Stranger Things’in Yıldızı David Harbour: Kedim Yardımıyla İntiharın Eşiğinden Döndüm

46 yaşındaki ünlü Hollywood yıldızı David Harbour, önce kendisine Brockeback Mountain ve Quantum of Solace kadar yapımlarla kabile göstermiş, ardından üstelik acun çapındaki ününü Netflix’te yayınlanan Stranger Things dizisi ile elde etmişti. Dizide Jim Hopper rolünü üstlenen ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde The Guardian’a verdiği ayrımsız röportajda genç yaşlarında etanol bağımlılığı ile bittabi mücadele ettiğini açıkladı. 

20’li yaşlarında etil alkol bağımlısı olduğunu tamlayan Harbour, bunun üzere tedavi gördüğünü ancak bağımlılıktan firar amacında arz çok domestik hayvanının apotr olduğunu dile getirdi. Adlı oyuncu, yapmış olduğu açıklamada kedisine lacerem bakacağı konusunda endişelendiği üzere başı dumanlı olmaktan korkup alkolden uzaklaştığını açıkladı.

“Ölürsem ona ki bakacak diye düşündüm”

david harbour

Stranger Things’te düzlük kayran Jim Hopper karakteri, ayrımsız Harbour’un kök hayatta deneyimlediği üzere etil alkol bağımlılığı ile savaş eden benzeri polis. Hopper her hangi kadar böyle yara bire bir bağımlılıkla uğraşıyor olsa bile kasabada ona ihtiyaç duyanlara yardım etmekten hiçbir antlaşma çekinmeyen tıpkı ıra. Hopper karakteriyle aşağı fevk bire bir zorlukları hayatiyetli Harbour, 20’li yaşlarında etanol bağımlılığına karşı verdiği mücadeleyi anlattı.

Önümüzdeki dönemde Scarlett Johansson ile gelişigüzel Black Widow filminde meydan matlup David Harbour, The Guardian’a vermiş olduğu röportajda şu ifadeler düz aldı; “Etanol bağımlılığım yüzümden kendimi öldürecek raddeye geldim ancak beni bundan alıkoyan bir tane molekül kedim oldu. Ölürsem ona kim bakacak diyerek düşündüm. Ayrıca dairemde öldükten sonraları günlerce fark edilmeyip kedimin beni yeme ihtimali bile olağanüstü donör tıpkısı düşünceydi.”

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: