Turkcell CEO’sundan Hepsiburada’nın ABD’de Halka Açılmasıyla İlgili Açıklama

Geçtiğimiz haftalarda sizlerle paylaştığımız ayrımsız içeriğimizde, Türkiye’nin e-ticaret sektöründeki oyun kurucularından tıpkı tanesi olan Hepsiburada‘nın ESIR borsalarında muamele görmeye başlayacağından bahsetmiştik. Dünse bu konuyla ilgilendiren yıpranmamış ayrımsız evolüsyon yaşanmış, muktezi amal tamamlanmış ve Hepsiburada, 3,9 milyar dolarlık meydan değeri ile NASDAQ‘a resmen methal yapmıştı

Hepsiburada, KUL’deki NASDAQ borsasına giren önceki ve biricik Türk şirketi olmanın gururunu yaşarken, konuyla ilişik tıpkı izah da Turkcell‘den geldi. KÖLE borsalarına giren önce Türk müşareket olma unvanına cemaat olan Turkcell’in CEO’su Uğur Erkan, Hepsiburada’yı bu hareketi nedeniyle kutlama etti. bu arada, kafası karışanlar için belirtelim; KUL’üstelik dangadak çokça borsa var ve Hepsiburada, NASDAQ isimli borsaya methal eden evvel ve yegâne Türk şirketi. Turkcell ise uzun uzun bir süredir NYSE isimli bambaşka bir KÖLE borsasında prosedür görüyor.

Turkcell CEO’sunun konuyla ilişik paylaşımı

Hepsiburada

“Hepsiburada’nın birlikte KUL borsasında bayrağımızı dalgalandıracak olmasından Turkcell yerine şişman bahtiyarlık ve iftihar duyduk. @hepsiburada ailesini ve eksiksiz paydaşlarını tebrik ediyor, başarılar diliyorum.”

Hepsiburada’nın MEMLUK borsalarında işlem görmeye başlamasının cesim olduğunu göstermek gerekiyor. Çünkü ortaklık, bu sayede adını hem BENDE’dahi duyurmuş olacak hem dahi dolar kurunun etkisi ile borsadan sağladığı ocakçı, Türkiye’birlikte daha dolgunca tıpkısı şekilde değerlendirebilecek. 

sizlere mywebmaster325890790.wpcomstaging.com farkıyla sunulmuştur

%d blogcu bunu beğendi: