Steam Yaz İndirimlerinde 10 TL Altına Satılan Yer İyi 20 Oyun

2020 Steam yaz indirimleri yeniden bomba kabilinden oyun gündemine düşmeyi başardı. Bir Nice iyicene oyunu çokça muhtel fiyattan satın alabileceğiniz Steam yaz indirimleri döneminin bitmesine az bire bir süre kaldı. Bu süreçte da cüzdanlarımız bir hayli boşaldı. Bu nedenle sonuç dönemde biraz daha karışık olan oyunlara yönelmemiz yiyecek oldu.

Tığ da sizlere bu bağlamda Steam yaz indirimleri dahilinde 10 TL üzere akilane tıpkısı kıymet ve altına kütüphanenize ekleyebileceğiniz sunu ongun oyunları derledik. Birtakımı alışılmış, birtakımı adı mukavemetli şaşılacak fakat keşfedilmeyi muntazır birtakımı üstelik çıktığı ahit türe ettiği değeri görmeyen fakat evire çevire olan oyunların meydan aldığı listemize eş bu arada göz atalım.

Steam Yaz İndirimleri dahilinde 10 TL altı olan 20 oyun:

Euro Truck Simulator 2: 9,75 TL Mount&Blade: Warband: 7,49 TL Hitman: Absoultion: 6,99 TL This War of Mine: 7,75 TL SpeedRunners: 7,92 TL Sniper Ghost Warrior 3: 8,00 TL Sniper Elite 3: 9,80 TL Firewatch: 7,75 TL Plague Inc: Evolved: 9,60 TL Wolfenstein: The Old Blood: 9,30 TL Ryse: Sonuç of Rome: 5,55 TL 911 Operator: 2,40 TL Murdered: Soul Suspect: 8,90 TL Just Cause 3 XXL Edition: 7,82 TL Spec Ops: The Line: 9,80 TL The House of Da Vinci: 9,99 TL She Sees Red: 4,79 TL Homefront The Revolution: 8,00 TL Please Tuman ’t Touch Anything: 4,55 TL Lucius 2: 6,20 TL

Euro Truck Simulator 2: 9,75 TL

Sorti tarihi: 12 Ekim 2012 Türü: Benzetim Geliştiricisi: SCS Software Haddinden Fazla aktör desteği: Kâin

Steam yaz indirimleri döneminin vazgeçilmezlerinden olan ve yıllardır teferruatlı kez şoförü yetiştirmeye devam eden Euro Truck Simulator 2, bazı bazı bir baziçe olmaktan çıkıyor ve hamur hayatla bütünleşiyor. şehirler arası, ülkeler arası ve ayrıca kıtalar arası yolculuklar yapmamıza imkân sağlıyor.

Mount&Blade: Warband: 7,49 TL

Huruç tarihi: 31 Mart 2010 Türü: Hareket, RYO Geliştiricisi: TaleWorlds Entertainment Haddinden Fazla aktör desteği: Bulunan değil

Mount and Blade: Warband sabık yıllara karşın hâlâ haddinden fazla fazla birey vasıtasıyla oynanıyor. Oyunun hangi kadar gür olduğunun kanıtlarından biri de bu. Geçtiğimiz aylarda yıllardır muhtemel serinin eskimemiş oyunu Bannerlord ’un çıkmasıyla birlikte Warband ’mağara çevrimiçi sunucuları kapatıldı, ancak tek oyunculu modda geçmişi tanınmayan gitmek amacıyla oynayabilirsiniz.

Hitman: Absoultion: 6,99 TL

Huruç tarihi: 29 Kasım 2012 Türü: Aksiyon, Mahremiyet Geliştiricisi: IO-Interactive Çokça oyuncu desteği: Mevcut değil

2000 yılında Hitman Condename:47 ile başlayan daz kafalı, semavi gözlü kiralık katilimizin hikayesi, zaman zaman antipatik hunriz ve asude operasyonlar yaptığımız maceralara; kimi zaman da elimize geçirdiğimiz güç makineli tüfek tüfeklerle katliamdan katliama koştuğumuz serinin 2015 ’te sâdır oyunu Hitman: Absolution da az çok uygun tıpkısı fiyattan satışa çıkıyor.

This War of Mine: 7,75 TL

Çıkış tarihi: 14 Son Teşrin 2014 Türü: Benzetim, Avantür Geliştiricisi: 11-bit Studios Haddinden Fazla oyuncu desteği: Mevcut değil

This War Of Mine ile sivil insanların savaşta yaşadıkları zorlukları adeta iliklerinize büyüklüğünde hissedecek ve kendinizi savaşın içindeymiş kabilinden zannedeceksiniz. Oyuna, perişan dökülmüş tıpkısı apartmanda 3 evet bile 4 karakter ile başlayıp, hayatta kalmaya çalışıyoruz. Gün evi düzenle, yemek pişir, yaralı biri varsa ilk yardım yap, haricen mevrut insanlarla pırtı takası yap kadar rutin olan işleri yapıyoruz, gece ise yağmaya çıkıp hayatta kalacağımız malzemeleri topluyoruz.

SpeedRunners: 7,92 TL

Yokuş tarihi: 19 April 2016 Türü: Yarış, Iş, Kucak Geliştiricisi: DoubleDutch Games Çokça aktör desteği: Mevcut

SpeedRunners ünlü bu baziçe telefon ve tabletlerde düzlük kayran Fun Run adlı oyuna epey benziyor diyebiliriz. Yalınç tıpkı yapıda olsa da inanılmaz düzenli olan SpeedRunners’ı seri öneriyoruz. Özellikle arkadaşlarınızla düşük dizge gereksinimli tıpkısı baziçe ihanet etmek istiyorsanız SpeedRunners bilcümle size bakarak.

Sniper Ghost Warrior 3: 8,00 TL

Çıkış tarihi: 24 Nisan 2017 Türü: Hisse Senedi Geliştiricisi: CI Games Çok oyuncu desteği: Kâin değil

Sniper Ghost Warrior serisinin 24 Nisan 2017 tarihinde depar fail oyunu Sniper Ghost Warrior 3’ü belki gözden kaçırmış olabilirsiniz, zira mukavim PR yapamayan tıpkısı oyun olmuştu. Serinin 3. oyununu hakeza sakametli bire bir fiyata düşmüşken kaçırmayın deriz.

Sniper Elite 3: 9,80 TL

Depar tarihi: 27 Haziran 2014 Türü: Iş, Avantür Geliştiricisi: Rebellion Haddinden Fazla oyuncu desteği: Kâin değil

Şimdiye kadar yapılan bildirme balaban 2. Dünya Savaşı atış oyunu olan Sniper Elite 3, çekişme zamanındaki Afrika’bile geçiyor. Zehir antlaşma oyunlarını sevenler için bu iyi indirim kaçırılmaması müstelzim aynı punt. Oyundaki ağırbaşlı elektrik sahneleri bile az çok gönül tokluğu edici ve çarpış hissini iliklerinize büyüklüğünde hissettiriyor.

Firewatch: 7,75 TL

Sorti tarihi: 9 Şubat 2016 Türü: Avantür Geliştiricisi: Campo Santo Çok aktör desteği: Kâin değil

Firewatch, tansık bir güzellikte olan ve siz keşfettikçe genişleyen ıpıssız ayrımsız dirim alanı sunuyor. zata mahsus aynı hikayesi mevcut oyunda yaptığınız intihabat hikayeye yan veriyor ve münasebat kuruyor. İçinizi ürpertecek ayrımsız gizeme erbap olan oyunda kâin seçkin tepede ayrı bir giz ve ayrı ayrımsız avantür var. Firewatch size iyicene tıpkısı deneme kazandıracak.

Plague Inc: Evolved: 9,60 TL

Çıkış Belgesi tarihi: 18 Gücük Ay 2016 Türü: Benzetim, Strateji Geliştiricisi: Ndemic Creations Çok aktör desteği: Bulunan

Corona virüsünün yayıldığı geçmiş günlerde Ndemic Creations vasıtasıyla geliştirilen Plague Inc. dahi popülerlik kazanmıştı. Aynı virüs meydana getirerek dünyayı yok etmeye çalıştığımız ve ağız ağıza eğlence gayeli olan bu oyun, virüsün yayılmasıyla gelişigüzel adi popülariteye ulaştı.

Wolfenstein: The Old Blood: 9,30 TL

Çıkış tarihi: 5 Mayıs 2015 Türü: Aksiyon Geliştiricisi: Machine Games Çok oyuncu desteği: Mevcut değil

Geçtiğimiz yıl çıkan Wolfenstein: The New Order ’a eklenmiş adına gelen The Old Blood, benzeri nevi mülhak paket niteliğinde fakat ana oyuna topluluk olmadan üstelik alınabiliyor. Bu oyunda de aynı eski oyundaki kahramanımız B.J. Blazkowicz ’i yönlendiriyoruz ve Nazi ’leri alaşağı etmeye çalışıyoruz.

Ryse: Sonuç of Rome: 5,55 TL

Yokuş tarihi: 10 Ilk Teşrin 2014 Türü: Aksiyon Geliştiricisi: Crytek Çokça oyuncu desteği: Bulunan değil

Dem, zaman ve daha çok soluk. Ryse: Sonuç of Rome bir tane cümleyle çokça soluk bulabileceğiniz benzeri oyun. Gerçekçi grafikleri sayesinde insanların ölümlerini yer ufak detayına kadar gösterebilen Ryse: Serencam of Rome, Antik Roma ’nın gladyatörlerinin efsane olduğu dönemde geçiyor ve tıpkı lejyoneri canlandırımanıza olanak sağlıyor.

911 Operator: 2,40 TL

Çıkış tarihi: 24 Gücük Ay 2017 Türü: Benzetim, Izlem Geliştiricisi: Jutsu Games Çok oyuncu desteği: Mevcut değil

911 Operator’bile, mevrut çağrılarla dakikasında ilgilenmesi müstelzim tıpkı müstacel ebat görevlisinin rolünü üstleniyorsunuz. Göreviniz hoppadak çağrıları cevaplamak değil, benzeri zamanda durumlara akla yatkın yanıtlar vermeniz birlikte gerekiyor.

Murdered: Soul Suspect: 8,90 TL

Depar tarihi: 6 Haziran 2014 Türü: Iş, Avantür, RYO Geliştiricisi: Airtight Games Çokça aktör desteği: Mevcut değil

Murdered: Soul Suspect, az çok ilginç bir konsepte cemaat olan bir baziçe. Oyunda bir dedektifi canlandırıyoruz, fakat bu polis hafiyesi ölmüş. Oyunun başında dedektifimiz öldürülüyor ve sonrasında ruhlar diyarında özlük cinayetini araştırmaya koyuluyor. Katilinin ki olduğunu ruhlar dünyasında bulmaya müteharrik benzeri dedektifi canlandırdığımız oyun olan Murdered: Soul Suspect size ilginç tıpkısı repertuvar sunacak.

Just Cause 3 XXL Edition: 7,82 TL

Depar tarihi: 1 Mabeyin 2015 Türü: Iş, Macera Geliştiricisi: Avalanche Studios Çokça oyuncu desteği: Bulunan değil

Icap grafikleri gerekse hikmet motoru ile GTA ’birlikte gelişigüzel şeyi yapıp üstüne elan dahi fazlasını yapabileceğiniz Just Cause 3 ’nam mecmu ek paketlerini içeren XXL sürümü 131 TL ’den 7 TL ’ye düşmüşken kaçırmayın deriz.. Oyunda hikaye modunun metanetli olmaması ve olan cılız hikayenin dahi sizi özgür bırakmasından dünya degaje dünyasında benzeri yerlere gidip özgürcesine o bölgeleri açmaya çalışacaksınız.

Spec Ops: The Line: 9,80 TL

Sorti tarihi: 29 Haziran 2012 Türü: Aksiyon, Macera Geliştiricisi: YAGER Çok oyuncu desteği: Mevcut değil

Hareket ve uğraş unsurları konusunda kurulup ayrımsız zamanda bu kadar duygu gebe olan baziçe haddinden fazla azdır. Spec Ops: The Line, birçok oyuncunun psikolojisine da ağırlık etmiş olduğu üzere beyin sağlığı durumunda olmayanlara önerilmiyor. 2012’de mamul olmasına rağmen, değişik sonlarla oyuncuları şaşırtıcı Spec Ops: The Line, çalgı üzerine bile hayli kudretli.

The House of Da Vinci: 9,99 TL

Yokuş tarihi: 24 Kasım 2017 Türü: Avantür, Izleme Geliştiricisi: Blue Brain Games Çok aktör desteği: Bulunan değil

3 boyutlu bulmacalarla komple olan macera oyunu The House of Üstelik Vinci ’üstelik mekanik bulmacaları çözüyor, adsız sansız eşyaları buluyor, odalardan kaçıyor ve Rönesans’ın egzantrik atmosferine balıklama dalıyorsunuz. Oyunda ustanızın kayboluşunun ardındaki peçe perdesini zekasını kullanarak aralayan çırağını oynuyorsunuz.

She Sees Red: 4,79 TL

Huruç tarihi: 11 Orak Ayı 2019 Türü: Avantür, İnteraktif Film Geliştiricisi: Rhiontales Haddinden Fazla oyuncu desteği: Mevcut değil

She Sees Red, bizzat ağırbaşlılık aldığınız, drama ve yol yoğun, etkileşimli, enerjik bire bir hisse senedi filmi niteliğinde. Gece kulübünde bir nice insanı öldüren ele geçmez tıpkısı suçluyu fark etmek adına elinden geleni fail tıpkı dedektifi canlandırdığınız oyunda verdiğiniz kararlara göre hikaye şekilleniyor ve etkin interaktif tıpkı film izliyormuşsunuz kabil oluyor.

Homefront The Revolution: 8,00 TL

Sorti tarihi: 20 Mayıs 2016 Türü: Aksiyon, Macera Geliştiricisi: Dambuster Studios Çok aktör desteği: Kâin değil

Kavga konusu barındıran oyunların, PC ve konsollara temas köşeden saldırdığı günümüzde Homefront: The Revolution hatırı sayılır derecede farklı bire bir bahis sunarak bizi alternatif tıpkı MEMLUK ’ye götürüyor. Hollywood ’bile yansıtılan şaşalı ESIR ’den çok farklı olan bu yerde el açlıktan mağdurdur ve temas yerde yağmalamalar mevcuttur. İsyanlar branş gezerken Kore MEMLUK ’nin yardımına koşar ve ülkeye akort getirmeye çalışır.

Please Giysi ’t Touch Anything: 4,55 TL

Sorti tarihi: 26 Mart 2015 Türü: Dümdüz Eğlence, Hava Geliştiricisi: Four Quarters Haddinden Fazla oyuncu desteği: Bulunan değil

Please, Külot ’t Touch Anything aynı düğmeye basılmış simülasyonu. İhtiyaç molası alan bir arkadaşınızın namına geçtiğinizde, kendinizi yalnız kırmızı tıpkısı düğmenin olduğu gizemli tıpkısı panelin uğrunda buluyorsunuz. Örtüsüz benzeri şekilde hiçbir şeye dokunmamanız sizden istendiğinden ekolojik ortam psikolojiniz sizi o düğmeye basmaya zorluyor ve pir ayrımsız bulmaca macerasına atılıyorsunuz.

Lucius 2: 6,20 TL

Sorti tarihi: 13 Küçük Ay 2015 Türü: Aksiyon, Avantür, Simülasyon Geliştiricisi: Shiver Games Çok oyuncu desteği: Kâin değil

Lucius 2, içerisine iblis kaçmış olan beribenzer bir çocuğu canlandırdığımız bir benzetim oyunu. Oyunda olağandan Goat Simulator havası alacağınızı şimdiden söyleyelim. 90 ’ların tevakki etmek filmlerindeki şeytanca hoşur yavru konseptini hazımlı oyunda yetişkinlere türlü işkenceler yapabiliyor ve sıra geçirebiliyorsunuz.

Bir Webtekno listesinin elan sonuna gelmiş bulunmaktayız. Oyunlar, bili, umumi teknoloji sorunlarını içeren, bu ve bunun gibi bir nice yararlı zımni ve rehberden malumattar olmak üzere sitemizi takipte kalmayı ve düşüncelerinizi / önerilerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında belirtmeyi lütfen unutmayın 🙂

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: