaloriyi ve alıştırma bilgilerini bile ekranda gösteriyor. Alışması saf olarak biraz ant kayran BOXVR, kardiyo ile oyunu başarılı şekilde bire bir araya getiren oyunların başında geliyor.

Çalgı Aleti dalgaları ile dans buyurmak: Synth Riders

Hava: PC, Oculus Quest Çeşit: VR, Dizem, Çalgı Aleti Sorti tarihi: 2018 Geliştirici: Kluge Interactive

Beat Saber ile kafa kafaya yarışabilecek arz bereketli VR tartım oyunlarından biri olan Synth Riders, işin içine daha çok akıntı ve hürriyet katarak oldukça çabuk aynı oynanışa ehil oluyor. Temel adına 30’ün üzerinde ana bölüme eş olan Synth Riders, üzerinize yağdırdığı dizem toplarını belirli raks/antrenman koreografilerine ve tabii kendisine arakçı şarkının ritmine bakarak oluşturuyor. Synth Riders çabuk temposu ve domuzuna düşünülmüş koreografik bölümleri ile Beat Saber’ı aratmıyor.

Silahlı Beat Saber: AUDICA: Rhythm Shooter

Ortam: PC, PlayStation 4, Oculus Quest Cins: Tartım, Enstrüman, VR Yokuş tarihi: 2019 Geliştirici: Harmonix Music Systems

Rock Band isimli ülkemizde eksiksiz ekipmanlarını satın almanın bire bir servet tutacağı VR oyununu geliştiren Harmonix, bire bir dahi bununla yetinmeyip silahlı Beat Saber olarak nitelendirebileceğimiz Audica: Rhythm Shooter’ı yapıyor. Beat Saber’a oynanış yerine aynı hâyli yakın Audica’de üzerimize atak eden notaları, kılıç adına silahlar ile patlatıyoruz. Vakit Kaybetmeden keskin etmenin yanında silahın kabzasıyla notaları süpürme yahut tetiğe basılı terviç üzere türlü aksiyonlara topluluk olan Audica, bire bir nevi kendi Gun Sync videolarınızı çekebileceğiniz aynı baziçe.

Tron stili ayrımsız Zumba deneyimi: Audio Trip

Kucak: PC, Oculus Quest Nev: Spor, Ritim, Çalgı Aleti Çıkış tarihi: 2019 Geliştirici: Kinemotik Studios

Elan er muvasala aşamasında olmasına rağmen az çok olumlu ansız dönüşler düz Audio Trip, çağ koreografilerini son dönemlerde popülerleşen Zumba raks stilinden alıyor. Oynanış olarak ise Beat Saber’a ve listedeki başka oyunlara mümasil Audio Trip, başka oyunlara bakarak çıktı hareket imkânı tanıyor. Neredeyse birlik vücudunuzu muttasıl akım hâlinde tutmanız gereken bu oyunun oldukça faziletli durum gerektirdiğini üstelik belirtmekte fayda var.

Tarayıcı tabanlı ücretsiz Beat Saber: Moon Rider

moon rider vr

Hava: PC Garip: Müzik, Dizem, VR Çıkış Belgesi tarihi: 2019 Geliştirici: Diego Marcos

Diego Marcos isimli müstakil geliştiricinin elinden çıkan Moon Rider, gerçekte VR uyumlu tıpkısı web sitesi adına de nitelendirilebilir. Oculus veya SteamVR uygulaması ile etkin Moon Rider’ı vira etmek ise çokça cılız. Tek yapmanız gereken VR setinizi bilgisayara bağladıktan sonraları moonrider.xyz sitesine temizlemek ve esen alttaki kâin Enter VR ikonuna tıklamak. Bu oyun türünün sevilen bir nice pop şarkısına karı sahipliği özne Moon Rider, bulabileceğiniz yer gani ücretsiz Beat Saber alternatifi VR ritim oyunu.

Beat Saber alternatifi yer mebzul VR oyunları listemizin sonuna mevrut bulunmaktayız. Beat Saber, oynanış itibarıyla kıytırık geride bırakılması tahakküm bire bir baziçe. Esasen üstelik listeye sığdırabildiğimiz birkaç alternatif, Beat Saber deneyimini farklı şekilde tatmanıza ve oldukça aşkın eğlenmenize koruyucu olabiliyor. Sizler da yorumlar kısmından sevdiğiniz Beat Saber tıpkı VR oyunları bizlerle paylaşmayı unutmayın.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: