Tosuncuk Doğrulama Oldu, GTA 6’nın Muhtemel Çıkış Belgesi Tarihi Üzdü: İşte Haftanın Yer Yetişkin Gelişmeleri

Daima değişip gelişen teknoloji dünyasında değme hafta yeni gelişmelere şahit oluyor, bu haberleri etraflı bire bir şekilde sizlere aktarmaya çalışıyoruz. Geride bıraktığımız haftada bile teknoloji dünyasında oldukça muhteşem gelişmeler yaşandı.

Biz bile bu içeriğimizde hem uygulayım bilimi dünyasında geçtiğimiz haftanın öne çıkan gelişmelerini hem birlikte haftanın dikkat frapan içeriklerini sizler amacıyla bir araya getirdik. Kadın, parçalanmamış bu haberlere henüz yakından ayn atalım.

Geçtiğimiz haftanın öne çıkan gelişmeleri

Türkiye’bile 150 Bin TL’nin Altında Sadece 3 Adet Muvaffakiyetsiz Araba Kaldı

otomobil

Makine üretiminde yaşanan teessürat nedeniyle aylardır yükselişte olan araba fiyatları, Türkiye’da az çok hazin aynı noktaya geldi. Az Daha eski rate fiyatlarına kadar yükselen ikinci el araba fiyatlarından sonraları, 150 bin TL’nin altında başarısız araba kabul etmek zorlaştı. Türkiye’bile bu fiyatın altında satılan araba sayısı 3’e düştü.

İlgili habere aksetmek üzere buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Tecim Bakanlığı Açıkladı: 27 Semere ve Sebzenin Bulutsuz Alanda Satışı Yasaklanıyor

açık meyve satışı

Ticaret Bakanlığı, Resmi Gazete’üstelik yayınlanan bir bildiri ile 27 ayrımlı ürünün yalınlık alanda satışının yasaklanacağını duyurdu. Çilek, kuşkonmaz, yaban mersini, şeftali, üzüm ve vişne üzere bir nice ürün ve göveri, 1 Orak Ayı 2022 tarihinden itibaren ambalajlanmamış satılamayacak.

İlgili habere vurmak amacıyla buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Kom Bank Kurucusu ‘Tosuncuk’tan Videolu Izah Geldi: Bildirme Kısa Sürede Türk Yargısına Teslim Olacağım

Kurduğu Kom Bank’ın yatırımcılarının paralarıyla gelişigüzel 2018’de ortadan kaybolan ‘Tosuncuk’ lakaplı Mehmet Vazıh, sonunda memleketine dönüyor. “Öz bağımsız milletvekili irademle sunma güdük sürede Türk yargısına teyit olacağım” ifadeleriyle teyit olacağını duyuran ve zaman gözaltına alınan Vazıh’ın bu akşam ezanı Türkiye’üstelik olması bekleniyor.

İlgili habere yayılmak amacıyla buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Japon YouTuber Yoshi, AYT Sorusundaki Hatayı Ortaya Çıkardı: Ego Şok

ayt japonca

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen AYT sınavında yapılan tıpkısı Japonca hatası, Japon ayrımsız YouTuber marifetiyle ortaya çıkarıldı. Yoshi Enomoto, ayrımsız soruda beğenilen Japonca örneğinin Japonca’evet ilişkin olmadığını, ve bunun dışında da tercüme hatalarının olduğunu belirtti. Fakat bu benzer ifadeler, sorunun cevabını etkilemedi.

İlgili habere aksetmek için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

GTA 6’nın Çıkış Belgesi Tarihi, Karakteri ve Haritasıyla İlgili Ses Getirecek Bir İddia Geldi

gta 6

Call of Duty ve Battlefield kabilinden baziçe serileriyle ilişkin yaptığı sızıntılarla aşina Tom Hendersen, GTA 6 hakkında 2 bildik ve 1 kırıcı argüman ortaya attı. İddiaların önceki ikisi oyunun Vice City’de geçmesi ve oynanabilir avrat karakter barındırması üstüne. Biberli argüman ise GTA 6’nın 2024’ten erken gelmeyeceği ihtimali.

İlgili habere yansımak için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Microsoft, Windows 11’e Ücretsiz Geçişin Yapılabileceği Tarihi Açıkladı

windows 11

Geçtiğimiz günlerde Windows 11’i tanıtıcı ve geçmiş önizleme sürümünü kullanıma açan Microsoft, sistemin ücretsiz bire bir şekilde Windows kullanıcılarına sunulmasının ancak 2022 yılında gerçekleşebileceğini açıkladı. Bu izah, Windows 10 kullanan tüketicilerin şimdilik Windows 11 amacıyla yalnızca saf kurulum yapabilecekleri anlamına geliyor.

İlgili habere yayılmak üzere buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: