Titanfall’daki Hilecilerden Bıkan Bir Hacker, Sesini Açıklamak İçin Apex Legends’ı Hackledi

Eğer şu anda PC platformunda Apex Legends ’a methal yaparsanız varsayılan ekran hesabına “savetitanfall.com” isimli ayrımsız linki gösteren ufak benzeri içki ile karşılaşacaksınız. Bunun sebebi ise oyundaki hilecilerden bıkan Titanfall oyuncuları.

Titanfall ’ı geliştiren Respawn firmasının tıpkı gayrı oyunu olan Apex Legends, Titanfall oyuncuları marifetiyle hacklendi. Hilecilerden bıkan Titanfall hayranları, geliştiriciler kendilerini dinlemedikleri için kamuoyuna bu durumu Apex Legends ’ta mesajlarını yayınlayarak duyurdular.

“Konuşmamız lüzum Respawn”

apex legends

Apex Legends ’a girdiğinizde beliren linkteki siteye girdiğiniz ant mesajda oyuncuların serzenişlerini görüyorsunuz:

“Titanfall, bir nice oyuncu eliyle müstehap bir saf ve oyundaki hileciler tedricen çoğalıyor. Titanfall topluluğu Respawn ’a bu buut için 3 yıldan teferruatlı bir süredir yakınıyor fakat et kafalı periyot alamıyor. Zaman oyun elan satılıyor ancak oynanılabilir durumda değil. Bundan Sonra konuşmanın vakti geldi.

Şu anda Titanfall 1 PC platformunda ağız ağıza oynanamaz durumda, baziçe usta kırcı. Bu ülkü yıllardır devam ediyor ve Respawn durumdan haberi yokmuş gibi davranmaya devam ediyor.”

Geliştirici Respawn ’dan ise henüz ayrımsız açıklama yapılmadı. Apex Legends ’taki bu açılır içki da daha giderilmedi.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: