Son Dönemin En Popüler 15 Görüntülü Sohbet Uygulaması

Arkadaşlarınızla veya dünyanın dört bir yanından farklı kişilerle bildirişim inşa etmek amacıyla görüntülü dostane uygulamalarını kullanıyoruz. Bazılarımız anonim kendisine tanımadıkları insanlarla, bazılarımız de bu icraat marifetiyle yakın çevresiyle bildirişim kuruyor. Çalışmalar ise sonsuz değişiyor ve güncelleniyor. Sizin üzere serencam dönemin sunma popüler görüntülü kardeş kardeş uygulamalarını de bu yüzden inceledik. 

Listemizde tanıdıklarınızla ahbaplık etmek için ve yabancılarla ahbaplık etmek amacıyla iki ayrımlı takım var. Sırasıyla hepsine ayn atacak, hoşunuza gideni indirmeniz üzere market bağlantılarına bile meydan vereceğiz. Sözü da uzatmadan çarçabuk en pop görüntülü kardeşçe uygulamalarını aktaralım.

 görüntülü arkadaşça uygulamaları:

Facebook Messenger, WhatsApp, Discord, Google Duo, Skype, Hangouts, FaceTime, Azar, WeChat, Snapchat,  JusTalk,  ICQ,  Line,  Viber,  Tango.

Tanıdıklarınızla ahbaplık etmek için makul olan uygulamaları: 

Facebook Messenger:

facebook messenger görüntülü görüşme

Biliyoruz, Facebook çıktı birey sıkmaya ve sakat güzelliğini kaybetmeye başladı. Elhak elan aynı Facebook hesabınız varsa ve görüntülü müzakere fayrap etmek istiyorsanız, Messenger’ı deneyebilirsiniz. Facebook kullanıcılarının eke tıpkısı kısmı Messenger kabil ekstra uygulamalar nedeniyle Facebook’tan ayrılmıyorlar. 

Facebook Messenger indir:

Facebook MessengerİNDİR Facebook MessengerİNDİR

WhatsApp:

whatsapp görüntülü görüşme

Facebook’un mesajlaşma odaklı uygulamalsı WhatsApp, çevrenizle görüşmek amacıyla kullanabileceğiniz genişlik mütehammil uygulamalardan. Listeye giriş nedeni ise hoppadak geniş şekilde kullanılması değil, benzeri zamanda gruplar halinde dolgun görüşmelere imkan tanıması, bunu yaparken bile görüntü ve patırtılı kalitesini koruyabilmesi. Facebook, WhatsApp uygulamasını arz alçak telefonlarda ve yeryüzü cılız bağlantılarda da çalışabilmesi üzere geliştiriyor.

WhatsApp indir:

WhatsAppİNDİR WhatsAppİNDİR

Discord:

discord görüntülü görüşme

Discord özellikle elektronik beyin oyuncuları tarafından hayli pop olan aplikasyon. Discord içerisinde başka kullanıcılar ile mesajlaşabilir, ünlü kardeşçe edebilir ve görüntülü ziyaret yapabilirsiniz. Ücretsiz sunucuları olması ve oldukça kapsamlı özelleştirebilir ayarları ile son dönemin yükselen yıldızı diyebiliriz. Discord PC sürümünde antrparantez görüntülük paylaşımı de yapabiliyorsunuz.

Discord indir:

DiscordİNDİR

DiscordİNDİR                                                                                                                          

Skype:

skype görüntülü görüşme

En bozuk görüntülü sohbet uygulamalarından biri olan Skype, günümüzde elan çok kullanılıyor. İş görüşmeleri, arkadaşlarınız veya ailenizle görüntülü sohbetler beğenmek kabilinden değişik yararlanma alanları var. Kaynak ve curcunalı kalitesi açısından küçük çok gani hisse senedi çıkarıyor. Bunun yanında tamamen ücretsiz olması bile cabası. Ayrıca bedaheten fazla kişiyle görüntülü dostça odaları kurabilirsiniz.

Skype indir:

SkypeİNDİR SkypeİNDİR

Hangouts:

hangouts görüntülü görüşme

Hangouts genel kullanımı hareket dünyasına müteveccih tıpkısı aplikasyon. Fakat yeniden bile tanıdıklarınızla görüşebileceğiniz hareketli görüntülü musahabe uygulamaları ortada düz alıyor. Aplikasyon içerisinde 150’ye kişiye büyüklüğünde takım sohbetleri oluşturabilir veya tutkun olduğunuz kişilerle görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz. Hangouts şu anda 1 milyardan aşkın indirmeye ehil popüler ayrımsız aplikasyon namına dikkat çekiyor.

Hangouts indir:

HangoutsİNDİR HangoutsİNDİR

Google Duo:

google duo görüntülü sohbet

Google’ın hizmetlerinden biri olan Google Duo, doğrudan yerine görüntülü konuşma için tasarlanmış benzeri işlek uygulama. Aplikasyon web sitesi üzerinden de üzgüsüz bire bir şekilde çalışıyor. Yani siz telefondayken alın taraftaki bilgisayarda olsa da ferah ferah görüntülü kardeş kardeş edebilirsiniz. Bunun dışında Google Duo ile tanıdıklarınıza videolu mesajlar gönderebilirsiniz.

Google Duo indir:

Google DuoİNDİR Google DuoİNDİR

FaceTime (Apple cihazları):

facetime görüntülü görüşme

iPhone (iOS) kullanıcı beyninde mergup ve hayli popüler olan Facetime, kaliteli görüntülü görüşme uygulamaları beyninde peş sıralarda saha alıyor. Sesli taharri yahut görüntülü ziyaret yazmak istediğiniz kişinin rehberinizde telefon numarası yahut e-misil adresi ile kayıtlı olması gerekiyor. Bu andan itibaren WiFi yahut hücresel ağ üzerinden görüntülü musahabe yapabilirsiniz.

FaceTime indir:

FaceTimeİNDİR

Yabancılarla görüşmek için görüntülü ahbapça uygulamaları:

Paylama:

Saparta uygulamasının reklamlarını benzeri dönem temas toplumsal medya platformunda görmüştük. 190’dan çok ülkeden değişik kişilerle tanışmanızı sağlayan uygulama, eskimemiş arkadaşlıklar kurmak yahut açkı yükseltmek üzere kullanılıyor. Başka uygulamalara bakarak örüntülü kardeş kardeş Azar ile daha interaktif ve çabuk oluyor. Uygulamayı açtıktan sonradan biriyle eşleşmeyi bekliyorsunuz Eşleşince üstelik konuşmaya başlayabilirsiniz.

Saparta indir:

PaylamaİNDİR AzarİNDİR

WeChat:

wechat görüntülü sohbet

WeChat özge görüntülü arkadaşça uygulamaları arasından tarzıyla sıyrılıyor. Bir kardeş kardeş uygulamasından çıktı toplumsal medya platformu üzere çalışıyor. Uygulama içerisinde görüntülü dostça yapabileceğiniz kadar; fen okuyabilir, arkadaşlarınızla oyunlar birlikte oynayabilirsiniz. Sosyalleşmek üzere üstelik kullanılabilecek uygulama, değişik ülkelerden kişileri ayrımsız araya getiriyor.

WeChat indir:

WeChatİNDİR WeChatİNDİR

Snapchat:

snapchat görüntülü sohbet

Snapchat haddizatında bilcümle aynı görüntülü musahabe uygulaması olmasa birlikte arkadaşlarınızla eş anlı videolar paylaşabileceğiniz tıpkı dünya. Bu nedenle sıkıntılı dışında büsbütün Snapchat üzerinden mesajlaşanlar birlikte var. Hele Amerika’birlikte epey pop olan uygulama ülkemizde haddinden fazla ilgi görmemişti. Gene da yabancılarla ülfet etmek için kullanılabilecek uygulamalardan biri.

Snapchat indir:

SnapchatİNDİR SnapchatİNDİR

JusTalk:

justalk video sohbet

Kullanımı çarpık çurpuk, güvenli ve ayrımsız o büyüklüğünde düzenli. Yüksek kalitede video görüşmeleri tahsis etmek, arkadaşlarınızla veya ayrımlı kişilerle ahbaplık etmek üzere kullanabileceğiniz tıpkısı uygulama. Tıpkısı zamanda video görüşmesi yaparken bir nice çıkartma kullanabilir yahut enstantane fotoğraflar çekebilirsiniz. Uygulamayı başlamak için karşı tarafın üstelik JusTalk indirmesine lüzum namevcut. Ekstra aynı bağlantı ile çabucak görüşmeye başlayabilirsiniz.

JusTalk indir:

JusTalkİNDİR JusTalkİNDİR

ICQ:

Aynı kuşağın tamam gençliğini ele nâkil ICQ, demin bile ateş parçası mesajlaşma ve görüntülü müzakere uygulaması yerine için bitmeme ediyor. Onu ayrıksı uygulamalardan ayıran esas özelliği ise berenarı macerasız ve emniyetli kullanımı olması. Yaptığınız tekmil görüntülü görüşmeler hususi yerine şifreleniyor. Bunun yanı sıra efdal kalitede görüntülü ülfet yapmanızı sağlıyor. Ayrıca 3D animasyonlar birlikte oluşturabilirsiniz.

ICQ indir:

ICQİNDİR ICQİNDİR

Line:

line görüntülü sohbet

Dünya çapında bir üne eş olan Line bir mesajlaşma uygulaması yerine bilinse da, aslında görüntülü dostça ve ünlü aramalar yapabileceğiniz benzeri uygulama. Arkadaşlarınızla veya Line üzerinden bildirişim kurduğunuz sair kişilerle görüntülü dostça ika imkanı sunuyor. Line’ı popüler işleyen çıkartmalarını da bu görüşmeler sırasında verimli verimli kullanabilirsiniz. Line tamamen ücretsiz ayrımsız uyglama.

Line indir:

LineİNDİR LineİNDİR

Viber:

viber görüntülü sohbet

2013 yılında im hayatına başlayan Viber, bugünlerde 500 milyondan çok indirmeye cemaat pop ayrımsız görüntülü arkadaşça uygulaması. Ücretsiz namına doyumsuz sayıda uluslararası görüntülü görüşmeler yapmanızı sağlıyor. Güvenlik açısından birlikte yaptığınız tamam görüşmeler şifreleniyor. Güvenilir olması ve gösterişsiz kullanımı ile en gani görüntülü ahbapça uygumaları ortada vadi alıyor.

Viber indir:

ViberİNDİR ViberİNDİR

Tango:

tango video sohbet

Dünya genelinde 400 milyondan aşkın kullanıcıya sahip Tango, yeni döl genişlik popüler görüntülü kardeşçe uygulamalarından biri. Faal yayınlar ile yadırgatıcı kişilerle tanışabilir ve antrparantez bu canlı yayınlardan mal kazanan tıpkısı naşir bile olabilirsiniz. Tango çok gayeli tıpkısı aplikasyon olup, ücretsiz olmasından ortalık esasen listede düz alması müstelzim pop uygulamalardan biri.

Tango indir:

TangoİNDİR TangoİNDİR

Genişlik bereketli görüntülü dostane uygulamaları bu şekilde. Eskimemiş arkadaşlıklar bina etmek veya sevdiklerinizle özel görüntülü sohbetler akdetmek için yukarıdaki ücretsiz duraksız uygulamalardan rastgele birini kullanabilirsiniz. Uygulamaların topu ücretsiz ve milyonlarca kullanıcıya sahipler.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: