Steam Kullanıcılarının Cüzdanlarını Boşaltan Balaban Ateş

KillCase.com, Hellcase.com…. Seçme çevrim açılan yüzlerce benzer sitenin adını henüz geçmiş duymuş olabilirsiniz. Özellikle Steam hesabınıza ağır ezgi adına paranızı yatırıp baziçe içi harcamalar fail, yaparken üstelik konuşu davranmaya müteharrik biriyseniz banko duymuşsunuzdur. 

İşin içine köken para girince dolandırıcılar birlikte bunu fırsata yöneltmek üzere her yolu deniyor. Oyunlarda mevcut eşyaların toplu şekilde meydan aldığı kasalara erbap bu siteler, oyunculara istedikleri eşyalara “kasa açarak” daha uygun fiyatlara ulaşma fırsatı sunuyor. Elbette bunun için Steam hesabınızı bu sitelere angaje etmek, cüzdanınıza muvasala vermek amacıyla. 

Sonrası malum, siz tıpkısı kasa açıyor, Steam hesabınıza kasadaki eşyaların aktarılmasını sağlıyorsunuz. Ara Sıra bu eşyalar aktarılıyor, ancak cüzdan boşalıyor:

kasa açma

Steam hesabınıza yüklediğiniz paraları tıpkısı yerde harcamadıktan bilahare iadeli alabiliyorsunuz. Hassaten paranızı Steam üzerinde harcasanız de 14 dönme zarfında iadeli almak hakkınız var. Hakikat KillCase evet dahi HellCase üzere üçüncü tümen sitelerde yapılan harcamalar için çokça imge yok.

Baziçe içi materyaller elan akıllıca fiyattan yayılmak gerek, söz konusu kasa açılış sitelerine girerseniz tamlık baskı size ilişkin oluyor. Ara Sıra siteler, kullanıcıların çoğuna vadettikleri karşılık üzerinden, istedikleri eşyayı sunsalar birlikte kimi vakit koca takılan kullanıcıların cüzdanları boşaltılabiliyor.

“Ücretsiz kasa açım” tuzağı:

kasa açma

KillCase.com, eskiden eğlenti sitesi namına etkin bire bir sisteme sahipti. Site şu anda mecbur öyle Hellcase kadar güçlü çok kopyası var. Hakeza benzeri dolandırıcılık pazarı olunca, alelhusus CS:GO üzere oyunlar üzere kasa açılış sitesi olmaya başladı. Üste KillCase dahil pek çok şehir “ücretsiz sandık küşat” vaadiyle Steam cüzdan bilgilerinizi temenni ediyor. 

Forum sitelerinde ve alelhusus Reddit üstünde Steam sandık açım sitelerine ilgilendiren düzinelerce tık tuzağı muhteva var. Bu şekilde adını duyuran sitelerin mağdurları değme sabık dönem artıyor. Steam hesabınızı daha güvenli hale beyan etmek için üçüncü tümen uygulama ya dahi sitelere güvenmemeniz gerektiğini hatırlatmamız gerekiyor. Bunun amacıyla oyunların resmi internet sitelerini kullanmanızı tavsiye mektubu ederiz.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: